Mälaren Szwecja - okolice Sztokholmu

/ 1 odpowiedzi
Cześć,
Niedługo wybieram się do Szwecji na wyjazd służbowy w okolice Sztokholmu i bardzo chciałbym powędkować na jeziorze Mälaren (spinning, szczupak). Nietsety nie mam pojęcia gdzie byłoby najlepsze miejsce (jak najbliżej Sztokholmu) aby wypożyczyć łódkę w ciągu dnia (może nawet nie być zakwaterowania), kupić pozwolenie itp. Większość stron jakie znalazłem to są przewodnicy, którzy oferują swoją łódkę i organizują 'wyprawy'. Mi zależy aby podjechać samochodem, wyciągnąć wędkę, wypożyczyć łódkę na parę godzin i łowić. Jeśli ciężko z łódką , może być nawet z brzegu.

Prosiłym o pomoc.

Pozdrawiam serdecznie
misiekbd

Cześć,
jeśli polscy przewodnicy oferują wyprawy na to jezioro to bardzo prawdopodobne jest, że poprostu dzierżawią domek/domki od właściciela ośrodka. Jeśli dogadujesz się w języku angielskim musisz tylko podjechać na jakiś ośrodek nad jeziorem i dopytać o właściciela. U niego bez problemu zakupisz licencje (tam, gdzie ja byłem było to 200SEK na rok). Co do łodzi, to nawet jeśli nie będzie miał takowej na stanie to gdzieś może Cię pokierować. (2017/05/18 22:57)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja