Mój pierwszy wobler - Wasze opinie

/ 9 odpowiedzi

Witam przedstawiam wam  mojego pierwszego woblera i chciał bym poznać wasze opnie . Proszę o wasze komentarze  mam na dzieje że pozytywne a jak nie to w takim razie co mam poprawić   . Z góry dzięki  

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

piotr0111

Ładny woblerek. Jak na pierwszy to bardzo przyzwoita przynęta. Polamania kija (2011/03/15 18:15)

kaban

Na pierwszy rzut oka (zdjęcie troszkę niewyraźne) woblerek kleniowy,głęboko nurkujący.Na przyszłość zmniejszyłbym oczko do mocowania agrafki,bo to może być podatne na odkształcenia a tym samym na zmianę pracy wobka(będzie skręcał w prawo bądź lewo).Początek super czekam z zainteresowaniem na ciąg dalszy.Pozdrawiam. (2011/03/15 18:26)

arek632

następne czekają w kolejce do malowania  jak tylko  po maluję to pokarzę wam fotki

(2011/03/15 18:41)

mlotek2222

Jak dla mnie to jak na pierwszego woblera zrobionego własnoręcznie wyglada super ,ale zobaczymy jak bendzie kusił ryby swoja praco.Pozdrawiam (2011/03/15 18:52)

alkoholik16

wygląda spoko tylko oczko z przodu jest nie za dobrze zrobione bardziej je zaokrąglij połamania ! (2011/03/15 21:35)

kaban

Zdjęcie też trochę niewyraźne,ale to co mi się nasuwa w ocenie to ciut za duże oczka w stosunku do wielkości woblerka. Skrzydełka zbyt odstają od korpusu co może zdecydowanie zaburzyć pracę przynęty jak mniemam niewielkich rozmiarów. (2011/03/16 13:38)

arek632

Postaram się zrobić lepszej jakości zdjęcia i dodam jeszcze raz . A skrzydełka są zrobione z piórka i po namoknięciu powinny zmięknąć  i będzie ok

(2011/03/16 13:47)

karoltsu1

Witam...
Kolega KABAN słusznie zauważył wielkość piór,oraz ich zastosowanie (kat ustawienia) w tak małej przynęcie (ile...2,5 - 2,8 cm. ?),wpłynie na prace.
Wygląd piór wskazuje na Lotki ptaka - jedne z bardziej sztywnych piór.Jeśli nie poddałeś ich 'wcześniejszej obróbce chemicznej',będą zbyt sztywne-zaburza prace.Chyba że było to zamierzone-ze względu na kąt ustawienia steru,głębokość zejścia ok. 15cm. pod wodę. (2011/03/16 21:35)