Mocowanie linki do multiplikatora

/ 9 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam, mam pytanie.
Otóż kupiłem multiplikator i nie ma on otworów na szpulce, przez co nie wiem, jak zamocować do niego plecionkę. Macie jakieś patenty?
Sith

Jeśli głęboka, to nawiń podkład z żyłki. Wiązanie żyłki jak na stałej szpuli. Mam też taką szpulę bez otworów, tyle że płytką, więc plecionkę zawiązałem węzłem szpulowym i przykleiłem na nim kawałek taśmy izolacyjnej - trzyma. (2017/12/17 14:53)

SlawekNikt

Ja mam najlepszy patetnt na świecie czyli wyszukiwarkę popularnie wujkiem googlem zwaną, aha i na koniec enter. (2017/12/18 17:00)

jola61

Ja mam najlepszy patetnt na świecie czyli wyszukiwarkę popularnie wujkiem googlem zwaną, aha i na koniec enter.

To może zamiast WĘDKUJE .PL nazywa się ten portal Wędkarski  Wujek Gogle . Z całym szacunkiem ale to pan zaśmieca swoimi wypocinami portal . Nie ma to jak dobre rady na portalu stworzonym przez wędkarzy dla wędkarzy , ktos od kogoś musi się uczyć a nie zniechęcać do pisania . Powodzenia w pisaniu rzeczowych odpowiedzi w danym temacie
  (2017/12/18 17:54)

jakrzysiek

Sith Ty piszesz koledze o łączeniu plecionki z żyłką jak on nie ma pojęcia nawinąć linkę na szpulę? No proszę Cię. Podaj mu jeszcze rodzaj węzła a całą zimę będzie siedział i myślał. 
Ufff - szkoda gadać - coraz wyższy poziom tego portalu. (2017/12/18 20:45)

Sith

Sith Ty piszesz koledze o łączeniu plecionki z żyłką jak on nie ma pojęcia nawinąć linkę na szpulę? No proszę Cię. Podaj mu jeszcze rodzaj węzła a całą zimę będzie siedział i myślał. 
Ufff - szkoda gadać - coraz wyższy poziom tego portalu.
Krzysiek, czytaj ze zrozumieniem. Pisałem o węźle szpulowym, czyli takim jakim wiąże się linką na szpuli, a nie o łączeniu plecionki z żyłką. Jakie węzełki stosować napisałem kiedyś tutaj http://wedkuje.pl/n/wezly-spinningowe/91861, jest tam również węzeł mocujący linkę na szpuli.
Faktycznie poziom spada...
  (2017/12/19 06:39)

SlawekNikt

Ja mam najlepszy patetnt na świecie czyli wyszukiwarkę popularnie wujkiem googlem zwaną, aha i na koniec enter.

To może zamiast WĘDKUJE .PL nazywa się ten portal Wędkarski  Wujek Gogle . Z całym szacunkiem ale to pan zaśmieca swoimi wypocinami portal . Nie ma to jak dobre rady na portalu stworzonym przez wędkarzy dla wędkarzy , ktos od kogoś musi się uczyć a nie zniechęcać do pisania . Powodzenia w pisaniu rzeczowych odpowiedzi w danym temacie

Tak to jest portal dla wędkarzy, podkreślam dla wędkarzy czy też hobbystów, jak zwał tak zwał,  a nie pytajników. A może zamiast pytać o najprostsze i zaśmiecać temat oczywistymi pytaniami rzeczywiście warto z googla skorzystać ? Zastanawiałaś się jak potem z setek zapytań na ten sam temat wyłuskasz tę właściwą odpowiedź ? Pewnie nie bo nawet nie skorzystasz z wyszukiwarki tylko zadasz kolejne takie samo zapytanie ... Ech faktycznie, szkoda klawiatury ... Wytrwałości, wytrwałości i jeszcze raz wytrwałości życzę bo nie zawsze będzie możliwość zapytania na banalne pytanie jak się bateryjka nad wodą rozładuje ... I co wtedy ? Ewakuacja do domu pozostanie ...
  (2017/12/19 16:30)

grisza-78

Oskar czy możesz napisać jaki masz multiplikator? Model, rozmiar, jakaś fotka... (2017/12/20 23:23)

Sith

Tak, jak radziłem zastosuj węzeł szpulowy i przyklej go kawałkiem taśmy izolacyjnej. Nic go nie ruszy. (2017/12/22 05:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.