Muchy typu Zonker

/ 8 odpowiedzi

Pytanie do wytrawnych muszkarzy . Czy jest ktoś kto potrafi robić muchy typu Zonker ? 

Chętnie zakupię 10 much typu jak na zdjęciu . Szukałem w sklepach , lecz nic takiego nie znalazłem . Pilnie proszę o kontakt wszystkich chętnych do pomocy .

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pawelz


Tylko ze te ze zdjecia to nie zonkery :) Moze poza pierwsza (lewy gorny rog).
Jesli krecisz muchy, to zonker nie jest wielka filozofia. Kupujesz gotowe paski skory w sklepach z materialami. ucinasz, dajesz tulow, na to skrzydelko z tego paska, mocujesz, jakas glowka i zonker gotowy.
A jak juz chcesz kupic to np. tu:
http://www.taimen.com/pl/pl/category/zonkers/483
albo
http://www.spent.com.pl/sklep/ - na stronie nie ma chyba ale robi kazda muche na zamowienie. (2012/02/20 14:25)

adler


Witaj Paweł. 

W tym problem , nie kręcę much , nie mam czym , jeszcze nie ten czas bym zaczoł , muszę trochę najpierw popracować kijem . Może znasz kto z Twych kolegów potrafi ? 

(2012/02/20 14:43)

pawelz


Drugi link to sklep mojego dobrego kumpla z ktorym jezdze na ryby.
Zadzwon do niego i powiedz dokladnie co chcesz (moze opisac muche, a mozesz tez powiedziec na jakie ryby i na jaka wode). Gosc robi muchy na cala Polske, wiec sobie na pewno poradzi.
Ja osobiscie krece muchy, ale u mnie wykonanie 3 szt to juz straszny wysilek fizyczny :))).
Strasznie mi sie nie chce. Dopiero jak jestem pod murem to siadam i dlube cos dla siebie. (2012/02/20 16:51)

robertxxx62


Witaj Paweł. 

W tym problem , nie kręcę much , nie mam czym , jeszcze nie ten czas bym zaczoł , muszę trochę najpierw popracować kijem . Może znasz kto z Twych kolegów potrafi ?



Witam ! Kolega prześle mi na pw adres to coś podeślę jak zasiądę do imadełka :)

(2012/02/20 18:09)

u?ytkownik101047


... w zeszłym tygodniu się pozbyłem 4 sztuk (dałem je znajomemu) bo nie łowie na te przynęty, został mi jeden niedobitek... (2012/02/20 19:01)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

robertxxx62


... w zeszłym tygodniu się pozbyłem 4 sztuk (dałem je znajomemu) bo nie łowie na te przynęty, został mi jeden niedobitek...



Takie streamery to na nasze potokowce działają :) (2012/02/20 20:00)

u?ytkownik101047


...no właśnie, a ja nie mam za bardzo gdzie połowić na takie przynęty i dlatego się ich pozbyłem ... (2012/02/20 20:11)

Mefokiller


... w zeszłym tygodniu się pozbyłem 4 sztuk (dałem je znajomemu) bo nie łowie na te przynęty, został mi jeden niedobitek...
 na zonkera to nie wyglada,"Wooly Bugger Black" sie zowie jak oczki dorobisz dobrze dziala na morskie trocie.Pozdrawiam (2012/04/14 21:20)