Zaloguj się do konta

Mój wynalazek-dozbrojka

utworzono: 2014/09/27 17:07
marczas89

Moj wynalazek- co Wy na to?;-) [2014-09-27 17:07]

Nie wiem czy taki wynalazek ponieważ widywałem takie rzeczy na necie. Ale co do sposobu to nawet dobry patent chociaż ja preferuje standardowe dozbrojki. A tak przy okazji jak to wsadziłeś? Ponieważ ja widziałem że po takich kombinacjach gumy innych były całkiem rozwalone i porwane. To jest potrójna nielutowana kotwica?
[2014-09-27 17:40]

kaban

Pytanie: co w tym twojego skoro nazywasz to wynalazkiem, a wiele lepiej wykonanych i dobranych co do wielkości haków i przynęty było już publikowanych. [2014-09-27 18:32]

Nie wiem czy taki wynalazek ponieważ widywałem takie rzeczy na necie. Ale co do sposobu to nawet dobry patent chociaż ja preferuje standardowe dozbrojki. A tak przy okazji jak to wsadziłeś? Ponieważ ja widziałem że po takich kombinacjach gumy innych były całkiem rozwalone i porwane. To jest potrójna nielutowana kotwica?

A pokaż mi taką kotwicę?! Bo chyba znów piszesz jakieś dyrdymały...
[2014-09-27 22:14]

89krzysztof

a bo to pierwszy raz ... ;)
[2014-09-27 23:43]

grisza-78

Na fotce widać, że guma jest poharatana a kotwica w nią wtopiona. Czy to "eureka" ? Nie wiem. Sam dziesiątki razy próbowałem takich wynalazków.
[2014-09-28 00:29]

grisza-78

Tak jakby kawałek gumy był nałożony na trzonek kotwiczki, a reszta doklejona później. To nie jest pierwszy raz, kiedy widzę coś takiego. Swoim patentem nie możesz tego nazwać.
[2014-09-28 00:30]

Artur z Ketrzyna

Tak jakby kawałek gumy był nałożony na trzonek kotwiczki, a reszta doklejona później. To nie jest pierwszy raz, kiedy widzę coś takiego. Swoim patentem nie możesz tego nazwać.

Patentem, może i nie...
Ale kolega tego może u innych nie wdział. Wpadł na taki pomysł sam. I chciał się nim z nami podzielić?

Może są lepsze sposoby tego rozwiązania?
Np. dodanie główki itd.
[2014-09-28 10:08]

NAGS1981

Osobiscie nie widze w tym nic nadzwyczajnego. Dolne ramiona kotwicy beda caly czas zbieraly syf z dna (zakladajac ze bedziesz lowil z opadu). A idea dozbrojki kolego polega na doczepieniu dodatkowej kotwiczki czy haka na koncu przynety (kopyta) tak, aby mozna bylo skutecznie zaciac "podszczypujaca" rybe. U Ciebie nie dosc ze nie widze zadnej dozbrojki to na moj gust te ramiona kotwic powinny wychodzic u nasady ogona. Nabij lepiej ta gume na klasyczna glowke jigowa ;) [2014-09-28 10:15]

zurawinowy

Niechlujne to wszystko i zdjęcie i wykonanie
[2014-09-28 13:47]

grisza-78

Patentem, może i nie...
Ale kolega tego może u innych nie wdział. Wpadł na taki pomysł sam. I chciał się nim z nami podzielić?

Może są lepsze sposoby tego rozwiązania?
Np. dodanie główki itd.

Spoko jest. Nie neguję chłopaka, tylko widziałem już wcześniej takie, czy podobne rzeczy ;) Chwała mu za pomysłowość, bo jeśli sam na to wpadł, to ok.
[2014-09-28 21:05]

Tak dla ścisłości chodziło mi o coś takiego widocznego na tej cykadzie  [2014-10-02 09:53]