Zaloguj się do konta

Możliwość edycji postów na forum

utworzono: 2010/07/04 17:43
kostekmar

Zwracam się z kolejnym apelem do REDAKCJI PORTALU o dodanie funkcji edycji na forum. Funkcja ta ułatwi użytkownikom korzystanie z forum poprzez możliwość poprawiania dodanych przez nich postów np. poprawa zdania, ortografii itp. Wszystkie fora na ktorych jestem zarejestrowany posiadają taką funkcję oprócz tutejszego. [2010-07-04 17:43]

Slyder

Popieram ten apel. Taka możliwość powinna istnieć. Czasami zdarza się popełnić błąd literowy (głównie podczas szybkiego pisania) i już koniec po kliknięciu PUBLIKUJ. Zero możliwości poprawy. [2010-07-04 17:49]

rubin44wr

W pełni popieram apel kolegi kostekmar. [2010-07-04 18:12]

Crea

I ja się podpisuje pod tym apelem. Jest to konieczne!!!
[2010-07-04 18:52]

Ależ po co Koledzy ,kogo wtedy się będziecie czepiać przecież to zrobi się dla Was okropnie nudne tylko o rybach ,rybach i rybach pozdrawiam
[2010-07-04 19:46]

Zaczyna się robić powtórka z rozrywki pewnego pana i niech mnie nikt nie ucisza że go przypominam, ponieważ wiem jak został zrypany za to, że poprawiał i czepiał się wszystkich właśnie o ortografię.

Ciekawe czy któryś z obecnych czepiających się dostanie choćby w 10 % po uszach jak pan M za to samo, czyli za upominanie innych za pisanie tak, a nie inaczej.
[2010-07-05 01:29]

Zaczyna się robić powtórka z rozrywki pewnego pana i niech mnie nikt nie ucisza że go przypominam, ponieważ wiem jak został zrypany za to, że poprawiał i czepiał się wszystkich właśnie o ortografię.

Ciekawe czy któryś z obecnych czepiających się dostanie choćby w 10 % po uszach jak pan M za to samo, czyli za upominanie innych za pisanie tak, a nie inaczej.

Kolego Tomikan wiesz sam co ja miałem za błędy horror normalnie niektórym się wydaje że rozumy pozjadali ci co robią błędy kiedyś dojdą sami do tego jak je poprawiać nie musi im ktoś pisać tekstów typu że robiąc błędy nie ma się do nich szacunku albo że tym olewa się Polskę najlepiej niech każdy zajmie się swoim tyłkiem ,po prostu ci ludzie nie mają oczym pisać to szukają błędów innych kolegów pozdrawiam
[2010-07-05 09:02]

Olać Polskę to nie pisać z błędami tylko mieć frekwencję na wyborach 56% z czego pewnie 1/4 to polonie. To się nazywa olanie Polski.
[2010-07-05 09:42]

Olać Polskę to nie pisać z błędami tylko mieć frekwencję na wyborach 56% z czego pewnie 1/4 to polonie. To się nazywa olanie Polski.

tak Kolego masz rację wczoraj żeby nie polonia która i tak ma gdzieś kto wygra to procenty byłyby katastrofalne
[2010-07-05 10:54]

rubin44wr

Każdy ma prawo do swojego ja, to jego sprawa czy będzie pisał z błędami . Ja popieram to aby była funkcja edycji postów, bo to nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie niejednemu pomorze i nie widzę nic w tym złego. Sam niejednokrotnie coś napiszę z błędem , bo nie jestem Miodkiem. Ale przy możliwości takiej funkcji jak napisał kostekmar, miał bym możliwość poprawy błędnie napisanego postu. Polityka nie ma tu nic do poprawnej pisowni, tak uważam.
[2010-07-05 18:13]

chipsusmaximus

Tak, tak. Ułatwia to w znaczny sposób możliwość poprawy błędów, a nawet funkcja USUŃ byłaby zalecana. Prośby do tzw. moderatorów to niezbyt trafiona opcja na korekty wpisów. [2010-07-05 18:41]

"Każdy ma prawo do swojego ja, to jego sprawa czy będzie pisał z błędami"

Powiedz to pani od polskiego:)
[2010-07-05 18:43]

rubin44wr

Kolego Verdad, nie wiem czy dobrze zrozumiałeś,o co mi chodzi. Nie popieram pisowni z błędami i nie będę popierał. Jeżeli ktoś chce pisać z błędami i nie chce aby mu zwracać uwagę, bo to obraza majestatu to niech pisze, niech się czuje tak jak pisze, to jego sprawa, mi to tito.
[2010-07-05 18:49]

zaku81

Jestem za! oprócz poprawy ewentualnych błędów byłaby jednocześnie możliwość wglądu swoich wszystkich dodanych postów. Jest to na pewno ciekawe rozwiązanie!
[2010-07-06 22:24]

Opamiętajcie się ! wiem jedno że możliwość edycji tekstów może doprowadzić

tylko do jednej rzeczy, mianowicie do większych kłótni na forum i większych

spięć między uczestnikami.

Zmierzam mianowicie do tego że po założeniu wątku, zaczynają się dyskusje na ów temat, jest ich powiedzmy kilkanaście a założycielowi wątku coś się nie spodoba i zechce wtedy poprzez edycje zmienić chociażby jedno słowo które okaże się kluczowe w dyskusji i wtedy cały wątek traci sens a co za tym idzie większa wojna, matactwa ect...

Napisałeś raz z błędem czy bez niego......koniec kropka i do tego się odnosimy !!!!!

[2010-07-07 05:37]

Jeżeli edycja odniosła by się tylko do poprawienia błędu ortograficznego to OK.  

Lecz nigdy nie........... do poprawy zdania !!!

Pozdrawiam myślących...............

[2010-07-07 07:01]

Dokładnie i ja  tak myślę.
[2010-07-07 10:20]

DARO2165

Moim zdaniem nieważne jest ,czy ktoś jest "bardziej uczony" lub mniej , łapanie za słówka to brzydka cecha,doceńmy to ,nie każdy jest gwiazdorem , oby wiadomo było o co jemu chodzi. [2010-07-07 10:39]

kostekmar

Wcale nie. Jeżeli ja piszę i zdarzy mi się błąd to chcę go poprawić lub zdanie mi się nie podoba to również. Każdy powinien mieć taką możliwość. Wszystkie fora internetowe posiadają taką opcję i tu też powinno tak być. Każdy powinien dbać o mowę ojczystą, szczególni9e w necie. W domu niech robi co chce, nie wnikam. [2010-07-07 12:28]

pisaq

Jejku jejku. Możliwość edycji postów to jedna z najbardziej podstawowych rzeczy na forum.
Wyobraźmy sobie, że nas poniosło i napisaliśmy kilka brzydkich słów. O ile lepiej wygląda post z dopiskiem "edytowany przez autora dnia tego i tego o tej i o tej godzinie" niż "post usunięty przez moderatora".
Z pisaniem postów jest jak z pisaniem artykułów. Pisząc i czytając na bieżąco jest OK, ale za pół godziny widzimy coś, co chciałoby się zmienić.
Ponadto wszystkie błędy, które zauważamy dopiero po opublikowaniu.
Już nie mówię o tym, gdy chcemy coś dopisać i powstaje 20 postów jeden pod drugim.
Na każdym forum takie zjawisko nazywa się floodowaniem.
[2010-07-07 14:14]

Jeżeli edycja odniosła by się tylko do poprawienia błędu ortograficznego to OK.  

Lecz nigdy nie........... do poprawy zdania !!!

Pozdrawiam myślących...............



Zdecydowanie tak! Jeśli edycja to tylko błędów ortograficznych.

Na tym forum wyrażamy swoje poglądy nie tylko na temat ryb, były też sprawy polityczne, gwary regionalnej itp. Niektóre dyskusje były naprawdę gorące.

A wiec pomyślmy, co to będzie, jeśli ktoś zmieni zdanie we wcześniej napisanym poście.

To dopiero zrobi się gorąco...Lepiej niech zostanie jak jest.

Pozdrawiam

 

[2010-07-07 19:59]

rubin44wr

W niektórych przypadkach macie racje.Oczywiście tylko poprawa błędów, a nie usuwanie zdań.
[2010-07-07 21:04]

zaku81

W niektórych przypadkach macie racje.Oczywiście tylko poprawa błędów, a nie usuwanie zdań.

jestem za!
[2010-07-07 22:35]

wedkarz2309

Jestem za!:)

 

Jak ktoś pisze post z błędami, to jego sprawa, nie czepiam się:)

 

Ale czasami mi się przytrafi i zobaczę go, jak już tekst/zdanie jest opublokowane i nie mam możliwości poprawy:(

Jeszcze kilka przykładów by się znalazło, nie koniecznie odnośnie błędów ortograficznych.

 

Lubię estetykę!:)

[2010-07-07 23:50]