Mix Natural Baits 50/50

/ 3 odpowiedzi
Witam!
Na początek zacznę może,że  na forum nie znalazłem żadnej informacji może źle szukałem jeżeli tak to proszę o namiar.W za niedługo będę robił 4 kg kulek proteinowych z mixu 50/50 Natural Baitsa tandem baitsa 50/50 Premium Mix lub Carruma ,a nie mam za dużego doświadczenia w wyrobie kulek z tego mixu.Proszę o poradę jak wykonać te kulki co dodać,w jakich ilościach.Dwa kilogramy kulek mają być rybnych,a 2 owocowych.Chce aby kulki wyszły w miarę tanie.Dziękuję za pomoc.

Spinningista1
spinningista1


Przepraszam bardzo za błąd ale nie wiem dla czego pojawiły mi się dwa takie same tematy (2013/04/13 09:02)

krychu26


Specjalistą w tej dziedzinie nie jestem, ale wydaje mi się, że na początek mix 50\50 nie będzie ok. Ja pierwsze kulanie miałem z gotowego mixu, a i tak nie była to prosta sprawa. Jeśli jednak bardzo się upierasz przy 50\50, to zapytaj jakiegoś doświadczonego karpiarza, co i jak, albo po prostu umów się na kulanie ze znajomym karpiarzem:).
Aha, nic do ciebie nie mam, ale na przyszłość umieszczaj wątki w odpowiednich grupach, bo w ten sposób na portalu robi się syf. (2013/04/13 18:03)