Mordercy nad wodą.

/ 8 odpowiedzi
Apel i prośba do wszystkich wędkarzy.
Zabierajcie ze sobą urwane linki, żyłki, plecionki. To niewiele wysiłku kosztuje żeby zwinąc włozyć do kieszeni a potem wyrzucić do kosza. Pozostawione nad wodą stanowią śmiertelną pułapkę dla ptaków i małych zwierząt! Ptaki zaplątują sobie w to łapy i giną w męczrniach a teraz wiele z nich wyprowadza młode np kaczki.Pamiętajmy o tym że jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za swoje życie.Znajduję i zbieram nad wodą wiele takich pozostałości po wędkarzach ale nie mogę byc wszędzie.Dbajmy o to co kochamy.
grat2

ja ostatnio wyłowiłem plecionkę (urwaną) prawdopodobnie ktoś ją wyrzucił bo była postrzępiona. (2018/06/17 12:59)

Jakub Woś

Nie tylko zwierzętom zagrażają. Sam ostatnio mało łba o kamienie nie roztrzaskałem jak o plecionkę rozwleczoną od krzaka do krzaka zawadziłem. Chodzisz sobie wieczorkiem za sandaczem i już możesz nie wrócić przez jakiegoś debila. (2018/06/18 22:24)

Sith

Wczorajze Słoku wyciągnąłem około 100m żyłki z koszyczkiem na końcu. Już był lekko przyrdzewiały, więc jakiś czas musiał leżeć.Idąc około kilometra wzdłóż brzeguzebrałem całą reklamówkę opakowań po zanętach i robalach, ale i po przyponach i przynętach spinningowych.
Chamstwo coraz bardzie rozprzestrzenia się nad wodą. (2018/06/21 06:52)

elgordo

Witam.Byłem wczoraj nad zbiornikiem w Nieliszu i po godzince uciekłem z powodu okropnego smrodu.To śmierdzi woda,ale dlaczego?Oczywiście ryb ani śladu.Byłem na płytkim,może dlatego,a może od zbyt dużego nęcenia.Zanęta nie zjedzona bo ryb malutko to pewnie gnije i cuchnie trując zalew i wszystko w nim.Jezeli ktoś cos wie na ten temat to proszę o odpowiedź.Pozdrawiam. (2018/06/21 16:52)