Mordercy nad wod±.

/ 8 odpowiedzi
Apel i pro¶ba do wszystkich wędkarzy.
Zabierajcie ze sob± urwane linki, żyłki, plecionki. To niewiele wysiłku kosztuje żeby zwin±c włozyć do kieszeni a potem wyrzucić do kosza. Pozostawione nad wod± stanowi± ¶mierteln± pułapkę dla ptaków i małych zwierz±t! Ptaki zapl±tuj± sobie w to łapy i gin± w męczrniach a teraz wiele z nich wyprowadza młode np kaczki.Pamiętajmy o tym że jeste¶my odpowiedzialni nie tylko za swoje życie.Znajduję i zbieram nad wod± wiele takich pozostało¶ci po wędkarzach ale nie mogę byc wszędzie.Dbajmy o to co kochamy.
grat2

ja ostatnio wyłowiłem plecionkę (urwaną) prawdopodobnie ktoś ją wyrzucił bo była postrzępiona. (2018/06/17 12:59)

Jakub Wo¶

Nie tylko zwierzętom zagrażaj±. Sam ostatnio mało łba o kamienie nie roztrzaskałem jak o plecionkę rozwleczon± od krzaka do krzaka zawadziłem. Chodzisz sobie wieczorkiem za sandaczem i już możesz nie wrócić przez jakiego¶ debila. (2018/06/18 22:24)

Sith

Wczorajze Słoku wyci±gn±łem około 100m żyłki z koszyczkiem na końcu. Już był lekko przyrdzewiały, więc jaki¶ czas musiał leżeć.Id±c około kilometra wzdłóż brzeguzebrałem cał± reklamówkę opakowań po zanętach i robalach, ale i po przyponach i przynętach spinningowych.
Chamstwo coraz bardzie rozprzestrzenia się nad wod±. (2018/06/21 06:52)

elgordo

Witam.Byłem wczoraj nad zbiornikiem w Nieliszu i po godzince uciekłem z powodu okropnego smrodu.To ¶mierdzi woda,ale dlaczego?Oczywi¶cie ryb ani ¶ladu.Byłem na płytkim,może dlatego,a może od zbyt dużego nęcenia.Zanęta nie zjedzona bo ryb malutko to pewnie gnije i cuchnie truj±c zalew i wszystko w nim.Jezeli kto¶ cos wie na ten temat to proszę o odpowiedĽ.Pozdrawiam. (2018/06/21 16:52)