Moderatorzy i Wedkuje.pl na Propilkki.pl

/ 5 odpowiedzi
Witam, ja wyjątkowo mam pytanie do modelatorów naszego portalu. Doszły mnie słuchy że macie jakieś problemy w tym że reprezentujemy naszą drużynę na portalu ProPilkki.pl w tej oto grze. Jest to portal gdzie możemy sprawdzić nasze umiejetności z innymi drużynami grającymi w tą grę. A to reprezentujemy nasz portal Wedkuje.pl to raczej dobrze niż źle...
u?ytkownik57785

Którzy MODERATORZY? Dlaczego ktoś miałby mieć z tym problem i wtrącać się w to komuś? Przecież nie powinno to nikogo interesować. Możesz podać jakieś konkrety? (2011/11/14 22:03)

Kamik

Przeczytałem gdzieś na forum że chłopaki się wypowiadali że modelatorzy mają pretensje ze używamy takiej nazwy (2011/11/14 22:07)

u?ytkownik57785

Jest tutaj czterech MODERATORÓW. Którzy, wiesz? Bo ja wątpię, żeby ktoś miał jakieś ALE do tego. (2011/11/14 22:12)

Kamik

Nie wiem który dokładnie.. tylko chłopak pisał tak na forum ,, Z tego co mi wiadomo to moderatorzy portalu wedkuje.pl maja do nas wielkie ALE poniewaz poslugujemy sie ich nazwa na innym portalu,wiec konieczna jest zmiana nazwy teamu.. ,, nie chce z tego nic wyciągać tylko chciałem się upewnić czy to prawda. Ale dzięki za pomoc:) wiem na czym stoje.
(2011/11/14 22:37)