Może ktoś mnie uświadomi???

/ 29 odpowiedzi
ZAMOSCIANIN


Może i masz rację co do estetyki tych worków? Ale wtedy masz gnój w kupkach a nie r.......ny. I jest go łatwiej pozbierać !   (2010/07/05 20:28)

u?ytkownik695


Racja Kolego - jeśli worki są opróżniane pod koniec sezonu lub co miesiąc - to jest to lepsze rozwiązanie niż wrzucanie śmieci w krzaki ... Generalnie rzecz biorąc - lepiej od razu zabierać śmieci ze sobą i nie przyczyniać się do rozpowszechniania złych nawyków a do takich zaliczam również zostawianie worków nad wodą . Pozdrawiam . (2010/07/05 21:12)

manisz45


cześć zabieram śmieci i mam swoją popielniczkę bo palę . po innych sprząta brat ma auto kombi to się jakoś mieszczą . (2010/07/05 22:16)

ZAMOSCIANIN


Wszyscy jesteśmy super! Zabieramy swoje śmieci, sprzątamy po innych. To wytłumaczcie mi bo ja czegoś nie rozumiem TO KTO W KOŃCU ŚMIECI jak nie wy ludzie i nie ja? ( najlepiej zgońmy wszystko na kłusola, mięsiarz bo tu są takie tendencje do szukania winnych i najlepiej zgania się na tych co maja inny pogląd niż wy ?) Pozdrawiam. Już w starożytnym mieście UR doszli do wniosku mieszkańcy, że wydzielone miejsca zwane dzisiaj śmietnikami, są najlepszym pomysłem by ustrzec miasto przed zarazą! W przeciwieństwie do średniowiecznego Londynu? Za tem czy aby naprawdę jest to dobry pomysł likwidacja koszy?     (2010/07/08 09:34)