Zaloguj się do konta

Multiplikator + wędzisko spinningowe

utworzono: 2012/01/08 08:59
Mosto

Witam, posiadam wędzisko dragon express jig cw. 5-25. Wędzisko jest bardzo sztywne, i głównie lowie na gumy. Chcę w tym sezonie kupić multiplikator do tego wędziska ale nie wiem czy będzie pasował, i tutaj proszę Was o porady jaki multiplikator kupić i czy będzie w ogóle pasował. Dzięki z góry
[2012-01-08 08:59]

max1998

multiplikator jest lepszy do dżerków do gum kup zwykły kołowrotek spinningowy zamiast wydać majątek na multiplikator kup dobrej klasy spinningowca
[2012-01-08 12:02]

pwind

witam
jeżeli chcesz dobry bardzo mocny kołowrotek który wykorzystasz też do przynęt w okolicy 100g to polecam
Model: MILLIONARE PROTEUS 3OO LH
Kupisz go już poniżej 300zł z wysyłką
Mam go 2 lata i daje rady wyrzucać dumki od ok 7 gr. Jest to mój podstawowy multik który zabieram wszędzie bo  tani i dobry. Łowiłem nim nawet w Zatoce Perskiej gdzie jest duże zasolenie i nie było z nim problemów.  Po przejściach nad Soliną w czasie nocnego spiningu zgubiłem jeden bloczek hamulca multik teraz chodzi na 3 bloczkach i jakoś zbyt często "brody" sie nie robią ;-) Jeżeli mieszkasz gdzieś blisko to zapraszam na testy. Jestem w posiadaniu chyba 12 multików do różnych przynęt ( nawet małych muszek przy zastosowaniu spido line  ) i może coś sobie dopasujesz.
napisz jak nim chcesz łowić na pewno coś sobie dobierzesz.


[2012-01-08 17:39]

radzik19821982

Witam, posiadam wędzisko dragon express jig cw. 5-25. Wędzisko jest bardzo sztywne, i głównie lowie na gumy. Chcę w tym sezonie kupić multiplikator do tego wędziska ale nie wiem czy będzie pasował, i tutaj proszę Was o porady jaki multiplikator kupić i czy będzie w ogóle pasował. Dzięki z góry

cześć, proponuję ci zakup multiplikatora niskoprofilowego albo Team Dragon HS200iL, albo coś z Okumy np. Calera. Na te kołowrotki jest 5 lat gwarancji.

Tutaj gość łowi tymi kołowrotkami: HS200iL
Okuma multik Calera

pozdrawiam
[2012-03-09 07:40]