Mixy do kulek proteinowych co polecacie?

/ 5 odpowiedzi
Witam.Chciał bym kupić niedrogi mix do kulek proteinowych ,co polecacie?
JKarp

CześćRobiłem kulki z czterech gotowych miksów.1. Adder  (rybny, owocowy i uniwersalny ) - polecam ponieważ nawet po dosypaniu do miksów mąki rybnej i kukurydzianej miks bez problemu się rolował.2. Fish Point truskawkowy i chyba kałamarnica - po próbie dosypania mączki rybnej miks zupełnie nie dał się rolować. Do truskawkowego nauczony doświadczeniem nie dodałem nic oprócz jajek - wyszedł suchy miks, który również ciężko się rolował ( w zasadzie wcale ).3. Mistrall miksy rybny i izotoniczna róża - czysta przyjemność rolować kulki z tych miksów.4. CC More N-gage - czysta przyjemność rolować kulki z tych miksów.JK (2012/06/18 10:38)

użytkownik120039

Traper też ma niezłe i niedrogie mixy... Próbowałem. Dobrze się roluje. Nie sprawdziłem jeszcze skuteczności :(((. Kulki popakowane czekają na wyjazd... (2012/06/18 11:07)

michol

Polecam mix jet fish  50 / 50 daje mnóstwo możliwości kombinowania ze smakami itp itd... dobrze się roluje no i cena atrakcyjna. (2012/06/18 11:36)

rawa19

Wszystko zależy od tego ile możesz wydać. Ja jestem zwolennikiem firm: Solar, vision baits i maineline, co prawda nie są to tanie mixy ( 35-55zł/kg), ale na tych mieszankach mam efekty w swoim regionie, a przecież o to właśnie w tym wszystkim chodzi. (2012/06/18 18:23)

użytkownik116198

Swoje pierwsze kulki zrobilem w 2005 roku z Solar Mix Clube i faktycznie nie byl on tani ale dla mnie chyba najlepszy miks na rynku. Dodawalem do niego atraktorow Meinline truskawka i tutti-frutti. Mnie nigdy nie przekonywaly polskie i czeskie miksy Tandem Baitsa i Jet Fisha choc ponoc maja swoich zwolennikow. Kiedys w jakims 2007 roku ulepszylem troche paste g pelletowa Vision Baitsa i mialem konkretne efekty. Zdaje sie ze to byla muszla i malza z dodatkiem atraktoru rybiego tej samej firmy. Dzis dla mnie najlepsza pasta pelletowa jest Bai Techa halibut a z gotowych wiadomo Dynamite Baits wszystkie trzy rodzaje. (2012/06/21 16:16)