Mój pierwszy sprzęt spławikowy

/ 11 odpowiedzi
W sobotę kupiłem swój pierwszy sprzęt na spławik. Wędka Dragon Thytan Match 3,90 2-15g. Kołowrotek Dragon Viper RD 820iT. Bat Konger Carbomaxx Team Pole 600. Proszę o opinie czy zrobiłem dobry zakup? Pozdrawiam
kaziks403

Bardzo dobrze zrobiłeś że zakupiłeś sobie sprzęt. Tym sposobem, tak myślę, połkniesz bakcyla wędkarstwa.
Główną rzeczą jest to, abyś to Ty był zadowolony z tego co kupiłeś, a to co kupiłeś żeby sprawowało Ci się bezproblemowo nad wodą.
Kupiłeś sobie dobry sprzęt, teraz przyszła pora na naukę posługiwania się nim.
  Gratuluję i pozdrawiam (2011/03/13 22:52)

kaziks403

Bardzo dobrze zrobiłeś że zakupiłeś sobie sprzęt. Tym sposobem, tak myślę, połkniesz bakcyla wędkarstwa.
Główną rzeczą jest to, abyś to Ty był zadowolony z tego co kupiłeś, a to co kupiłeś żeby sprawowało Ci się bezproblemowo nad wodą.
Kupiłeś sobie dobry sprzęt, teraz przyszła pora na naukę posługiwania się nim.
  Gratuluję i pozdrawiam (2011/03/13 22:55)

u?ytkownik32263

Na wędkarstwie spławikowym znam się o tyle, że wiem jak łapać liny, karasie czy płocie:))) A tak na poważnie to moim skromnym zdaniem zakupiłes jak na początek bardzo fajny sprzęcik. W szczególności sporo dobrych rzeczy słyszłem o tyn Kongerku. Na pewno bedziesz zadowolony, tylko żeby rybką też się spodobał;)

(2011/03/13 23:38)

spokojny

Pamiętaj o jednym, nie sprzęt łowi ryby tylko Ty.Sprzęt oczywiście kupiłeś przyzwoity i nie ma dwóch zdań, jak na początek to może nawet trochę za dobry.Bo szkoda podczas nauki zniszczyć przyzwoitą wędkę czy tez kołowrotek, ale każdy kupuje to na co go stać.
Przyzwoity sprzęt już masz, teraz pozostaje Ci pójść nad wodę i zostać przyzwoitym wędkarzem, ceniącym czystość i spokój.
Pozdrawiam i połamania kija życzę, na życiowej rybie. (2011/03/13 23:49)

ryukon1975

Bardzo fajny zestaw do spławika jak na początek.Teraz trzeba tylko dużo chęci i czasu żeby łowić.Jednak jak zaczniesz i spodoba ci się wędkowanie znajdziesz jedno i drugie.Nie będziesz też zwracał uwagi na komentarze jakie usłyszysz.Ja przypadkowo usłyszałem taki w sobotę jak łowiłem na feeder około 100 m od mostu.Przechodziły po nim dwie kobiety i jedna mówi "Patrz jaki głupi takie zimno a on ryby łowi".
Może i głupi ale to moja głupota:). (2011/03/14 10:00)

grzegorzkastner

he,he. Panie samotnie spacerowały, bo ich mężowie na pewno byli na rybach! Tak to już jest, że niejednokrotnie ludzi z pasją nazywa się głupkami. Pozdrawiam "ZARAŻONY". (2011/03/14 23:16)

warun

Nie no raczej po komentarzu "Pań" to nie były związane z wędkarzami, w przeciwnym razie by zrozumiały. Przychodzą mi na myśl dwa wytłumaczenia:
1) jakieś samotne sfrustrowane osobniczki, które już zdają sobie sprawę że czas ucieka i będzie coraz trudniej znaleźć samca, zwłaszcza że wraz ze wzrostem przebiegu ilość wdzięku spada wykładniczo,
2) Panie znalazły partnerów, Ci jednak nagminnie a wręcz nałogowo znieczulają się na swój los w głębokich kieliszkach, o czym mogą świadczyć najprawdopodobniej częste spacery w towarzystwie koleżanki.

No cóż, tak to jest w tym kraju, że jak się czegoś nie rozumie, to się twierdzi że to głupie.

Pozdrawiam wszystkie wyrozumiałe Panie i wszystkich wyrozumiałych Panów.
A reszta niech twierdzi, że to głupie.

Warun (2011/03/15 00:03)

ryukon1975

1) jakieś samotne sfrustrowane osobniczki, które już zdają sobie sprawę że czas ucieka i będzie coraz trudniej znaleźć samca, zwłaszcza że wraz ze wzrostem przebiegu ilość wdzięku spada wykładniczo,

Czyli z punktu jeden wynika że to ja spaprałem sprawę i nie skorzystałem z okazji "spaceru".
Rozumie jednak te panie,jeśli samotne zobaczyły takiego przystojniaka jak ja wymachującego takim długim "sprzętem",żadna by mi się tam nie oparła.:) (2011/03/15 09:42)

arus

Witam następnym razem pokaż im robaka Hehe (2011/03/15 12:01)

hugo33

sprzęt kupiłeś przyzwoity, ale jak złapiesz bakcyla wędkarza i będziesz jeździł na ryby a nie po ryby, to uwierz mi, będziesz kupował coraz to lepszy. Wiem że sprzęt to nie wszystko, ale lepiej czujesz sie nad wodą wyglądając jak wędkarz, a nie jak ... .
Niestety wielu ludzi kojarzy wędkarzy z brudasami itp (2011/04/08 12:52)

lgft

to teraz ruszaj na ryby POLAMANIA (2011/04/08 14:26)