Mój nowy przyjaciel.

/ 86 odpowiedzi / 20 zdjęć
łysy wąż


Mam ogromny szacunek dla ludzi, którzy starają się pomagać ( oczywiście mądrze ) zwierzakom - zwłaszcza tym bezbronnym i niejako skazanym na cierpienia. Pozdrów brata, bo podejrzewam że odwala kawał dobrej roboty. (2010/02/05 09:53)

loli_83


Na fotce pincher Alex rozrabiaka :). Co do imienia dla pieska to mi się podoba jedna z propozycji kolegi pindral - Ebro. Do labradora będzie pasować. Pozdrawiam (2010/02/05 09:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik4668


Dzieki Kol Kamilu, pozdrowię.

Brat wychował bardzo dużo zwierząt. Zwierzeta to jego zyciowa pasja. Jeśli chodzi o lwy to że uratował klika małych lwiątek jest szczególnie ważne bo to lwy azjatyckie, których obecnie nie ma już w naturalnym środowisku. Rozmnażanie znajduje sie pod nadzorem miedzynarodowego koordynatora, który wyznacza poszczególne osobniki do rozrodu. Mimo to na skutek inbredu (kojarzenia krewniaczego ze wzgledu na zbyt mała ilośc osobników) bardzo często lwice nie chcą wychowywać młodych a nawet zabijają swoje noworodki.

Los wychowanych przez brata lwiatek był różny. Jeden z lwów trafił do luksusowego ogrodu zoologicznego w Izraelu. Ale nie cieszył sie zbyt długo lujsusowym wybiegiem. Został prawdopodobnie przez niedbalstwo opiekunów zarazony lwim HIV i zdechł. To była bardzo przykra informacja.

Pozdro

(2010/02/05 10:11)

łysy wąż


A to malutki TORO. Tak wyglądał jakiś rok temu. (2010/02/05 11:33)

łysy wąż


no niestety, nie udaje mi się wkleić zdjęcia. (2010/02/05 11:36)

łysy wąż


uff... Udało się .

A po upływie roku, gadzina wygląda tak.
Ale niech nikogo wygląd nie zmyli. Piesek - morderca nie zdaje sobie kompletnie sprawy ze swojej siły i swoich " genów " i najchętniej każdemu wlazłby na kolanka i się witał... A trudno od gada się opędzić, trudno, bo bestia silna jak cholera... (2010/02/05 11:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

miszczunio


wedkarz powinien nazwac swojego psa REX. i po psiemu i po wedkarsku. pies mialby swojego patrona wedkarza.
(2010/02/05 13:09)

u?ytkownik5105


Kamil piękny pies jaka to rasa jakoś nie mogą zaskoczyć .. (2010/02/05 15:23)

łysy wąż


Amstaff zmieszany z jakimś stafordem.
Po mamie ( amstaff ) odziedziczył ADHD, a po tacie wysokie skoki - skubaniec potrafi podskoczyć na wysokość czubka głowy... I wszyscy się dziwią, bo przecież amstaffy nie potrafią skakać ;-) (2010/02/05 15:37)

łysy wąż


A wędkował już od " najmłodszych lat "  :-) (2010/02/05 15:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik5105


..skakanie ma po mamie- Kamil to jest piękny pies mieszańce są zdrowsze ... (2010/02/05 17:29)

u?ytkownik3053


i trzeba przyznać że na fajną mieszankę trafiłeś :D (2010/02/05 17:30)

łysy wąż


a dziękuję

Jest z nim tylko jeden problem - uwielbia wodę. Gdy otwieram drzwi samochodu, to zanim zdążę cokolwiek powiedzieć, on już pływa w najlepsze dokładnie tam, gdzie chciałem wędkować....
Dlatego na prawdziwe łowy go nie zabieram... (2010/02/05 17:37)

u?ytkownik4668


Kolego Kamil piękne zdjęcie szczeniaka. Szczeniaki zawsze rozczulają.

Pozwoliłem sobie jeszcze dodać fote Kilera dorosłego. Kiler za to stroni od wody. Chyba uważa że woda słuzy tylko do picia :-)

Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt.

(2010/02/05 21:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Waldi Fish


TORO wyglądał rozbrajająco jak był mały, bo jak stał się duży, to już wygląda groźnie. Ja mam biszkoptowego Labradora, który ma 1 rok. Strasznie łasy na pieszczoty oraz na jedzenie, więc trzeba pilnować, żeby nie przekraczał dziennych norm i nie utył za bardzo. Raz dorwał się do garnka i zjadł pokarm przewidziany na 5 porcji, po czym jeszcze szukał wokoło czy coś jeszcze nie zostało. (2010/02/06 17:02)

u?ytkownik10780


Swego czasu to ja oprócz przyjaciółki Miny miałem jeszcze kilkoro przyjaciół.Na 40m Mam nadzieję że zdjęcie wejdzie. (2010/02/06 17:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik5105


Mina jest czarna ,a bąble biszkoptowe ,czy ojciec jest biszkoptowy ? (2010/02/06 18:10)

u?ytkownik13410


Kamil, ten Twój piesek wygląda lepiej niż "czysty" amstaff. Swojego czasu opiekowałem się jednym amstaffem i bestia jest tak silna, że potrafił wywalić moją dziewczynę ;d Tamten amstaff miał zdecydowanie szerszy pysk i korpus, ale nie uważam żeby to było lepsze.
Jeśli chodzi o mnie to miałem jednego psa, właściwie sukę niewiadomego pochodzenia która nazywała się fifka, ale nie miałem jej dłużej niż 2 tygodnie- pieska wzięła dziewczyna mojego kuzyna. Znaleziony szczeniaczek urósł, i ma się dobrze ;) (2010/02/06 18:22)

margor1976


kiedyś miałem psa o imieniu, SZNAPS, a ostatni pies niestety zakończył żywot zeszłej zimy, owczarek niemiecki żył 14 lat na imie mial BEJ (2010/02/06 20:49)