Mormyszki-m鎩 spos鏏 na 這wienie

/ 3 odpowiedzi
Wed逝g mnie najlepsza metoda na 這wienie  okoni p這ci leszczy  wzdr璕i .Moja metoda to mormyszka 貫zka delikatny kiwok 篡趾a 0,10 zimowa i zwyk豉 prosta w璠ka za ok.10z i ju mo積a 這wi.M鎩 dzisiejszy wynik to 42 sztuki 18 okoni i reszta p這cie opr鏂z tego jeszcze wiele ma造ch kt鏎e wypu軼i貫m.υwi t metod wiele lat i sprawdza si co roku.Polecam zamiast ochotki czy pinki normalne bia貫 robaki tylko jeden wystarczy z do鈍iadczenia si przekona貫m
dawid73132

Ja w tym roku pierwszy raz pojecha貫m pod l鏚   wiedz帷 瞠 nic nie z這wi bo   na zbiorniku nie ma duzo okonia :) ale z這wi貫m  w pierwszy dzie 1 okonia a na drugi dzie 5 :)  i  na blaszk  bo  ochotki nie mog貫m kupi:/ (2014/02/08 14:13)

Tomasz1972

W tym roku zadebiutowa貫m i to z powodzeniem w 這wieniu na mormyszk. Pierwsz ryb jak z這wi貫m ta metod jest leszcz d.46cm, waga 1,5kg. Zaskoczenie pe軟e i zabawa przednia, w przysz造m roku postaram si doskonali swoje umiej皻no軼i w 這wieniu t 鈍ietn metod! (2014/02/16 10:46)

adamoso123

W璠karski fart z tym leszczem ^^.
Ja osobi軼ie ganiam za okoniem g堯wnie, pierwsza ryba w tym roku to by oko 30cm z przer瑿la :)
Ale mormycha potwierdzam 這wi od kilku lat i zawsze jaka p這teczka podejdzie. (2014/11/24 23:34)