Zaloguj się do konta

MŚ Brazylia-komentarze!

utworzono: 2014/06/14 18:24
krisbeer

Bo taki Ronaldo ,Messi i inne gwiazdy potrafią grac tylko dobrze w swoich klubach jak im się poda piłkę jak na talerzu.To samo Lewandowski w Dortmundzie.Moim zdaniem najlepszy na tych mistrzostwach jest Arjen Roben gra tak zamo dobrze jak w swoim klubie na co dzień.


Darek, nie chcę Cie martwić ale w tym meczu miał dzień konia do tego jeszcze zmarnował dwie 100 na koniec meczu bo już zaczynał swój festiwal czyli zabiję się ale strzelę, niedoczekanie żebym komuś podał. Genialny piłkarz ale niestety bardzo często tak bardzo chce strzelić bramkę że skutek jest wręcz odwrotny. Przypomnij sobie finał ligi mistrzów 2012 Bayern - Chelsea.
Na wszystkich imprezach trzymam kciuki za Holandię ale akurat Robben moim zdaniem gra zbyt egoistycznie. Do tego teraz jak wszyscy rozpływają się w pochwałach może chcieć sam wygrywać mecze.

[2014-06-17 15:57]

darek-salamon

Nie jestem za Holandią ale na dany moment ma klasę Roben,zobaczymy jak będzie dalej ,Ghany mi szkoda fajnie grają nie zasłuzyli na porażkę.Wszystkie mecze Chelsea ogladam jestem jej fanem:-) :-) :-) Dzisiaj Brazilea pokaże z Meksykiem co naprawdę potrafi.I niespodzianka Belgia -Algieria 0:1 na razie:-) :-)  [2014-06-17 18:25]

krisbeer

Nie jestem za Holandią ale na dany moment ma klasę Roben,zobaczymy jak będzie dalej ,Ghany mi szkoda fajnie grają nie zasłuzyli na porażkę.Wszystkie mecze Chelsea ogladam jestem jej fanem:-) :-) :-) Dzisiaj Brazilea pokaże z Meksykiem co naprawdę potrafi.I niespodzianka Belgia -Algieria 0:1 na razie:-) :-) 



Belgia na razie gra tak jak by nie chciała wygrać, oczom nie wierzę
[2014-06-17 18:51]

89krzysztof

Belgia umęczyła zwycięstwo, choć tan naprawdę to przez cały mecz była drużyną lepszą.
Brazylia z remisowała z bramkarzem Meksyku, a teraz nudny mecz Rosji z Koreą. A już dziś Hiszpania może pakować walizki, jeśli zagra taki chłam jak z Holandią. :)
[2014-06-18 00:57]

Bernard51

Bramkarzowi przyświecało szczęście ale Brazylia nie zachwyciła przy dobrym presingu i szybkim operowaniu piłką meksykanów, obawiam się że w spotkaniach z Włochami czy Niemcami mogą blado wypaść przy konsekwętnej grze tych drużyn w defenzywie.
Prasa okrzyknęła na podstawie wyników z eliminacji Belgię jako czarny koń tych mistrzostw, ale wczoraj nie potwierdzili tego miana.
[2014-06-18 06:27]

Jakub Woś

Hmmm...  Holandia zbiera baty


oooo już nie.
[2014-06-18 19:13]

Bernard51

Na pewno cięzki przeciwnik do Holendrów ale sądze że dojrzalszą piłkę grają holendrzy o ile ich "kangury z antypodów" nie zabiegają, trzeba przyznać że przygotowani są na 120%., fizycznie.
Już 3:2 dla Holandii
[2014-06-18 19:24]

teo

Dobry meczyk AUS<NED [2014-06-18 19:25]

Bernard51

A jednak dojrzalsza piłka wzięła górę, natomiast organizm ludzki ma swoje granice, co było widać po "kangurach" w ostatnich 20 min, mecz szybki za sprawą Australijczyków i emocjonujący, typowy mecz walki.
A teraz posłuchamy naszych "klaunów" od alchemi piłki i zupek błyskawicznych w TV czyżby Zydorowicz nie miał lub nie chciał trochę fachowych komentatorów posłuchać.
[2014-06-18 19:59]

Jakub Woś

No i mistrz świata jedzie jako pierwszy do domu.
[2014-06-18 22:56]

wedkarzszczecin88

brawo Chile:D
[2014-06-18 23:13]

No i mistrz świata jedzie jako pierwszy do domu.

No cóż. Jak widać byli lepsi od nich.
[2014-06-19 08:13]

Bernard51

Hiszpanie sprawiali wrażenie nie przygotowanych do tych mistrzostw i brak wiary jakaś apatia przy w tej grze można było zauważyć.
Nie wiem czy można się cieszyć z czyjejś porażki to takie małe, natomiast liga Hiszpańska jest jak do tej pory najlepsza w Europie, przynajmniej dla mnie.
[2014-06-19 08:24]

Truflarz

Najbardziej boli to, że nasi kopacze nie są w stanie dać pola żadnej z dotychczas prezentowanych drużyn...
........a remis z drużyną w zbliżających się eliminacjach ME Gibraltaru bierzmy w ciemno...
[2014-06-19 11:50]

Przemas83

Reprezentacja Urugwaju, otrząsła się z porażki z Costa Rico i wygrali z Anglią. Dla Angolów oznacza to brak awansu z grupy i tym samym sprawdziły się rokowania sprzed mistrzostw. Suarez i Cavani w ataku Urugwaju to piękny pokaz gry ofensywnej i chyba najmocniejszy atak reprezentacyjny na świecie.
[2014-06-20 09:25]

Jakub Woś

Reprezentacja Urugwaju, otrząsła się z porażki z Costa Rico i wygrali z Anglią. Dla Angolów oznacza to brak awansu z grupy i tym samym sprawdziły się rokowania sprzed mistrzostw. Suarez i Cavani w ataku Urugwaju to piękny pokaz gry ofensywnej i chyba najmocniejszy atak reprezentacyjny na świecie.


Anglia jeszcze ma szanse. BArdzo małe ale ma. Cavani robi dobrą robotę a Suarez cóż.. umie zamienić na bramki to co wypracuje mu zespół.


[2014-06-20 09:46]

bluehornet

Haaaa - Anglia może się pakować - Kostaryka ograła 1:0 Włochów !
[2014-06-20 20:06]

Truflarz

I Włosi do nich dołączą....:)
[2014-06-20 20:16]

Bernard51

Po pierwszym meczu mój cichy faworyt na "czarnego konia" tych mistrzostw potwierdził że zespół bez gwiazd jakim jest Costaryka  świeci trumf. Z "angolami" mogą pozwolić sobie na wystawienie rezerw aby dać wypocząć części drużyny.
Coraz ciekawiej zaczyna być na tych mistrzostwach, Europejski futbol zaczyna gasnąć ?
[2014-06-20 20:29]

Truflarz

Dwa ciekawe spotkania przed nami ;
Urugwaj - Włochy i Meksyk - Chorwacja......
A wczorajszy mecz Urugwajczyków powinni jako film szkoleniowy
pokazywać naszym kopaczom jako instruktaż jak pojechać Angoli....
[2014-06-20 20:37]

Bernard51

Dwa ciekawe spotkania przed nami ;
Urugwaj - Włochy i Meksyk - Chorwacja......

Dodał bym do tego USA-Niemcy, też może być ciekawie.
Francuskie "koguty"pod dowództwem Didiego idą jak burza, odmłodzony skład radzi sobie doskonale.
[2014-06-20 22:57]

darek-salamon

Kostaryka mistrzem świata. [2014-06-20 23:03]

grisza-78

Kostaryka mistrzem świata.

No! Zaskakują !
[2014-06-20 23:37]

darek-salamon

Niemcy -Kostaryka finał.To bedzie jedyna europejska szansa na mistrzostwo.Anglia bay bay Hiszpanie juz mają żałobe narodową. .Szwajcaria lipa.Francuzi? Tak samo im mecz wyszedł jak Holendrom tu jest znak?Dobrze ze tyle bramek pada jest co ogladać.Kostaryka naprawdę gra futbol widowiskowy i skuteczny.Podobny do gry Hiszpanów z domieszką Argentyńską.Zobaczymy. [2014-06-21 11:57]

89krzysztof

Mogę się założyć, że Kostaryka w finale nie zagra. :)
W półfinale też nie zagra...

Mieli tę przewagę, że byli z góry skazywani na przegraną i wykorzystali to. Przeciwnicy ich zlekceważyli czego rezultatem jest 6 punktów w dwóch meczach. Teraz już tak łatwo mieć nie będą.
[2014-06-21 13:14]