Mój pierwszy wobler

/ 4 odpowiedzi
Na początek chciałbym się przywitać ponieważ jestem nowy. =DZ nudów wystrugałem sobie oto takiego woblera - imitacja płotki. jak myślicie można na to coś złapać ( okoń - szczupak ) i oczywiście czy się podoba ???? =Dmam  15 lat i to mój pierwszy wobler 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

lolo99


Witam :D też strugam wobki :) twój jest ładny :) Oklejony foliom aluminiową :D ? Spokojnie na to szczupłego złapiesz :D ale podaj jeszcze wymiary go :P ile szerokość i długość :D (2014/05/11 08:08)

piotr-marszalek


tak obklejony folią aluminiową i wytłoczona łuska igłom =D wymiary to korpus 7,5 a z kotwiczką 10 wysokość 2,5 a szerokość około 1 - 1,5 mam jeszcze kilka małych około 3 cm ale schną jeszcze =D (2014/05/11 08:55)

lolo99


Szczupak może i by się skusił :P na okonka to troszke za duże :P staraj się robić po 4,5 cm seria jeden wzór :P wysokość 1cm a szerokość węższa :P tak 9mm / 1cm :P odwzorowywuj się na swoim najwęższym woblerku jakiego masz w pudełku :D (2014/05/11 10:31)

piotr-marszalek


Dzięki za rade ale teraz nie mam żadnego kupnego woblera a ten by wystrugany z nudów chyba że mówisz właśnie o nim =D (2014/05/11 20:06)