Mój pierwszy filmik

/ 33 odpowiedzi
Witam.. Od dzisiaj rozpoczynam kręcenie filmików w których prezętuję swoje okazy łowione spod lodu w Szwecji :) Moj pierwszy filmik prezentuje 2 okazy po 40cm 0.95kg złowione w niecałe 5min :)
http://www.youtube.com/watch?v=Me1RdDH-xyg


Był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś wyraził swoją opinię na temat filmiku w komentarzach :)

Następne filmiki z połowem okoni oraz innych ryb spod lodu będę kręcił po nowym roku :) Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość :)
1z2z3z4


polecam Ci kolego wstawianie filmików w taki sposób jak wyżej
za filmik daje 4+
okonki fajne - czekam na następne filmy a do edycji filmów polecam Ulead VideoStudio 11
jakieś proste minutowe można robić tym programem z windowsa ale jak coś więcej chcesz robić to polecam ten Ulead (2010/12/20 06:28)

u?ytkownik57785


Filmik fajny, ryby też, tylko te komentarze...............Chciałem bratankowi cały filmik pokazać, ale nie zdążyłem głosu wyciszyć... :( (2010/12/20 07:59)

mako214


Filmik fajny tylko jakby zamiast tych komentarzy muzykę wstawić.... :) (2010/12/20 14:46)

minus


ładne oksy

ale faktycznie zamiast komentarzy wstawić muzę

Jak Szwecja to może Sabaton


pozdrawiam (2010/12/20 16:32)

WedkarzSzwecja


Witajcie.

Co do komentarzy w filmie to faktycznie troszkę są takie lekko przesadzone, nie będę teraz edytował całego filmu bo to nie ma sensu, następnym razem obiecuję że takich nie będzie :) Na początku nie braliśmy takiej opcji wstawiania tego na filmiku na yt, jakoś później przyszło do na myśl,

Mówicie że to są koksy, no prawda koksy, ale poczekajcie aż wrócę po sylwestrze z Polski i pojadę na lód, rok temu łowiliśmy okonie po ponad 1,5kg :). Zdarzało się że w ciągu jednego dnia mieliśmy 5 sztuk gdzie najmniejszy miał 1,48kg, dwa największe po 1.76 oraz 1.87kg :) W tym roku również takie kolosy powinny być, tym razem wszystko zostanie udokumentowane na wideo :) (2010/12/20 18:43)

1z2z3z4


kolego nie musisz edytować całego filmu od nowa na yt. jest opcja podmiany ścieżki dźwiękowej wybierasz po prostu z gotowych muzyczek dostępnych w serwisie, zaznacz opcje aby utwór był dopasowany do długości filmu i gotowe - wybór utworów jest naprawdę duży - jednocześnie nikt nie będzie rościł praw autorskich do tych utworów
pozdrawiam (2010/12/20 19:29)

rubin44wr


Po co wstawiać muzykę do filmu.Ja osobiście wolałbym posłuchać komentarze,oczywiście z kulturą.jak na pierwszy film daję 4.Czekam na następne pozdrawiam. (2010/12/20 20:36)

1z2z3z4


Po co wstawiać muzykę do filmu.Ja osobiście wolałbym posłuchać komentarze,oczywiście z kulturą.jak na pierwszy film daję 4.Czekam na następne pozdrawiam.

kolega powiedział, że mu sie nie chce edytować filmu od nowa - podpowiedziałem tylko jak można to zrobić bo niektórych te komentarze drażnią co możesz przeczytać w postach wyżej

też wole normalne komentarze - czasami można się pośmiać z tego co ludzie mówią pod wpływem emocji :D
(2010/12/20 21:19)

WedkarzSzwecja


No mi sie wydaje iz to raczej smieszne jest.. i wlasnie trzeba sie kierowac emocjami.. Caly dzien nic nie bralo az tu nagle w ciagu 5 min 2 takie okonki, filmik nie jest jakos zbytnio wulgarny aby dodawac muzyke zamiast glosu ;) Tak jak pisalem wczesniej. Nastepne filmiki beda o niebo lepsze :) (2010/12/20 22:36)

1z2z3z4


mi osobiście te komentarze nie przeszkadzają ;) sam ciągnąc jakąś rybkę niekoniecznie dużą mówię różne głupoty

czekam na kolejne filmiki (2010/12/21 10:27)

osmial


no panowie, bez przesady :D raptem trzy słowa się kolegom wyrwały w czym jedno szeptem i taki szum na forum ;p Nie oszukujmy się, nie wszyscy mają wstręt do brzydkich słówek, jestem zdziwiony, że tak kolegów te słowa poruszyły.
Piękne rybki, czekam na kolejne filmy!! (2010/12/21 13:30)

u?ytkownik60197


no panowie, bez przesady :D raptem trzy słowa się kolegom wyrwały w czym jedno szeptem i taki szum na forum ;p Nie oszukujmy się, nie wszyscy mają wstręt do brzydkich słówek, jestem zdziwiony, że tak kolegów te słowa poruszyły.
Piękne rybki, czekam na kolejne filmy!!


Zgadzam się z przedmówcą (2010/12/21 13:42)

marmon81


Filmik super. Wędeczka ładnie pracuje.Z czasem można dodać muzyczkę w tle.Pozdrawiam. (2010/12/24 00:50)

lukiewel


Piękne sztuki,a więc i emocje odpowiednie.Filmik pierwsza klas. (2010/12/24 10:56)

lukiewel


Piękne sztuki,a więc i emocje odpowiednie.Filmik pierwsza klasa.
(2010/12/24 10:58)

isaac11


jakie podłkady na zywca musi być.i dobrz jest.5 (2010/12/24 21:14)

isaac11


jakie podłkady na zywca musi być.i dobrz jest.5 (2010/12/24 21:15)

WedkarzSzwecja


Aaa no widzę iż jednak większości przypadków komentarze nie przeszkadzają, i bardzo dobrze, tak jak juz wcześniej pisałem to są emocje!! :) 
Znajomy przedwczoraj dzwonił i opowiadał że złowił 3 okonie od 1,20kg do 1,40kg!! Aaż się nie mogę doczekać kiedy wrócę do tej Szwecji :) (2010/12/28 14:27)

jacenty75


Jedź kolego i relacjonuj wszystko jeno dokładnie, żebyś z nami wszystkimi mógł się podzielić swoimi przeżyciami bo z tego co już widzielismy to jest czym. Mnie osobiście nic tak nie motywuje do działania jak sukcesy innych kolegów. Życzę wielu pięknych pasiaków ....i nie tylko!

Pozdrawiam serdecznie.

(2010/12/29 08:51)

WedkarzSzwecja


Witajcie :) My właśnie wróciliśmy z polski i jutro mam zamiar wybrać się na z synem na grubaski, mamy tylko jeden mały problem, żona w pośpiechu zapomniała zapakować wędek i będziemy musieli coś wymyślić... :) (2011/01/07 23:52)