Moja pierwsza ryba na spinning

/ 9 odpowiedzi / 2 zdjęć
Życiowy Szczupak .
Godzina : 9:00 mówie tatowi czy nie wybierzemy sie na spinning + białą rybe z gruntu powiedział możemy spróbować no to zbieramy manetki do torby i wszystko na quada jednak zrezygnowalismy z wędek gruntowych tata do mnie mówi może wezmiemy siatke ? wrazie czegos chociaz wiedzielismy ze nic nie bierze juz z 2tygodnie biała ryba a nawet szczupak nie brał godzina 9:15 jestesmy na miejscu rozwijamy wędke i rzucamy 2 rzuty nic no to idziemy dalej rzut i zwijam powoli blacha juz przy samym brzegu tata do mnie chyba masz zaczep więc pociągłem mocniej odjazd szczupak radocha jak nie powiem co bo to mój pierwszy na spinning w życiu tata biegnie żeby go złapać odpioł się głowa na brzegu ogon w wodzie tata do wody i chwycił go mocno i przycisł do brzegu i wyrzucił na brzeg JEEST ryba na brzegu radocha jakich mało i szybko sie zbieramy do domu przyjezdzamy do domu dziadek do mnie i co tak szybko wrociliscie nic nie brało ? i śmiech a my brały brały i to duże dziadek a co brało szczupak wielki ? my w żartach że malutki pokazujemy mu go ooooo duży ;d i wszyscy się cieszyli ze chwyciłem sam na spinning drapieżnikaCześć 2 .godzina 16:00 ja do taty jedziemy jeszcze raz pospinningowac może sie uda nam coś chwycić spakowaliśmy sie zanęty + gruntowe biała ryba wgl nie brała a na spinning ? szczupaczek 15-20cm któremu zwróciłem wolność .
I tak o to spędziłem dzień i moj szczupak wymiarowy w życiu 60cm co dziś własnie chwyciłem.
Wpis pisałem na szybko wiecie jakie to jest przeżycie chwycić swoją życiową rybe i jaka to jest też panika jak jest na kiju . 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban

Jeżeli to miał być wpis na blogu to się pomyliłeś bo dałeś go na forum w formie posta. I jeszcze radziłbym nie umieszczać zdjęć z nie wymiarowymi rybami bo to trochę źle się kojarzy a chwalić się naprawdę nie ma czym. (2012/10/03 09:12)

grzesiu92

Jeżeli to miał być wpis na blogu to się pomyliłeś bo dałeś go na forum w formie posta. I jeszcze radziłbym nie umieszczać zdjęć z nie wymiarowymi rybami bo to trochę źle się kojarzy a chwalić się naprawdę nie ma czym.

Daj spokoj chlopakowi. TY nie jarales sie pierwsza rybą?

Pistoleciki fajne. No widze ze male tez sie trafiaja, wiec jest nadzieja na odbdowe populacji ;-) Po powidziach w zime po 80 w kazdym dolku na polach pozostawalo i sie podusily albo woda wyschla ;/ Niestety nikt nei wiedzial ze tam są ;/ A w tym roku malo kto moze sie pochwalic szupakiem na wisle u nas ale jak patrze na takie fotki to sie serce radje. Mam nadzieje ze mneijszy wypszczony ;PP

Zdjecie jeszcze z zimy. Co przezylo w 5 cm wody pod lodem bylo wypuszczane do wisly ;-) (2012/10/03 09:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik130230

No oczywiście mały pływa dalej w stawie ryb nie wymiarowych nigdy nie biore może za rok może dwa złapie go i bedzie już miał te 80cm hehe ;p . (2012/10/03 11:14)

grzesiu92

Oby do przodu. hehe (2012/10/03 11:28)

kaban

Jeżeli to miał być wpis na blogu to się pomyliłeś bo dałeś go na forum w formie posta. I jeszcze radziłbym nie umieszczać zdjęć z nie wymiarowymi rybami bo to trochę źle się kojarzy a chwalić się naprawdę nie ma czym.

Daj spokoj chlopakowi. TY nie jarales sie pierwsza rybą?

Pistoleciki fajne. No widze ze male tez sie trafiaja, wiec jest nadzieja na odbdowe populacji ;-) Po powidziach w zime po 80 w kazdym dolku na polach pozostawalo i sie podusily albo woda wyschla ;/ Niestety nikt nei wiedzial ze tam są ;/ A w tym roku malo kto moze sie pochwalic szupakiem na wisle u nas ale jak patrze na takie fotki to sie serce radje. Mam nadzieje ze mneijszy wypszczony ;PP

Zdjecie jeszcze z zimy. Co przezylo w 5 cm wody pod lodem bylo wypuszczane do wisly ;-)

Pierwsza odpowiedź: tak "jarałem się",
druga : w zimie dla takiego maleństwa kontakt z ciepłą dłonią (dla zrobienia nikomu niepotrzebnego zdjęcia) i ponowne wypuszczenie do wody o temperaturze bliskiej zeru to praktycznie skazanie ryby na śmierć. Kto choć trochę interesuje się ichtiologią to o tym wie. (2012/10/04 20:36)

użytkownik130230

Dobra wyjdz mi z tego tematu jak masz pierdolić nie do rzeczy ryba była 10sekund na brzegu i wróciła do wody . 
I zostaw argumenty do siebie zamiast wypowiadac sie w czyims temacie i psuć humor moje pierwsze szczupaki więc chce pokazać jak ci sie nie podoba to nikt cie tu nie trzyma i jak będziesz tak wszystkim początkowym mówić to wątpie ze ktos polubi twoje wypowiedzi wręcz one wkurzaja i irytuja  bo nawet człowiek nie może sie pocieszyc 10sekund rybą. (2012/10/04 21:30)

grzesiu92

Wujek dobra rada. Dlonie rzeczywiscie cieple przy -20 bez rekawiczek grzebiac w wodzie i mule. 10 sekund w dloni mialo zabic rybe ktora byla skazana na smierc.... No w sumie moglem na niego maty karpiowej uzyc. Na drugi raz bede pamietac albo zostawie zeby sie wydusily bo znowu podobna sytuacja widze ze sie szykuje. (2012/10/04 23:00)

grzesiek-12

Dobra wyjdz mi z tego tematu jak masz pierdolić nie do rzeczy ryba była 10sekund na brzegu i wróciła do wody . 
I zostaw argumenty do siebie zamiast wypowiadac sie w czyims temacie i psuć humor moje pierwsze szczupaki więc chce pokazać jak ci sie nie podoba to nikt cie tu nie trzyma i jak będziesz tak wszystkim początkowym mówić to wątpie ze ktos polubi twoje wypowiedzi wręcz one wkurzaja i irytuja  bo nawet człowiek nie może sie pocieszyc 10sekund rybą.

Weź wyjdź (2012/10/04 23:20)