Moje pierwsze zawody wędkarskie

/ 3 odpowiedzi
wczoraj pierwszy raz wyrobiłem sobie kartę wędkarską wraz z nią dostałem terminarz zawodów wędkarskich pierwsze odbywają się w kwietniu i będę chciał w nich uczestniczyć tylko że na temat zawodów nic nie wiem na czym one polegają i jaki obowiązuje regulamin może ktoś mi napisze coś o zawodach albo gdzie mogę o nich poczytać
legtom


Napewno w terminarzu masz napisane jakie to są zawody i gdzie się będą odbywać. Zapewne są to zawody spławikowe. Ja brałem udział tylko w spinningowych. Ale z tego co widziałem to zawodnicy łapią na jedną wędkę. Najczęściej nastawiają się na uklejki, bo można ich dużo złapać i długo utrzymać w łowisku.

Tomek

(2011/03/31 05:22)

kazik


Należało by się dowiedzieć trochę więcej o tych zawodach , a mianowicie jaki charakter mają i na jakich zasadach będą się odbywać . Następnie powinneś się przygotować wędkarsko , to znaczy zmontować taki zestaw na którym będziesz miał jakieś szanse . Porad na temat zestawów jest dużo na tym portalu i można poszukać . Jeszcze lepiej jak ktoś Ci pokaże co i jak się zakłada abyś miał jakieś szanse . Dobrze jest wiedzieć gdzie te zawody się odbywają i jakie ryby tam najwięcej się łowi i nastawić się na to co bierze najczęściej . Dlatego właśnie wielu zawodników nastawia się na uklejki .  (2011/03/31 06:10)

fliper-89


1.lowi sie na jedna wedke.

2.musisz wiedziec jakie sa tam ryby i mniej wieccej wiedziedz ile jakiej ryby np ze jest duzo plotek malo karpi .

3.jaka tam jest glebokosc.

4na jakiej odleglosci najlepiej biora.

5.musisz zainwestowac w wedzisko i zanete

ja bym ci polecil bacika 5m weglowego.

6. i czy  to jest staw jezioro czy kanał. 

(2011/03/31 07:04)