Mój kołowrotek muchowy Taimen XV 3-6 przepuszcza.

/ 8 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo muchowe
Witam kolegów forumowiczów.mam problem z kołowrotkiem muchowym Taimen XV 3-6.podczas wybierania sznura kołowrotek przepuszcza i robi się na nim sieczka. nie da się wyregulować ponieważ gdy dokręcę hamulec to po dwóch-trzech pociągnięcia sznura znowu nawala.może ktoś wie co jest nie tak.proszę o porady.pozdrawiam...
leleon


Witam!

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to mam podobny problem z kołowrotkiem Scierra XPD+ ale tylko w niskich temperaturach (ok. 0 stopni). Poprostu metal sie kurczy i zapadka przepuszcza. Będę go reklamował i ciekawy jestem reakcji producenta.

(2011/11/29 10:49)

u?ytkownik52132


Witam!

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to mam podobny problem z kołowrotkiem Scierra XPD+ ale tylko w niskich temperaturach (ok. 0 stopni). Poprostu metal sie kurczy i zapadka przepuszcza. Będę go reklamował i ciekawy jestem reakcji producenta.


mój padł już jakiś czas temu i nikt nie wie co mu jest.może też oddam do serwisu i coś z nim zrobią.dzięki za odpis ...pozdrawiam... (2011/11/29 11:40)

u?ytkownik54091


Panowie! akurat dwaj Rafały! Sprawdź wszystkie podkładki cierne i metalowe w hamulcu.Wyczyść je papierem ściernym.Ale jeżeli zrobisz kilka zdjęć i wyślesz mi na maila to może coś poradzę. (2011/11/29 13:55)

leleon


Kręcioł jest na gwarancji. Nie chcę w nim grzebać bo już własnoręcznie Greys-a załatwiłem na amen. Tym bardziej że w zimie łowie znacznie mniej i mam coś na zapas. (2011/11/29 14:54)

u?ytkownik54091


Kręcioł jest na gwarancji. Nie chcę w nim grzebać bo już własnoręcznie Greys-a załatwiłem na amen. Tym bardziej że w zimie łowie znacznie mniej i mam coś na zapas.

Jeżeli jest na gwarancji, to nie masz, aż takiego problemu, ale temu Greys-werowi to bym nie darował! Zrób zdjęcia, wyślij mi na maila, może wspólnymi siłami coś z tego zrobimy.Pozdrawiam Bogdan (2011/11/29 16:23)

leleon


Nie ma sensu się z tym męczyć. Próbowałem odkęcić śrubę i ukręciłem ją w połowie długości. Kręcioł swoje odsłużył. Obiecałem go koledze na części. Ale dzięki za zainteresowanie. (2011/11/30 12:43)

u?ytkownik54091


Nie ma sensu się z tym męczyć. Próbowałem odkęcić śrubę i ukręciłem ją w połowie długości. Kręcioł swoje odsłużył. Obiecałem go koledze na części. Ale dzięki za zainteresowanie.

Chciałem tylko powiedzieć,że dla mnie nie trudnych spraw.Pozdrawiam Bogdan (2011/11/30 14:12)

u?ytkownik54091


Nie ma sensu się z tym męczyć. Próbowałem odkęcić śrubę i ukręciłem ją w połowie długości. Kręcioł swoje odsłużył. Obiecałem go koledze na części. Ale dzięki za zainteresowanie.

Chciałem tylko powiedzieć,że dla mnie nie ma trudnych spraw.Pozdrawiam Bogdan
(2011/11/30 16:43)