Zaloguj się do konta

Mocarny drop shot

utworzono: 2012/04/11 19:07
krychu26

WitamMam pytanie a mianowicie posiadam wędkę o cw.25gr 90gr i dł. 300cmzałożyłem do niej drop shota  (na szczupaki)tu pytanie czy się sprawdzi?składany z 3 przyponów gumy i ciężarkaschematplecionka-przypon-guma fishunter 9 cm uzbrojona w główkę jigową-kolejny przypon-przypon z ciężarkiem na końcu  [2012-04-11 19:07]

szogun1

Wydaje mi sie ze wszystko sie poplacze i w ogole sie nie sprawdzi. Do drop shota potrzebne ci beda specjalne haki zarowno jak i gumy do tej metody. Ciezarki akurat ja uzywam oliwek przelotowych z wbita wykalaczka moge w ten sposob zmieniac glebokosc na jakiej chce umiescic przynete bez wiazania nowego zestawu. A te oryginalne ciezarki do dropa sa zbyt drogie. Przeczytaj sobie toPozdrawiam
Drop shot pierwsze kroki [2012-04-11 20:01]

henryk58

WitamMam pytanie a mianowicie posiadam wędkę o cw.25gr 90gr i dł. 300cmzałożyłem do niej drop shota  (na szczupaki)tu pytanie czy się sprawdzi?składany z 3 przyponów gumy i ciężarkaschematplecionka-przypon-guma fishunter 9 cm uzbrojona w główkę jigową-kolejny przypon-przypon z ciężarkiem na końcu  Mariusz ,wymyśliłeś coś nowego ,cześć i chwała, ale nie nazywaj tego drop shotem pozdrowienia 

[2012-04-12 16:38]