Mój życiowy sum 2,05m złowiony we Wiśle

/ 94 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

lynx


Nie mam zamiaru nic nikomu udowadniać i tłumaczyć się czemu na filmie nie ma momentu odpłynięcia... ja wiem, ze sum pływa w wodzie i to jest dla mnie najważniejsze.

Okres nie okres, zdarzyło się więc się pochwaliłem bo się cieszyłem tak czy inaczej bo nigdy pewnie już takiej ryby nie złowię... ba, może nawet na żywo takiej już nie zobaczę.

Wszystkim mądralom i moralizatorom zza monitora życzę takiego okazu... ciekawe ilu z Was odmówiło by sobie fotki.

aha a pretensję zgłaszać proszę do suma, że się uwiesił w okresie ochronnym.




Gratuluję i zgadzam sie z tym co piszesz a jak niektórzy moralizatorzy chcą bic piankę to niech znajda lepszy temat.
Ja takiego nawet nie zobaczę ale chociaż obejrzalem film. (2013/06/06 21:00)

lynx


Na pewno żadna moja fotka nie jest z okresu ochronnego. A gdyby mi się trafiła, to nie chwaliłbym się fotką , czy filmikiem z sumem w maju. Trochę rozumu i wyobraźni,,,

Jak masz zander tyle rozumu i wyobraźni to pisz książki SF. (2013/06/06 21:04)

lynx


Iras - ale bez przesady . Pobijcie jeszcze go za to ,że zrobił se zdjęcie .Są pewne granice--a zresztą jak macie takie charaktery i sami uważacie sie za bosów praworządności to walcie głupoty dalej.....wali mnie to...

I mnie też. Nie zrobił przestepstwa a oni mu wmawiają. Niech was RAPR natchnie. (2013/06/06 21:06)

Iras1975


Iras - ale bez przesady . Pobijcie jeszcze go za to ,że zrobił se zdjęcie .Są pewne granice--a zresztą jak macie takie charaktery i sami uważacie sie za bosów praworządności to walcie głupoty dalej.....wali mnie to...

I mnie też. Nie zrobił przestepstwa a oni mu wmawiają. Niech was RAPR natchnie.


Lynx, tak się dokumentuje wypuszczenie okazu, a kolega uciął film w najciekawszym momencie i próbuje nam wmówić że sum pływa.. chyba w oleju albo na maśle. ;)

 

(2013/06/06 21:11)

lynx


fajny wątek i widać hipokryzje co niektórych.mięsiarstwo aż razi po oczach na "co niektórych" ale tutaj moralniaki prawią aż człowiek się zastanawia czy ryba w piątek to nie przestępstwo!! hahahahahjeśli ten sum został wypuszczony to chwała dla łowcy. nie wiem czy jadoplujcy w tym wątku chcą zniszczyć tego ludka i jego blog czy są aż tak zakłamani że tego nie widzą! śmieszny ten internet....

Pewnie sami gówno łowia to trzeba innych poopluwac czy jest powód czy nie ma. Nie macie się gdzie dowartościowac, czy może zony was dyskryminują. Czepilście się chłopa bez powodu. (2013/06/06 21:14)

lynx


5 raz przymierzam się żeby coś odpisać i nie wiem aż co tak mi kopara z tego wszystkiego opadła...

Olej te gadki. Imć pan Onufry Zagłoba by powiedział - na pohybel bisurmanom. (2013/06/06 21:17)

kazik-kz2


"Tak wiem, między innymi o tych karpiach które ładowałeś do wora.

Chłopak złowił rybe życia, nie jego wina że wzięła w okresie ochronnym.

Ok, mógł odczepić suma w wodzie. Ale zapewne były emocje, chciał jak najlepiej uwiecznić swój okaz.

Czy nie wsytarczyło pogratulować ryby i zwrócić delikatnie uwagę, że na przyszłość warto się zastanowić czy dla kilku zdjęć trzeba wyciagać rybę z wody?

Dla "wielkich wędkarzy" to nie wystarczyło, trzeba było wieszać psy.

Byc może ten chłopak jest bardziej etycznym wędkarzem niż Ty w jego wieku!

Zacznij od siebie, a dopiero czepiaj się innych. "

Mój pierwszy post:
" " Co na to RAPR ?
"3.6. Złowione ryby niewymiarowe lub będące pod ochroną muszą być bezwzględnie, z ostrożnością wypuszczone do wody."
Nie wiem, czy RAPR przewidział sesje zdjęciowe dla ryb złowionych w okresie ochronnym..."

Cześć
Ubiegłeś mnie Mirek :-)
Wiadomo - ryba nie wie, że ma jakiś tam okres ochronny. Jednak człowiek wie, ma rozum ( podobno ) a mimo to robi takie rzeczy. Po co ta sesja - jedna fotka i do wody. Po co wątek - wiem, że chcesz się pochwalić ale czy trzeba było?

Uważam, że od wędkarzy prowadzących strony, blogi lub kanały filmowe należy wymagać więcej i oni sami powinni od siebie wymagać więcej. 
W sumie sam sobie strzeliłeś w kostkę na starcie...
JK"

A więc jakie karpie ładowałem do wora i kiedy?
Jakby za daleko posuwasz się w swojej insynuacji.
Racz zauważyć, że mój pierwszy post w temacie jest rzekłbym w tonie bardzo spokojnym - nie ubliżam nikomu, nie insynuuje tak jak Ty, że karpie do wora wsadzałem. W sumie jeśli tak powiedziałeś to mnie obraziłeś i postaram się załatwić Ci mały urlopik od wędkuje.pl ;-)
Na nikim psów nie wieszałem - przedstawiłem swoje zdanie kilka razy.
Jedna fotka plus film - chyba wystarczy na pamiątkę.
Też pisałem, że to nie jego wina - ryba nie wie, że ma jakiś tam okres ochronny ale wędkarz raczej wie. 
Ale znaleźli się tacy jak Ty - gotowi ukamienować za to, że mam swoje odmienne zdanie na dokładkę mające odbicie w RAPR. Nie ja tu pisałem o czymś zas...- może się mylę?
Ja od siebie zacząłem z dwadzieścia lat temu - a Ty kiedy zaczniesz od siebie?

Dedykuję jeszcze raz pod rozwagę:
Uważam, że od wędkarzy prowadzących strony, blogi lub kanały filmowe należy wymagać więcej i oni sami powinni od siebie wymagać więcej. 
JK



Wiesz, ja od siebie nie musiałem zaczynać bo nigdy nie robiłem tak jak Ty.
 
cyt: "W sumie jeśli tak powiedziałeś to mnie obraziłeś i postaram się załatwić Ci mały urlopik od wędkuje.pl ;-)" Tu właśnie wychodzi Twoje pajacowanie  czy może cwaniactwo? Możesz mi łatwić urlopik, jakoś bardzo mi na tym nie zależy. 
(2013/06/06 21:18)

rusikus


Iras - ale bez przesady . Pobijcie jeszcze go za to ,że zrobił se zdjęcie .Są pewne granice--a zresztą jak macie takie charaktery i sami uważacie sie za bosów praworządności to walcie głupoty dalej.....wali mnie to...

I mnie też. Nie zrobił przestepstwa a oni mu wmawiają. Niech was RAPR natchnie.


Lynx, tak się dokumentuje wypuszczenie okazu, a kolega uciął film w najciekawszym momencie i próbuje nam wmówić że sum pływa.. chyba w oleju albo na maśle. ;)

 





ja pierole , niby profesjonalista a amator... (2013/06/06 21:25)

JKarp


cyt: "W sumie jeśli tak powiedziałeś to mnie obraziłeś i postaram się załatwić Ci mały urlopik od wędkuje.pl ;-)"
 
Tu właśnie wychodzi Twoje pajacowanie  czy może cwaniactwo? 
Możesz mi łatwić urlopik, jakoś bardzo mi na tym nie zależy.
 
A co myślałeś, że krzykniesz na kogoś " złodziej" i ten drugi położy uszy po sobie i zacznie uciekać jak jest niewinny?
Jak jesteś taki cwaniak to się przedstaw bo będąc anonimem można różne rzeczy pisać .
Pajacowanie i cwaniactwo jak widzę jest domeną wszystkich anonimów, myślących, że szyba monitora jest dla was azylem i możecie robić co sobie chcecie...

STOP CHAMSTWU W SIECI - POKAŻ SWOJĄ TWARZ !!!

JK
(2013/06/06 21:32)

Iras1975


Iras - ale bez przesady . Pobijcie jeszcze go za to ,że zrobił se zdjęcie .Są pewne granice--a zresztą jak macie takie charaktery i sami uważacie sie za bosów praworządności to walcie głupoty dalej.....wali mnie to...

I mnie też. Nie zrobił przestepstwa a oni mu wmawiają. Niech was RAPR natchnie.


Lynx, tak się dokumentuje wypuszczenie okazu, a kolega uciął film w najciekawszym momencie i próbuje nam wmówić że sum pływa.. chyba w oleju albo na maśle. ;)

 





ja pierole , niby profesjonalista a amator...


A gdzie to jest napisane, że jestem profesjonalistą? Tutaj jest udokumentowane wypuszczenie ryby i do tego faktu powinieneś się odnieść. Ryba odpłynęła? ODPŁYNĘŁA!

Z czystym sumieniem mogłem też sobie założyć wątek podobny do tego i napisać, że ryba pływa dalej w wodzie i nikt by tego nie był w stanie podważyć.

(2013/06/06 21:34)

lynx


Iras - ale bez przesady . Pobijcie jeszcze go za to ,że zrobił se zdjęcie .Są pewne granice--a zresztą jak macie takie charaktery i sami uważacie sie za bosów praworządności to walcie głupoty dalej.....wali mnie to...

I mnie też. Nie zrobił przestepstwa a oni mu wmawiają. Niech was RAPR natchnie.


Lynx, tak się dokumentuje wypuszczenie okazu, a kolega uciął film w najciekawszym momencie i próbuje nam wmówić że sum pływa.. chyba w oleju albo na maśle. ;)

 


Nie robię zdjęć, nie zabieram ryb chyba czasem pare płotek i nie mam takich problemów. Natomiast to Kamerzysta zawalił sprawę ale to nie powód aby kamienowac człowieka.
Czy na pewno ryba poszła do wody? Znając trzoche życie to co co biorą rybe niezgodnie z RAPR to raczej nie puszczają fotek na forum.
Mnie osobiście nie interesuje foto z ryba.
Obejrzyj moje zdjecia. wrzuc na google moje imie i nazwisko i pierwszy od góry to moje albumy. Może wtedy sie troche zrozumiemy.
Zapraszam i pozdrawiam. (2013/06/06 21:38)

rusikus


profesjonalista w łowieniu okoni a amator w komentarzach...
skreślasz człowieka i osądzasz właśnie nie mając dowodów
niewierny Iras :P (2013/06/06 21:41)

kazik-kz2


cyt: "W sumie jeśli tak powiedziałeś to mnie obraziłeś i postaram się załatwić Ci mały urlopik od wędkuje.pl ;-)"
 
Tu właśnie wychodzi Twoje pajacowanie  czy może cwaniactwo? 
Możesz mi łatwić urlopik, jakoś bardzo mi na tym nie zależy.
 
A co myślałeś, że krzykniesz na kogoś " złodziej" i ten drugi położy uszy po sobie i zacznie uciekać jak jest niewinny?
Jak jesteś taki cwaniak to się przedstaw bo będąc anonimem można różne rzeczy pisać .
Pajacowanie i cwaniactwo jak widzę jest domeną wszystkich anonimów, myślących, że szyba monitora jest dla was azylem i możecie robić co sobie chcecie...

STOP CHAMSTWU W SIECI - POKAŻ SWOJĄ TWARZ !!!

JK

 
Oj jak ja uwielbiam takich estetów którzy zapomieli jak sami czynili.
Własnie tacy najbardziej się wymądrzaja za monitorem.
Kończę z Tobą dyskusję, jesli masz ochotę zrobic mi urlop od wędkuję.pl, to zapraszam możesz zaproponować mi to w cztery oczy i wtedy się usmiechnąć,  a nie przed monitorem - mieszkamy niedaleko siebie.
 
 
 
(2013/06/06 21:43)

Iras1975


profesjonalista w łowieniu okoni a amator w komentarzach...
skreślasz człowieka i osądzasz właśnie nie mając dowodów
niewierny Iras :P
To niech udowodni, że wypuścił, słowa mogą kłamać. Zakładając taki wątek  z wklejonym filmem, na którym nie widać odpływającej ryby zrobił sobie z was jaja.

Założyciel wątku nie ma 15-stu lat tylko ze 2x tyle, nikt tutaj nie pastwi się nad nastolatkiem, jest dorosłym człowiekiem i powinien wiedzieć, że nie wypada trąbić o takim wydarzeniu(w okresie ochronnym) na forum.

Osobiście bym się na coś takiego nie zdobył.

(2013/06/06 21:54)

JKarp


Wiesz nie boję się spotkania z kimś kogo znam, kto pokaże swoją fotkę. Jak ktoś się chowa - myśląc, że jest taki gieroj i jeszcze pisze, żeby się spotkać ...A po jakiego? Pytam po co? 
Owszem - zabierałem ryby, do dziś jak mam chęć to leszcze, duże leszcze kończą na patelni i się tego nie wstydzę.Nie wymądrzam się - chyba jedna fotka i film by starczył. Trzeba zrobić tyle zdjęć?Rybę przeciągnąć po piachu? Żeby jeszcze coś podłożyli, wodą poleli.I wróciła do wody?Czołg mi w oku jeździ jak wróciła. Jak wina kamerzysty? Klisza się skończyła czy jak?
Pytam po co RAPR? Po co to wszystko jak są tacy co wiedzą lepiej? 
JK (2013/06/06 22:00)

Zander51


Ciekawe, jak na tę sesję fotograficzną  zareagowałaby jakakolwiek formacja mundurowa. Zapewne przyglądaliby się i bili brawo łowcy... Wasze komentarze w obronie "szczęśliwego łowcy" mówią, że łamanie prawa dla was to normalka. Szkoda, że żaden ze strażników nie zabrał głosu... (2013/06/06 22:06)

rusikus


nie ma dowodów że złamano prawo, wiec po co te pierolenie? :)

poza tym taki sum wielki podobno nie nadaje sie do spozycia, tak jak i duzy karp... (2013/06/06 22:12)

Iras1975


Ciekawe, jak na tę sesję fotograficzną  zareagowałaby jakakolwiek formacja mundurowa. Zapewne przyglądaliby się i bili brawo łowcy... Wasze komentarze w obronie "szczęśliwego łowcy" mówią, że łamanie prawa dla was to normalka. Szkoda, że żaden ze strażników nie zabrał głosu...


Najwygodniej jest zabrać głos, gdy trzeba zgnoić i ponabijać się z osób mających rację, żeby podważyć ich wiarygodność. ;) (2013/06/06 22:16)

toten


 "Ciekawe, jak na tę sesję fotograficzną zareagowałaby jakakolwiek formacja mundurowa. Zapewne przyglądaliby się i bili brawo łowcy... Wasze komentarze w obronie "szczęśliwego łowcy" mówią, że łamanie prawa dla was to normalka. Szkoda, że żaden ze strażników nie zabrał głosu..."


Gdzie to porawo zostało złamane?

Bo chyba nie tu :

"3.6. Złowione ryby niewymiarowe lub będące pod ochroną muszą być bezwzględnie, z ostrożnością wypuszczone do wody."

Nie widzę tu słowa NIEZWŁOCZNIE!


@JKarp

"A swoją drogą jestem ciekawy zdania służb na okoliczność sesji fotograficznej, filomowej i przetrzymywania ryby na brzegu w jej okresie ochronnym"

Co to kuźwa za róznica 1 fotka czy 5?

To może być 30 sekund różnicy!

Oczywiście może być i 30 minut ale świadkami sesji nie byliście , nie wiecie ile to trwało i nie powinniście się w tej kwestji wypowiadać.

Na jakiej podstawie wyciągacie wnioski że ryba nie wróciła do wody?

Bo nie ma dowodu na zdjęciu?

Ogólnie to mi Was żal! 

(2013/06/06 22:39)