Mściwojów opłata licencyjna

/ 13 odpowiedzi
Pochwalony!!.Czy w tym roku jest opłata licencyjna na w/w łowisko?.W necie są jakieś stare wiadomości.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

withanight88

Zarząd Okręgu PZW w Legnicy Uchwałą nr 96/2010 z dnia 25.11.2010 r. postanowił dokonać z dniem 01.01.2011 r. likwidacji Łowiska licencyjnego w Mściwojowie i włączyć zbiornik Mściwojów do wód ogólnodostępnych.   (2011/04/01 08:47)

grzesiek35

No i gucio.Wielkie dzieki.Pozdrawiam. (2011/04/01 08:48)

Egon89

Witam kolegów. Mam pytanie troszkę odbiegające od tematu, ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie chciałbym zaczerpnąć wiedzy na temat tego łowiska, jaka ryba tam dominuje, jaka głębokość, oraz na jaką rybę najlepiej nastawić się tam na zawody?? Przyznam się, że nigdy nie byłem na tym łowisku, a w najbliższym czasie szykują nam się zawody na tej wodzie. Z góry dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam:) (2011/04/01 11:22)

grzesiek35

tu kolega ma wszystko: http://www.wedkuje.pl/lowisko,zbiornik-msciwojow-pzw-wierzbiak,838 (2011/04/01 12:08)

warun

Witam kolegów. Mam pytanie troszkę odbiegające od tematu, ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie chciałbym zaczerpnąć wiedzy na temat tego łowiska, jaka ryba tam dominuje, jaka głębokość, oraz na jaką rybę najlepiej nastawić się tam na zawody?? Przyznam się, że nigdy nie byłem na tym łowisku, a w najbliższym czasie szykują nam się zawody na tej wodzie. Z góry dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam:)

Witam.

Dominuje karp, jest też fajny lin, poza tym troszeczkę szczupaka wpuścili w tamtym roku, minimalnie suma.

A możesz napisać kiedy i z ramienia jakiego koła macie te zawody?

Pozdrawiam
Warun (2011/04/01 13:21)

warun

I jeszcze kilka informacji, co do głębokości, to max 1,5 - 2 m tam gdzie organizują zawody a przy samej tamie, od strony Niedaszowa jest ogromna łacha gdzie woda sięga połowy ud, czyli dosłownie płycizna, z drugiej strony natomiast, też przy tamie, z tego co kojarzę to tam głębokość dochodzi do ok. 4m. No i muł, latem spokojnie trzeba liczyć te 15-20 cm lepkiego gówienka. Mam nadzieję, ze te informacje pomogą Ci. Na ostatnich zawodach na jakich byłem na tym zbiorniku, niestety tylko jako widz, chłopak pociągnął lina 1,6 kg na bata z gumą i wygrał zawody.

Pozdrawiam
Warun (2011/04/01 13:34)

Egon89

Witam kolegów. Mam pytanie troszkę odbiegające od tematu, ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie chciałbym zaczerpnąć wiedzy na temat tego łowiska, jaka ryba tam dominuje, jaka głębokość, oraz na jaką rybę najlepiej nastawić się tam na zawody?? Przyznam się, że nigdy nie byłem na tym łowisku, a w najbliższym czasie szykują nam się zawody na tej wodzie. Z góry dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam:)

Witam.

Dominuje karp, jest też fajny lin, poza tym troszeczkę szczupaka wpuścili w tamtym roku, minimalnie suma.

A możesz napisać kiedy i z ramienia jakiego koła macie te zawody?

Pozdrawiam
Warun

Witam.
Zawody te organizowane są przez koło PZW Złotoryja. Dokładniej Mistrzostwa Koła Kat. Junior i Senior - I i II Tura. Zawody te zaplanowane są na 29 maja bieżącego roku. Pozdrawiam :) (2011/04/01 22:44)

Egon89

I jeszcze kilka informacji, co do głębokości, to max 1,5 - 2 m tam gdzie organizują zawody a przy samej tamie, od strony Niedaszowa jest ogromna łacha gdzie woda sięga połowy ud, czyli dosłownie płycizna, z drugiej strony natomiast, też przy tamie, z tego co kojarzę to tam głębokość dochodzi do ok. 4m. No i muł, latem spokojnie trzeba liczyć te 15-20 cm lepkiego gówienka. Mam nadzieję, ze te informacje pomogą Ci. Na ostatnich zawodach na jakich byłem na tym zbiorniku, niestety tylko jako widz, chłopak pociągnął lina 1,6 kg na bata z gumą i wygrał zawody.

Pozdrawiam
Warun

A z drobnicy czego można się spodziewać na tym akwenie?? Mam na myśli leszcze, płotki itd. Interesuje mnie również, czy na tym łowisku występuje ukleja??
Pozdrawiam :) (2011/04/01 22:46)

Norbilg

NA zbiorniku nie ma uklei i leszcza , nastaw się na małą płotkę - do 23cm. Ciemna zanęta i kijek 5-6m, przy głębokości ok.80cm - ale to zalezy od stanu wody. Jest to zalew, ale stan wody mało się zmienia. Końcem maja może już dobrze brać lin i karaś więc jest szansa na ładny przyłów. (2011/04/02 11:57)

warun

Witam.

Tak jak kolega Norbilg napisał, cienko tam z leszczykiem i inną "zawodniczą" drobnicą. Płotki mogą podejść ale nie ma ich też tam za wiele. Generalnie to łowisko uważane bardziej jako karpiowisko.

Jak będę coś więcej wiedział odnośnie wyników na zawodach to dam znac tutaj, niedługo mają być właśnie jakieś Kadet-Junior i jaworskie koło ma obstawiać te zawody.

Zobaczymy co i jak.

Pozdrawiam
Warun (2011/04/05 14:43)

grzesiek35

Witam.Czy cos nowego słychac ta temat w/w zbiornika.Są jakies efekty wedkarskie? (2011/04/23 19:09)

Swirussek

Witam. Jak w tym roku na tym zbiorniku? Karpia jest jeszcze dużo, czy już wszystko wyjedzone? (2013/07/26 15:26)