Zaloguj się do konta

Młynek Cormoran BBS 7PiF 4500 czy Okuma Powerliner

utworzono: 2011/11/25 21:22

Jak w temacie, poszukuję kołowrotka karpiowego. Może jakieś opinie od użytkowników? A może polecacie coś zupełnie innego? Wolny bieg przydałby się, ale nie jest niezbędny;) [2011-11-25 21:22]

mar83

Okuma do cormorana nie wiem czemu jakoś nie mogę się przekonać
[2011-11-26 13:26]

Ja osobiście zamierzam kupić młynek Abu Garcia Cardinal 407 FR :) A z tych twoich to niewiem. Oba są kozackie :):):)
[2011-11-27 21:23]

Ponawiam pytanie:)

Pozdrawiam i proszę o radę. 

[2011-11-28 14:28]

arekbait

tamtych nie znam i nie wiem za bardzo ktory jest lepszy. ja polecil bym ci anakonde runner dc 6000. mam takie i sa naprawde dobre
[2011-12-03 20:29]

jak chcesz coś na początek to kup sobie powerlinera a posłuzy ci ok 5 lat. polecam bo kiedyś miałem 2 sztunie  i podarowałem je koledze ok 4 lat wstecz. służą mu do tej pory. Teraz używam PowerAero Shimano, to dopiero maschina
[2012-02-22 12:42]

piniu

cormoran  o nie wypał kolega kupil  3  i oddal  po jednej zasiadce teraz ma emcasty daiwy i jest zadowolony  ,ale co do okumy  power liner  to   dwoch kolegow lapia na tym samym lowisku  co ja  i  sa bardzo zadowoleni ja uzywam chimano bblc  juz 3 sezony  i nie zmienie ich  chyba ze  na techniumy:)
[2012-02-26 11:49]

kozub87

ja odpowiem co do cormorana te wasze okumy srumy mozecie sobie w .... wsadzic badziewie jakich malo a jesli chodzi o kolowrotek cormorana model ktory podales mam go osobiscie i mlynek rewelacja chodzi idealnie zadnych problemow z maszyna ma solidna moc pieknie wykonany dopasowany kazdy szczegol jestem bardzo z niego zadowolony i polecam z calego serca pozdrawiam [2012-02-27 18:14]

używam kołowrotków Okumy i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły wiec ja bym brał Powerlinera [2012-02-27 19:41]

ja odpowiem co do cormorana te wasze okumy srumy mozecie sobie w .... wsadzic badziewie jakich malo a jesli chodzi o kolowrotek cormorana model ktory podales mam go osobiscie i mlynek rewelacja chodzi idealnie zadnych problemow z maszyna ma solidna moc pieknie wykonany dopasowany kazdy szczegol jestem bardzo z niego zadowolony i polecam z calego serca pozdrawiam


A masz,miałeś kiedyś Okume ?  [2012-02-27 19:47]

izulek

tych twoich młynków nie znam ale napewno są kozackie przynajmniej ze zdiec tak wyglądają !! miałem kilka kołowrotków karpiowych lub z wolnym biegiem ale jeden moge polecić .                        korum kxi 50freespin reel

 

[2012-02-27 20:28]

Wolus nie chce Ci mieszać w głowie bo widzę,że masz już upatrzone dwa kołowrotki ale skoro chcesz Okumę to może zobacz sobie Dragon Mega Baits LD Carp a bez wolnego biegu Okume Max 4 Carp Używam ich,sporo ryb już wycholowały i działają bez zazutu.Pozdrawiam [2012-02-27 20:44]

SZREK666

Jak najbardziej Okuma Power Liner, 5lat gwarancji choć i tak nie będzie potrzebna.Jak coś by się stało serwis jest dobry. Ktoś kto mówi że to są byle jakie kołowrotki nie ma o tym pojęcia.
 
[2012-02-27 20:53]

buba0sparx

Cormorana nie polecam , to raczej mało wytrzymały sprzet . Sam mam na zapas dwa cormorany br 6500 xl pro carp i nie uzywam ich zbyt czesto bo łowie na BBLC pomimo tego serwisowałem je juz po pierwszym sezonie . Kołowrotki ładne pracują , rzekomo robione w porozumieniu z daiwa ale zdecydownie bubel. W tej kasie anaconda Magic Runner pracuje duzo lepiej niz Okuma  porównywałem je w sklepie trzymajac obydwa w łapie.

 

[2012-02-28 09:19]

buba0sparx

Według mnie Okuma to wierna kopia Spro big Pit long cast który juz dawno został wycofany z produkcji , takze dobrze sie zastanów i kup sprawdzony sprzet . [2012-02-28 09:23]

Według mnie Okuma to wierna kopia Spro big Pit long cast który juz dawno został wycofany z produkcji , takze dobrze sie zastanów i kup sprawdzony sprzet .


Wolus pisze o Powerliner wiec kołowrotek z wolnym biegiem a to spro jest bez wolnego biegu wiec jak moze być wierną kopią Okumę robią pare lat wiec musi dobrym kołowrotkiem [2012-02-28 19:20]