Zaloguj się do konta

Mój rekordowy leszczyk

utworzono: 2012/07/27 14:04

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Majster 81

Fajny lechu pozdrawiam .
[2012-07-27 22:34]

altershepi

jozin z BŁAZIN.... kolego wielce szacowny chciał bym zniżyć się do Twojego poziomu ale niestety nieważne jak bym się starał nie potrafię.... 


Osobiście powiem tylko że mam ponad 60cm w ramionach .... i to chyba powinno Ci wystarczyć... 


Leszcz którego złapałem kwalifikuje się w normy medalowe tak jak i klenik ostatnio złapany(50 cm)... ale nie jestem pazerm choć nie wywodzę się z bogatej rodziny i jakoś ww nie usłyszało o moich osiągnięciach...

[2012-07-27 22:46]

jozin z BŁAZIN.... kolego wielce szacowny chciał bym zniżyć się do Twojego poziomu ale niestety nieważne jak bym się starał nie potrafię.... 


Osobiście powiem tylko że mam ponad 60cm w ramionach .... i to chyba powinno Ci wystarczyć... 


Leszcz którego złapałem kwalifikuje się w normy medalowe tak jak i klenik ostatnio złapany(50 cm)... ale nie jestem pazerm choć nie wywodzę się z bogatej rodziny i jakoś ww nie usłyszało o moich osiągnięciach...


Jest takie powiedzenie ,że mądremu starczy słowo,a głupiemu referatu mało. A w ramionach nie masz wiecej niz 40cm mizeroto,a rybe trzymasz odsuniętą od siebie na długość przedramienia to robi perspektywe, dlatego wygląda na szerszą niz ty, jakbyś jeszcze ją odsuna od siebie na dł. rąk to by cie całego zakryla , to byś napisał ,że ma 150cm.

Twoja głupota jest porażająca, bo wiesz że bzdury piszesz, a jeszcze sapiesz. Więc zobacz KRETYNIE. RYBE TRZYMASZ OBURĄCZ POD BRZUCHEM. ROZSTAW PALUCHÓW MASZ NIE WIECEJ NIZ 10CM.  TO NA DWIE DŁONIE MASZ 20CM.  MIEDZY DŁOŃMI MASZ ODSTĘP CIUT MOZE WIEKSZY +-12CM, OD DŁONI DO KONCA OGONA 10CM I GŁOWA HUJ TAM ,TEŻ NIECH MA 10CM.

TO MASZ półgłówku 50cm i 2 ci dałem zapasu. Więc o jakich ty medalach piszesz BARANIE jak ci sie nalezy co najwyżej kopa w dupe i napluć w ryj ,zebyś zardzewiał ,bo dość mam już oglądania i wysłuchiwania takich bubków i nieudaczników co to wiecznie musza robić z siebie lepszych niz są w rzeczywistości. WIEC SIE CIĄGNIJ i i wypi.......aj na podwórko może tam dzieciom ponawijaj makaron na uszy.

[2012-07-28 11:34]

jozin z BŁAZIN.... kolego wielce szacowny chciał bym zniżyć się do Twojego poziomu ale niestety nieważne jak bym się starał nie potrafię.... 


Osobiście powiem tylko że mam ponad 60cm w ramionach .... i to chyba powinno Ci wystarczyć... 


Leszcz którego złapałem kwalifikuje się w normy medalowe tak jak i klenik ostatnio złapany(50 cm)... ale nie jestem pazerm choć nie wywodzę się z bogatej rodziny i jakoś ww nie usłyszało o moich osiągnięciach...


Jest takie powiedzenie ,że mądremu starczy słowo,a głupiemu referatu mało. A w ramionach nie masz więcej niż 40cm mizeroto, a rybe trzymasz odsuniętą od siebie na długość przedramienia to robi perspektywe ,dlatego wygląda na szerszą niz ty, jakbyś jeszcze ją odsuna od siebie na dł. rąk to by cie całego zakryla , to byś napisał ,że ma 150cm.

Twoja głupota jest porażająca, bo wiesz że bzdury piszesz, a jeszcze sapiesz. Więc zobacz KRETYNIE. RYBE TRZYMASZ OBURĄCZ POD BRZUCHEM. ROZSTAW PALUCHÓW MASZ NIE WIECEJ NIZ 10CM.  TO NA DWIE DŁONIE MASZ 20CM.  MIEDZY DŁOŃMI MASZ ODSTĘP CIUT MOZE WIEKSZY +-12CM, OD DŁONI DO KONCA OGONA 10CM I GŁOWA HUJ TAM ,TEŻ NIECH MA 10CM.

TO MASZ półgłówku 50cm i 2 ci dałem zapasu. Więc o jakich ty medalach piszesz BARANIE jak ci sie nalezy co najwyżej kopa w dupe i napluć w ryj ,zebyś zardzewiał ,bo dość mam już oglądania i wysłuchiwania takich bubków i nieudaczników co to wiecznie musza robić z siebie lepszych niz są w rzeczywistości. WIEC SIE CIĄGNIJ i i wypi.......aj na podwórko może tam dzieciom ponawijaj makaron na uszy.

[2012-07-28 11:34]

ryukon1975

weż se kup koło i sie pi.... w czoło stary piernik a kit wciskasz jak małolat żeś pierwsza rybe w życiu zlapał koło 2 kilo i ocipiałes z radości. no i sie mogłes cieszyć tylo czego pajacujesz z 4 kilo, co ty z dywanu na podłoge spadles w dziecinstwie.




jozin mam pytanie.
Czy kiedyś napisałeś pozytywny komentarz pod czyimś wpisem czy zdjęciem nie licząc swoich własnych.

:)
[2012-07-28 11:50]

Iras1975

Krzychu, chorzy zazdrośnicy nie piszą pozytywnych postów i komentarzy.:) [2012-07-28 11:57]

SETA84

Panowie opanujcie się !!! Od wczoraj śledzę ten temat i stwierdzam że każdy który bierze udział w tej chorej dyskusji ma chyba jakiś problem z własną osobą,a czepia się wszystkich w koło.
 O co to wszystko? o dwa chore leszczyki ?! Panowie nie kompromitujcie się !!!
pozdrawiam [2012-07-28 13:09]

ryukon1975

Krzychu, chorzy zazdrośnicy nie piszą pozytywnych postów i komentarzy.:)







Słusznie Irku,szkoda zawracać sobie głowy kimś kto nie pisze tu o łowieniu tylko bluzga na wędkarzy (wędkarz-osoba która łowi ryby w sposób świadomy i przemyślany,taka na szybko wymyślona definicja:)).
[2012-07-28 13:13]

ryukon1975

Panowie opanujcie się !!! Od wczoraj śledzę ten temat i stwierdzam że każdy który bierze udział w tej chorej dyskusji ma chyba jakiś problem z własną osobą,a czepia się wszystkich w koło.
 O co to wszystko? o dwa chore leszczyki ?! Panowie nie kompromitujcie się !!!
pozdrawiam






Dlaczego się kompromituję?
Wejdź na profil "jozin z bazin" poczytaj jego komentarze,popatrz komu dawane a wszystko zrozumiesz jest proste tylko jozin myślli że nikt tego nie widzi.:)

[2012-07-28 13:25]

SETA84

Panowie opanujcie się !!! Od wczoraj śledzę ten temat i stwierdzam że każdy który bierze udział w tej chorej dyskusji ma chyba jakiś problem z własną osobą,a czepia się wszystkich w koło.
 O co to wszystko? o dwa chore leszczyki ?! Panowie nie kompromitujcie się !!!
pozdrawiam






Dlaczego się kompromituję?
Wejdź na profil "jozin z bazin" poczytaj jego komentarze,popatrz komu dawane a wszystko zrozumiesz jest proste tylko jozin myślli że nikt tego nie widzi.:)


Nie chodzi mi kolego o Ciebie akurat, adresowane to było dla "PANÓW" którzy rzucają w siebie ciężkimi obelgami nie wiedzieć dlaczego, min. jozin  [2012-07-28 13:48]

Majster 81

Szkoda komentować . Niech każdy patrzy na siebie a będzie dobrze . Pozdrawiam i życzę co niektórym OPANOWANIA.
[2012-07-28 13:53]

altershepi

Jozin... ładny REFERAT :)


"mizeroto"---- hmmm pierwszy raz ktoś stwierdził że jestem chudy :) Hehehhe THX

[2012-07-28 14:47]