Multiplikator za max 400 zł.

/ 6 odpowiedzi
Witam potrzebuję Abyście doradzili mi firmy i parametry wędki i kołowrotka  multiplikatora szczupakowego. Do 400 zł
u?ytkownik57785

Nie dubluj tematów kolego, zapychasz tym pokój. Poproś moderatora @Balcer00 o usunięcie jednego z nich. Pozdrawiam.

P.S.

Cierpliwie poczekaj na odpowiedź na tym jednym temacie.

(2010/11/19 18:10)

robertxxx62

Witam ! Więc jeśli ma być do nie mega ciężkich przynęt szczupakowych 90g -120g tylko średnich jerków to niedrogi a fajnie spisujący się , jest multiplikator nisko profilowy konger multi cast 5200 LH , cena to około 230zł , jeszcze jeden który mi się bardzo fajnie sprawuje Daiwa 6,3 100 HL . Co do wędki to żeby się zmieścić w tej cenie to myślę że coś z tańszych modeli dragona , wędka również jest ważna i lepiej dołożyć i kupić coś lepszego , ja osobiście posiadam kijki Team Dragon , bardzo jestem z niego zadowolony i ostatnio kupiłem Rozemeijer 20g - 50g , długości 270cm do łowienia z brzegu , również  fajnie ładuje się przy mniejszych przynętach jak i przy większych , można nim naprawdę daleko rzucić :) Pozdrawiam !  Połamania ! (2010/11/19 18:38)

pepe79

Jeśli typowo do jerkowania to dobry i niedrogi jest kij Dragon Mystery Slider Jerk cast 1,95 m cw. 20 - 60 g, a z multików poszukaj używanego ABU 4601 lub 5501.
Ciekawe są też kije Konger Impact Cast Pro Jerk. (2010/11/24 11:09)

dadex

Nie polecam okrąglaka jesli wczesniej nie miałeś z nim do czynienia , mam tu na mysli abu c3 i c4  ,  sa to maszynki trochę większe od niskoprofilowców . Do ciężkich jerkow gum i innych  wabików szczupakowych jak np. obrotówki meppsa rozmiaru 7  , bedzie sie nadawał Abu Revo , JEsli kilka modeli S, SX , STX ..... bardzo wytrzymałe multiki (2010/11/24 17:52)

godski

Również nie polecam okrąglaków na początek. Sam miałem i niestety brody przytrafiały mi się dużo częściej niz stosując niskoprofilowca. Poza tym jest mniej wygodny.

Z niskoprofilowców Konger-a a tym bardziej Jaxona bym unikał.

Zły dobór wędki nie zniechęci cię tak bardzo jak tani, wiecznie plączący linkę multiplikator.

Moje propozycje:

Wędka za 100-150 np. Millenium Fatso Jerk z Dragona lub inne modele Dragona.

Multik Daiwa Rojo Procaster za niecale 300 zl

(2011/01/05 22:26)

mar83

Drugi rok mam jaxona nisko profilowego express coś tam, nie mam powodów do narzekań,współpracuje  z kijem  także jaxona eternum  speedy jerk jest ok. Na pewno są lepsze komplety. Jak dla mnie ten wystarczy. Pozdrawiam (2011/02/16 16:46)