Moje wędkarstwo

/ 12 odpowiedzi / 4 zdjęć

Od dziecka fascynowało mnie wędkowanie.Razem z bratem i kolegami organizowaliśmy  wyprawy wędkarskie na jeziora i rzeki.Nasza fascynacja przerodziła się w zainteresowanie  i hobby.Na początku były to małe ryby karasie ale po lekkim doświadczeniu łowiliśmy wieksze okazy i mieliśmy w tym bardzo dużo radości.Polecam wszystkim jest to wspaniały odpoczynek na łonie natury.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sith


(...) Polecam wszystkim jest to wspaniały odpoczynek na łonie natury.
Wiemy, wiemy, nie trzeba nam polecać... :)))
  (2018/03/24 12:55)

Jakub Woś


Jeszcze troche trollu tego painta musisz podszlifowac, albo weź rutinoscorbin bo facyjata niewyraźna. (2018/03/24 14:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pakul1206


Ja pier... . :) Spojrzałem szybko na zdjęcie ale pierwsze co mi do głowy przyszło to bokeh, wyostrzony szczupak a tło z twarzą zostało rozmyte, a tu takie jaja :)))) (2018/03/24 14:46)

erykom


Jakubie gdybym mógł dałbym Ci Oskara za spostrzegawczość :) Dopiero jak przeczytalem Twój komentarz to dotarło do mnie że to pewnie ten sam troll który ostatnio dodawał zdjęcia cudzych osób :) Początkowo nawet nie zwróciłem uwagi :) (2018/03/24 14:59)

barrakuda81


Może załóżmy taki wątek - " ja i moje niespełnione fantazje"? Trolling do oporu i bez ograniczeń...Mógłbym wkleić swoją paszczę np do fotki z marlinem:) Ale go Kuba przyciąłes:) Ja sobie zerknąłem na to rano ale pobieżnie, dziwne się wydawało bo nie wiadomo o co gościowi chodzi ale przyznam że nie połapałem się:) (2018/03/24 15:31)

erykom


I ja się pochwale Moją pierwszą rybą złowioną na bata w małym stawiku :p (2018/03/24 16:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81


Dobra , Mateusz ja przecież nie na poważnie:) Jestem stuknięty ale nie aż tak - zaraz się nam oberwie od kogoś za prawa do zdjęc... Musiało byc zimno bo ci się jakoś twarz wykrzywiła i zbladłeś:))) Ale ta cholera ma przepastny pysk! (2018/03/24 16:35)

ogtw


Piotrze, tu ci amura domalowałem, jak byś potrzebował. (2018/03/24 16:43)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81


Dajcie spokój bo na ryby jeździć przestanę:) Jest tyle okazów w internecie. Zamiast marznąc nad wodą można sobie przy komputerze i kawce sesję zrobić:) (2018/03/24 16:52)

Jakub Woś


I ja się pochwale Moją pierwszą rybą złowioną na bata w małym stawiku :p

Boleń na bata... kto Ci w to uwierzy ;) (2018/03/24 16:55)

Jakub Woś


Mrozy puściły i trolle na żer wyłażą. Albo to treningi przed Prima Aprilis'em (2018/03/24 16:58)

Ppatryk


tez ostatnio zlapalem fajna rybe, zapomnialem sie pochwalic :D (2018/03/24 18:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.