Mój akwen

/ 3 odpowiedzi
Mój akwen na który łowię to staw około 30 arów, maksymalna głebokość 3,5 metra. Przepływa strumyk, więc woda nie wysycha, dotleniona i pięknie się trzyma ryba. Miejsce odludne więc z kłusownikami spokój.
Ryby:
Karp
Lin
Karaś
Wędka zwykły bat o długości około 8m, wystarczający z racji małej odległości środka stawu od brzegu.
ogtw


pozazdrościć (2019/06/05 12:25)

Smolik


Taki własny staw jak twój, to chyba skryte marzenie każdego wędkarza! Gatunki też świetnie pasujące do takiej wody, a pod względem wędkarskim - bardzo waleczne. Zastanów się, czy nie wpuścić 1 lub 2 szczupaki, które eliminowałyby ryby, które poruszają się wolniej, czyli zwykle są to osobniki chore. Pozdrawiam i dbaj dalej o swój staw. Napisz za jakiś czas co tam na twojej wodzie się dzieje. (2019/06/05 14:05)

Kabi


Też mam staw i mam tą przyjemność bawić się w ,, Pana Boga''. Mój staw 40 arów i maksymalna głębokość 3,3m mam w nim 15 różnych gatunków ryb i póki co nic złego się nie dzieje.  Zainteresowanych zapraszam do mnie na mój kanał YouTube- KrzysztoFisherman 😉 Są filmy z łowienia, zarybienia i kopania stawu. A już niedługo coś specjalnego 😁 Pozdrawiam (2019/06/07 06:29)