MIX zanęt LORPIO

/ 12 odpowiedzi
Witam!
Co myślicie o połączeniu tych zanęt Lorpio Magnetic CARP + Magnetic Tench Red Worm?
Nie będzie się gryzł smak i zapach?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Morciaty


Witam, osobiście bym nie mieszał karpia z linem MAGNETIC'A, ale lina i płoć już tak - ponieważ sam tak mieszam z ekstra skutkami. Do tego dodawałem pinkę i białe robaki, coco belge i biszkopt. Pięć bran lina, 5  sztuk w granicach 40-46 cm. (2012/06/08 14:17)

Carol73


Dzięki !! A może zamiast słodkíego MAGNETIC CARP to tego CARP HALIBUT dwa śmierdziuchy (czerwony robak+halibut) (2012/06/08 17:33)

u?ytkownik102837


dzisiaj kupiłem zanętę lorpio magnetic tench red worm i jutro jade o piątej zastawić się na lina doam pinke i będzie ok ostatnim razem gdy używałem tej zanęty do łowiska podchodziły ładne karasie (2012/06/08 20:20)

gustaw1300


Witam, jak to sie mowi nie sprobujesz to sie nie przekonasz a szczegolnie jesli chodzi o ryby bo na jednym lowisku sie nie sprawdzi a na drugim rece beda bolaly od wyciagania ryb (2012/06/08 20:37)

Carol73


DZIĘKI!! Jak przetestuję to dam znać o efektach . (2012/06/08 20:49)

krispi


lina nie mieszaj z karpiem karpia mieszam z leszczem lorpio magnetic i jest ok lin ma zapach ziołowy jakbys magii wąchał a karp pachnie cytrusami pogryzą sie zapachy (2012/06/09 00:49)

nata


Raz tak wymieszałem karpia z linem i efekty były gorsze niż zwykle, karp się czepiał ale mały lina brak. Natomiast jak wymieszam lorpio feeder + lorpio karp wyjdzie nam dość uniwersalna zanęta i tutaj co ciekawe jeśli do tej mieszanki dodam robaki wówczas łapie karasie, leszcze, karpie - w takiej kolejności. Jeśli zanęta jest bez robaków wówczas podchodzą karpie, liny, amury. Każde łowisko jest inne i ryby mają też swoje upodobania, a na moim jest właśnie taka zależność. (2012/06/09 01:43)

Morciaty


Wczoraj byłem nad wodą z mieszanką, która opisałem kilka postów wyżej. Efekt 5 linów i kilka niezłych płoci. Pięknego lina nie udało mi się wyholować ponieważ zaparkował w "zielsku". (2012/06/11 15:16)

Carol73


Wczoraj byłem nad wodą z mieszanką, która opisałem kilka postów wyżej. Efekt 5 linów i kilka niezłych płoci. Pięknego lina nie udało mi się wyholować ponieważ zaparkował w "zielsku".

Witam ! Te zanęty które mieszasz to oczywiście z serii MAGNETIC a lin to ten zwykły nie czerwony robak?
Dzisiaj pomieszałem trochę LINA zykłego z Carp Halibut zameldowało się 9 ładnych leszczy.
Muszę przetestować u siebie Magnetic Tench Red Worm dzisiaj kupiłem pachnie jak lubczyk ,ten zwykły Tench bardziej słodkawo.

(2012/06/11 17:41)

Morciaty


Wczoraj byłem nad wodą z mieszanką, która opisałem kilka postów wyżej. Efekt 5 linów i kilka niezłych płoci. Pięknego lina nie udało mi się wyholować ponieważ zaparkował w "zielsku".

Witam ! Te zanęty które mieszasz to oczywiście z serii MAGNETIC a lin to ten zwykły nie czerwony robak?
Dzisiaj pomieszałem trochę LINA zykłego z Carp Halibut zameldowało się 9 ładnych leszczy.
Muszę przetestować u siebie Magnetic Tench Red Worm dzisiaj kupiłem pachnie jak lubczyk ,ten zwykły Tench bardziej słodkawo.


To ten zwykły lin nie czerwony. Mieszam go albo z zanęta na płoć MAGNETIC'a lub tylko dodatki: coco-belge, konopie mielone, biszkopt miodowy, atraktor DRAGON Lin-Karaś, pinka kolorowa i białe robaki (wszystko oczywiście odsiane od trocin, dzień wcześniej zamiast trocin można dodać zanęty do robaków wtedy troszkę zmienią swój zapach) i garść kukurydzy konserwowej. Nahak białe robaki, lub biały robak+kukurydza. 4 wypady z tą mieszanką a ani razu nie zdarzyło się nie złowić lina. (2012/06/11 20:26)

Carol73


Dzięki wielkie POZDRAWIAM !!!!!! (2012/06/11 20:43)

waldi05


Jeszcze nie wędkowałem na larpio ale w tym sezonie zobaczę jak ona dzieła na moich łowiskach.Oczywiście pomieszan tak jak tu piszecie.

GDZIE TA WIOSNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????

(2013/04/01 08:12)