Mój pierwszy Boleń(nie do końca wziął)

/ 31 odpowiedzi
toten


Wkrótce przekonasz się że popełniłeś błąd.(w końcu to twój pierszy raz) :D

Ja też uwielbiam jeść ryby ale moim zdaniem boleń jest NIEJADALNY.

(2012/05/05 23:24)

SZUWARdragon2


Bedzie jazda, rybka zlapana nie przepisowo. (2012/05/06 08:52)

Fix


Super, a gdzie pisze że ryba musi być złapana za pysk? albo haczyk musi być w pysku?czasami się tak zdarza i tyle (2012/05/06 09:21)

jarekk


Dno, muł i wodorosty :/ (2012/05/06 09:41)

michol


Trochę lipa. A ten boleń to Ci się szybko odwidzi wywalisz cały słoik z zalewą bo ryba smakuje ja g....o .
pozdr (2012/05/06 10:23)

egzekutor


Trochę lipa. A ten boleń to Ci się szybko odwidzi wywalisz cały słoik z zalewą bo ryba smakuje ja g....o .
pozdr


ale niech sam się o tym przekona.ja tez pierwszego bolenia zjadlem a raczej chciałem zjeść i to dobra rada nie jadalny (2012/05/06 10:54)

KORDI


Też złowiłem kilka Boleni,jednego wziąłem na posmakowanie to był mój ostatni raz :)
Rybka sportowa fajnie walczy,ale do jedzenia się kompletnie nie nadaje. (2012/05/06 11:10)

BZYKU5


A TO MÓJ PIERWSZY W TYM SEZONIE (2012/05/06 11:18)

BZYKU5


A  TO MÓJ PIERWSZY W TYM SEZONIE  (2012/05/06 11:20)

BZYKU5


A TO MÓJ PIERWSZY W TYM SEZONIE (2012/05/06 11:20)

danon1973


Ja nigdy w życiu bolenia nie złowiłem, ale dziadek stary wędkarz (już nie łowi od jakiś 2-3 lat bo mu zdrowie nie pozwala, więc czasem jak coś złowię to mu przynoszę bo lubi rybki) mówił, żebym mu przypadkiem bolenia nie przynosił jak złowię bo tego się jeść nie da ;)
Z własnego doświadczenia nie wiem, nigdy nie próbowałem... ale myślę, że raczej ryzykować i próbować nie będę.
Ale rybka ładna, szkoda, że nie wzięła wtedy większa duma by była :)
Mam nadzieję, że jednak Ci rybka zasmakuje :)
Pozdrawiam i połamania :) (2012/05/06 11:34)

Piotr 100574


he he filmik do oskara he he ,ryba ładna ,ale hol i resztę szkoda komentować ,pozdrawiam :))))) (2012/05/06 17:44)

u?ytkownik34009


ładna rybka, podhaczenia bolka czasem się przytrafiają - żadko. Jesteś laikiem, nie masz pojecia o łowieniu, rzucasz rybą jak szmatą na brzegu, szkoda, po takim debilu nie spodziewajmy się niczego innego. Rozumiem, zjeść sandacza, szczupaka, ale bolenia??? Stary tej ryby nawet plebs nie je, ale świnia przy korycie poradzi sobie ze wszystkim. Bez obrazy dla mnie jesteś fusem, następnym razem podaj nr konta, wypuśc rybę, a ja przeleję Ci pieniądze na sandacza ze sklepu o takiej wadze jak Twój boleń. (2012/05/06 19:02)

JOPEK1971


Kolego Ziom7, jak byś miał każdemu "burakowi" zabijającemu rapy płacic za wypuszczenie,to musiałbyś przeznaczyc na ten cel ogromną sumę.W Polsce boleń dla większości to atrakcyjna kulinarnie ryba niestety.Krąpie wielkości dłoni też specjałem nie są,ale ludziska tachają znad wody pełne reklamówki,bo przecież doda się przypraw,dużo natki pietruszki,przemieli i kotlecik jak ta lala ;-))) Pozdrawiam. (2012/05/06 19:33)

covent


ładna rybka, podhaczenia bolka czasem się przytrafiają - żadko
. Jesteś laikiem, nie masz pojecia o łowieniu, rzucasz rybą jak szmatą na brzegu, szkoda, po takim debilu nie spodziewajmy się niczego innego. Rozumiem, zjeść sandacza, szczupaka, ale bolenia??? Stary tej ryby nawet plebs nie je, ale świnia przy korycie poradzi sobie ze wszystkim. Bez obrazy dla mnie jesteś fusem, następnym razem podaj nr konta, wypuśc rybę, a ja przeleję Ci pieniądze na sandacza ze sklepu o takiej wadze jak Twój boleń.


Zanim zaczniesz oceniać innych zacznij od siebie.

(2012/05/06 20:56)

u?ytkownik34009


przepraszam za bład ort. moja wina , ale co to ma do tematu?

nie zmienia to faktu , że mięso bolenia to syf, nawet świnie już go nie wpierdalają chyba???

(2012/05/06 21:18)

covent


Po co przeklinasz? Regulamin forum zabrania używania słów obraźliwych, niecenzuralnych i przekleństw. Nie mówiąc już o kulturze. (2012/05/06 21:22)

u?ytkownik107516


ładna rybka, podhaczenia bolka czasem się przytrafiają - żadko. Jesteś laikiem, nie masz pojecia o łowieniu, rzucasz rybą jak szmatą na brzegu, szkoda, po takim debilu nie spodziewajmy się niczego innego. Rozumiem, zjeść sandacza, szczupaka, ale bolenia??? Stary tej ryby nawet plebs nie je, ale świnia przy korycie poradzi sobie ze wszystkim. Bez obrazy dla mnie jesteś fusem, następnym razem podaj nr konta, wypuśc rybę, a ja przeleję Ci pieniądze na sandacza ze sklepu o takiej wadze jak Twój boleń.


Mocne słowa, za mocne. Teraz Ty zachowałeś się jak fus. (2012/05/06 21:23)

Diablo


przepraszam za bład ort. moja wina , ale co to ma do tematu?

nie zmienia to faktu , że mięso bolenia to syf, nawet świnie już go nie wpierdalają chyba???


skąd wiesz? (2012/05/06 21:23)

danon1973


Po co obrażać innych? Może akurat jemu to mięso smakuje? Skąd wiesz?
A jeśli nigdy nie próbował to pewnie będzie miał nauczkę i na własnej skórze się przekona, że nie warto tej ryby zabierać i następnym razem nie weźmie.
Ja jak zaczynałem przy drugiej czy trzeciej zasiadce nałowiłem kilka leszczy takich 25-27cm.
Zadzwoniłem do dziadka i spytałem czy nie ma ochoty na leszczyka, bo ładne sztuki połowiłem.
Powiedział, że jeśli ładne sztuki to z chęcią spróbuje. Wziąłem jednego dla dziadka. Jak przyjechałem z rybką i dziadek zobaczył to tylko opiernicz dostałem, że takie maleństwo wziąłem, bo takich małych leszczy się nie bierze tylko od razu wypuszcza ;). Dla mnie to była wielka ryba, bo jeszcze nigdy wcześniej tak dużej nie złowiłem, więc się jeszcze sprzeczałem czemu mała bo przecież duża jest.
Dziadek powiedział, że oki... skoro taka duża ryba to sobie podjem. Babcia usmażyła ją i podała mi... dziubałem się w tych ościach i dziubałem... więcej już nigdy takiego maleństwa nie zabrałem.
Obrażasz tego człowieka a nic o nim nie wiesz i to jeszcze na publicznym forum. O wulgaryzmach nie wspominając.
Przykro się robi, że jeden wędkarz tak może atakować drugiego. (2012/05/06 21:58)

kielo13


Jak pisałem w temacie Panowie był to mój pierwszy Boleń,wiec o smaku nic nie wiem to po pierwsze,a po drugie panie ziom7 i panie JOPEK1971 mam kuzyna w jednym z kół do których należycie.Dość często jestem we Wrocławiu i obiecuje że z którymś z was się zobacze(omówimy to i tamto).Serdecznie Pozdrawiam. (2012/05/06 22:10)

u?ytkownik34009


hehhe zapraszam, oby to nie były forumowe puste słowa, myślałeś, że filmikiem z podhaczoną ryba zrobisz furorę? Jaki z Ciebie spinningista - tak chyba się nazwałeś, jakie Ty Chłopaku ryby połowiłeś??? Zanim do Nas wpadniesz, zwryfikuj informację bo z Jopkiem nie należymy do tego samego koła. Jak będziesz jechał do Wro to daj znać, ułątwię Ci spotkanie, nie wydajesz się wystarczająco bystry, aby poradzić sobie z odnalezieniem Siebie w większym mieście. 

Naucz się postępowac z rybami, później coś połów z efektem i zapytaj mądrzejszych, czy już możesz byc spinningistą. 

Spinningisto, czemu usunąłeś film???

dozoba spinnigisto

(2012/05/06 23:07)

JOPEK1971


Jak pisałem w temacie Panowie był to mój pierwszy Boleń,wiec o smaku nic nie wiem to po pierwsze,a po drugie panie ziom7 i panie JOPEK1971 mam kuzyna w jednym z kół do których należycie.Dość często jestem we Wrocławiu i obiecuje że z którymś z was się zobacze(omówimy to i tamto).Serdecznie Pozdrawiam.

Nie wiem,ale coś chyba mi umknęło...?Pierwsze słyszę bym kiedykolwiek mieszkał we Wrocławiu ;-)))  (2012/05/06 23:28)

Diablo


Jak pisałem w temacie Panowie był to mój pierwszy Boleń,wiec o smaku nic nie wiem to po pierwsze,a po drugie panie ziom7 i panie JOPEK1971 mam kuzyna w jednym z kół do których należycie.Dość często jestem we Wrocławiu i obiecuje że z którymś z was się zobacze(omówimy to i tamto).Serdecznie Pozdrawiam.

Nie wiem,ale coś chyba mi umknęło...?Pierwsze słyszę bym kiedykolwiek mieszkał we Wrocławiu ;-))) 


Z tego co wyczytałem On wie że jesteście z różnych kół wędkarskich a w jednym z nich na kuzyna. Jest tajemniczy i żeby nastraszyć Was obu nie chce napisać o które koło chodzi :) Także miejcie się na baczności ;) (2012/05/07 11:00)

Piotr 100574


Diablo ,a jak on ma też kuzynów w naszych kołach ?????hmmmmmmm (2012/05/07 17:23)