Mój rekordowy jaź

/ 56 odpowiedzi / 2 zdjęć
JOPEK1971


Oleńko,dzisiejsza młodzież nie ma autorytetów,ja się uczyłem wędkowania od ludzi którzy mają powyżej 70-tki,a większośc z nich już nie żyje.troszkę więcej ryb było kiedyś i starsi bez skrupułów opowiadali swoje spostrzeżenia,teraz chłam panuje z wielkim parciem na mięso a nie przygodę. (2012/04/08 20:01)

borsuk 6x9


moje trzy jazie zlapane w pilicy koło sulejowa  42 cm 32cm i 26cm. smażone w mące i płatkach kukurydzianych rewelacja. ja łapię ryby nie po to żeby je męczyć, choć niewymiarowe wypuszczam, ale po to żeby zjeść. i oczywiście nie zabieram kilogramami ale tyle ile jestem w stanie bezpośrednio po powrocie spożyć. nie rozdaję, nie sprzedaję tylko biorę na własny użytek uważam że tak jest fair. (2012/05/07 20:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

sezam


ładny kleń, jednak wolałbym aby rekordy wracały do wody. W tedy i ja miałbym dużą szanse na złowienie jakiegoś:PP (2012/05/07 21:06)

cienki002


ładny kleń
, jednak wolałbym aby rekordy wracały do wody. W tedy i ja miałbym dużą szanse na złowienie jakiegoś:PP
Kolega ma widzę problemy z czytaniem(autor zdjęcia wyraźnie napisał, że złowił jazie), jak również z rozpoznawaniem ryb ; ) Polecam atlas ryb, tam można sobie porównać klenia i jazia, jak również internet, nawet na forum było kol. @czesio wstawiał obrazki porównujące.

(2012/05/07 21:19)

sezam


ładny kleń
, jednak wolałbym aby rekordy wracały do wody. W tedy i ja miałbym dużą szanse na złowienie jakiegoś:PP
Kolega ma widzę problemy z czytaniem(autor zdjęcia wyraźnie napisał, że złowił jazie), jak również z rozpoznawaniem ryb ; ) Polecam atlas ryb, tam można sobie porównać klenia i jazia, jak również internet, nawet na forum było kol. @czesio wstawiał obrazki porównujące.



pfff... oj nooo... gapa... ;/

oczywiście na myśli miałem jazia:P (2012/05/07 21:22)

cienki002


Aha, to w takiej sytuacji zwracam honor ; ) Każdemu może zdarzyć się pomyłka ;)  (2012/05/07 22:43)