Mix zanętowy na leszcze

/ 2 odpowiedzi
Witam, wybieram się jutro na ryby z nastawieniem na leszcza. Pomyślałem nad takim miksem zanętowym lorpio megamix sweet almond 1 kg + 1 kg dragon elite feeder strong ale zastanawiam się czy aby na pewno te obie zanęty się w jakiś sposób nie pogryzą ze sobą. Oczywiście do zanęt dodam płatków owsianych, białego robaka, makaronu i melasy.
W sumie to mam jeszcze dragon elite marcepan ten linowy i zanętę anpio lin karaś. Może da się z tego jakiś ciekawy miks leszczowy zrobić.
Będę łowił na zbiorniku gdzie średnia głębokość to około 2 m i dno dość muliste. Metoda feeder.
Abramis96


Ja ze swojej strony nie polecał bym ci mieszanie dwóch zanęt, każda z nich przyciąga ryby jakimś innym dodatkiem, a połaczenie obu może skonczyc sie totalną porażką. Już lepiej byłoby połaczyć 2 zanęty tej samej firmy. Jednkakże jeśli nie zaryzykujesz to się nie dowiesz,  a nóż leszczom zasmakuje. Połamania życzę. (2012/07/17 13:29)

pho


Mieszanka się sprawdziła w taki sposób ze w 3 h łowienia. złowiłem 5 płoci i jednego leszcze takiego 35 cm. (2012/07/18 20:36)