Mrożone ukleje jako przynęta

/ 6 odpowiedzi
Witam ! Łowił ktoś kiedyś na mrożone ukleje bądź jej mrożone części ? Mam zamiar nałowić trochę uklei i je zamrozić aby za każdym razem kiedy jadę na drapieżnika nie musiał tracić czasu i wozić bata do jej łapania. Czy były efekty na takie ukleje ? Czy jeżeli z worka w zamrażalniku w którym mam np 40 uklejek zabiorę sobie na wyprawe 8 a zużyję na niej 5 uklejek to czy te pozostałe 3 mogę ponownie zamrozić ? Z góry dziękuje za pomoc.


DaNWol


Witaj ja właśnie tak samo robię kupiłem w wędkarskim mrożone ukleje rozmroziłem uzbroiłem potem popakowałem po jednej sztuce do woreczków strunowych do pudełka i do zamrażarki.Do transportu służy mi stary metalowy termos wsypuję do niego kilka kostek lodu potem wkładam ukleje mrożone i zasypuję je lodem w kostkach i nad wodę.Jak nie wykorzystam wszystkich przynęt to po powrocie do domu ponownie je mrożę (2015/08/05 16:29)

hudzik


Uklejka , jest strasznie miękką rybą , więc jak już masz zamiar mrozić to pouzbrajaj w haki i tak zamrażaj pojedynczo. Najlepiej owiń sreberkiem i zabieraj na łowisko w termosie . Zarzucaj zamrożone . (2015/08/05 16:30)

notaki


kupiłem w wędkarskim mrożone ukleje rozmroziłem uzbroiłem (...)Przypominam koledze, że zywiec ma obowiazek pochodzić ze zbiornika, w którym łowimy.
Kupując wedkarskim  zywca pochodzącego prawdopodobnie z innego zbiornika,  popełnia kolega wykroczenie.

Inna kwestia - jak wyegzekwować taki zapis i udowodnic, z jakiego zbiornika pochodzi zywiec.. ech... (2015/08/05 17:37)

lukassty


kupiłem w wędkarskim mrożone ukleje rozmroziłem uzbroiłem (...)
Przypominam koledze, że zywiec ma obowiazek pochodzić ze zbiornika, w którym łowimy.


od kiedy to mrożona ukleja jest żywcem???
jeśli będziesz wywoził zestawy to ok-jeśli zarzucał to nie sprawdza się ponieważ podczas mrożenia bardzo kruszeje. (2015/08/05 17:44)

notaki


Polecam lekturę RAPR. To nie boli.
Rozdzał IV. p.3.11 (2015/08/05 17:54)