Multiplikator-pytania

/ 7 odpowiedzi

  • konto usunięte

Jaxon
Witam mam pytanie czy multiplikator ma identyczne mocowanie jak w zwykłych kołowrotkach i czy żeby łowić multiplikatorem muszę mieć specjalną wędkę pod multiplikaory.
bluehornet


http://www.youtube.com/embed/6-coXvQdbwg?feature=player_detailpage (2014/03/16 17:10)

Jacoslaw


Witam mam pytanie czy multiplikator ma identyczne mocowanie jak w zwykłych kołowrotkach i czy żeby łowić multiplikatorem muszę mieć specjalną wędkę pod multiplikaory.

Uchwyt kołowrotka pod multiplikator różni się od uchwytu spinningowego. Musisz mieć wędzisko pod multiplikator. Wędzisko castingowe. (2014/03/22 20:42)

Maciek Szczuka


Zależy od techniki połowu jeżeli np. będziesz łowił na ciężką gruntówkę to uchwyt  castingowy nie jest potrzebny a gdy będziesz łowił na casting to uchwyt z pazurem jest potrzebny POŁAMANIA!!!  (2014/03/22 21:25)

SZUWARdragon2


PIERDOLY PISZA. Uchwyt jest taki Sam , multika podepniesz nawed do muchowki ale nie polowisz. Poczytaj NA (multiplikator.pl albo jerkbait.pl) (2014/03/22 22:58)

Truflarz


Rzutów się uczyłem 6000 C ABU (praworęczy) i starą DDR owską 1.8 Germinką....Potem używałem 2.4 i 3.0 klasycznych spinningów i to do samego spinningu jak i gruntówki i żywcówki. Dało się łowić.......I jak coś udało się mi złowić to mówiono, ze na multiplikator .......:)
Pierwszy kij castingowy 2.0  sprawiłem  sobie dopiero dwa lata temu, no ale z uwagi na ilość oddawanych rzutów (wygoda) musiałem dokupić multika na lewą rękę......
Pozdrowy.... (2014/06/10 20:34)