Moje pierwsze wahadłówki

/ 9 odpowiedzi / 3 zdjęć

Witam,

Chciałbym przedstawić moje pierwsze w życiu zrobione wahadłówki :-) materiał to blacha kwasówka 1,5mm . Jak Wy to widzicie??? Dla porównania alga2 

Pozdrawiam

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Są nie złe :), będą łowne, ino wypadało by jeszcze uzbroić je w haki :) , połamania życzę :) :) :) (2014/02/10 19:18)

KkLuki


Wyglądają bardzo ładnie,teraz tylko patrzeć jak będziesz wrzucał zdjęcia złapanych okazów :)) (2014/02/10 19:27)

krystian95


ładne błystki połamania!  :> (2014/02/10 20:02)

gigi124


Dzięki za pozytywne opinie :-) nakręca to do dalszego działania:-) co to zdjęę złapanych okazów to jeszcze daleka droga:-) dpiero zaczynam przygode z tym hobby;-) ma pytanie odnośnie zbrojenia w kotwice? czym sie kierować dobierając rozmiar kotwicy do blaszki? tak na oko? :-)  (2014/02/10 20:08)

Jakub Woś


Ze zdjęć ciężko wywnioskować jaki mają kształt, jak są powyginane a co za tym idzie jak będą pracować w wodzie. Być może będą się wlekły jak kępa glonów a mogą też okazać się strzałem w 10. Co do wielkości kotwic to na początek porównywałbym wielkość blachy do sklepówki i dawał podobną kotwicę. Z czasem będziesz mógł modyfikować wielkość pod gatunki ryb na które bedziesz polował. (2014/02/10 20:40)