Mój post jest usuwany

/ 9 odpowiedzi
Witam. Mój post nt. Strugania poppera został już przeze mnie zamieszczony 2 razy i za każdym razem był usuwany. Ja chce tylko wiedzieć jakie drewno jest najtrudniejsze do zatopienia. W moim poście nie było wulgaryzmów ani niczego obraźliwego. Chciałbym wiedzieć czemu tak sie dzieje.
mateuszwos


nie mam pojęcia ale się dowiem (2013/12/05 18:55)

Zielan


Pewnie dlatego, że na forum istnieje obszerny temat dotyczący woblerków, popków itp. hand made. (2013/12/05 19:08)

Jakub Woś


Ja usunąłem wpis, na temat strugania woblerów jest mnóstwo tematów w tym jeden naprawdę konkretny. Użyj wyszukiwarki a szybko znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie. (2013/12/05 22:43)

mateuszwos


i masz już odpowiedź (2013/12/05 22:48)

u?ytkownik65213


Ja usunąłem wpis, na temat strugania woblerów jest mnóstwo tematów w tym jeden naprawdę konkretny. Użyj wyszukiwarki a szybko znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie.

Ale jakiegoś linka na priv  mogłbyś koledze podesłać z właściwym tematem. Kolega jest nowy i jeszcze nie musi wszystkiego ogarniać. (2013/12/06 08:21)

bluehornet


http://www.wedkuje.pl/g,zrob-to-sam-wedkarskie-majsterkowanie-pomysly-i-patenty-na-przynety-i-akcesoria,245.html

http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=Woblery


Przepraszam, że dopiero teraz wkleiłem , ale coś mi wyszukiwarka szwankowała a nie pomyślałem o Google'ach :))


(2013/12/06 15:00)

Jakub Woś


Ja usunąłem wpis, na temat strugania woblerów jest mnóstwo tematów w tym jeden naprawdę konkretny. Użyj wyszukiwarki a szybko znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie.

Ale jakiegoś linka na priv  mogłbyś koledze podesłać z właściwym tematem. Kolega jest nowy i jeszcze nie musi wszystkiego ogarniać.

Każdorazowo przy usuwaniu wątku jest wysyłana z automatu wiadomość do autora. W wiadomości znajduje się powód usunięcia oraz link. Po jego kliknięciu otwiera się strona z wyszukiwarką w której już jest wpisane poszukiwane hasło. Wystarczy kliknąć enter. (2013/12/07 08:27)

zbynio 33


Ja usunąłem wpis, na temat strugania woblerów jest mnóstwo tematów w tym jeden naprawdę konkretny. Użyj wyszukiwarki a szybko znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie.

Ale jakiegoś linka na priv  mogłbyś koledze podesłać z właściwym tematem. Kolega jest nowy i jeszcze nie musi wszystkiego ogarniać.

Każdorazowo przy usuwaniu wątku jest wysyłana z automatu wiadomość do autora. W wiadomości znajduje się powód usunięcia oraz link. Po jego kliknięciu otwiera się strona z wyszukiwarką w której już jest wpisane poszukiwane hasło. Wystarczy kliknąć enter.

żeby tak jeszcze było, jak się usuwa czyjeś posty w temacie, zgodne z regulaminem, rzeczowe i na temat, itd... ja rozumie, że moderatorzy to też ludzie i mają sporo na głowie, ale wystarczy chcieć.:) (2013/12/07 09:04)