Mormyszka - tak czy nie?

/ 6 odpowiedzi
Czy łowiac na normuszkę zerzucamy i czekamy aż wezmie czy zwijamy podobnie ja w spiningu. mam zamiar jechhac na rybki i własnie niewiem . Z góry dziekuje za odp.
Wiktoro


Po 1 pisze się mormyszka.Po 2 ani nie zwijamy ja na spining ani nie włozymy do przerebla i czekamy. Trzeba powolutku unosic do góry ,  stukając palcem w wedke a potem znów na dół  tak aby mormyszka udawała prawdziwe stworzenie. Pamietaj, ze w czasie opadu mozesz miec branie  jezeli kiwok ugnie sie troszke mocniej lub wyprostuje znaczy że jest branie  P.S :Pamietaj zebys na mormyszke zakładał zywa ochotke , jest to podstawa :D. Połamania kija (2010/12/11 17:11)

IREK44


dużo pisze się o ochotce ,ale ja polecam Ci kiełża zdrojowego ,rewelacyjna przynęta wokresie zimowym . (2010/12/11 17:50)

osa2012


Ale skad pozyskac tego kiełża czy ochotke (2010/12/11 18:42)

Wiktoro


ochotke mozesz kupic w sklepie np wedkarskim lub samemu wydobyc z dna jeziora lub z dna stawu najlepiej jak na dnie jest muł tam jest jej najwiecej :D (2010/12/11 18:49)

jabol


kupujesz żuczka w wędkarskim . dowiązujesz do żyłki 0,08 mm wędka z kiwokiem i łapiesz.kiwasz wędką ,krótkie ruchy góra - dół, szybsze na okonia delikatniejsze na płoć.w taki sposób podciągasz żuczka ok 1 m nad dno i z powrotem na dno.i tak w koło branie będzie widać na kiwoku podniesie się lekko do góry lub przygnie w dół. (2010/12/11 21:13)