Mistrzostwa Europy piłka ręczna

/ 37 odpowiedzi
Piękny mecz naszych szczypiornistów z Danią,chyba coś z tego będzie , co o tym sądzicie???
sliwka15

Pokazali klasę..
Ale to właśnie jest charakter naszych chłopców i to jest PRAWDZIWA PIŁKA RĘCZNA!
Chłopaki w 2 połowie grali na prawdę rewelacyjnie..
Podwojenie funkcjonowało tak jak trzeba, kilka krotnie ładnie podstawiali się co prowadziło do duńskich fauli w ataku.. Szybki atak również dość ładnie wychodził.
Cały atak pozycyjny w drugiej połowie dobrze funkcjonował, a obrona jeszcze lepiej. Mimo wielokrotnych wykluczeń 2 minutowych i długiej grze w osłabieniu potrafiliśmy się podnieść z 5 punktowej różnicy bramek.
Bartek Jurecki Wykonał kupę dobrej roboty na kole, nie wspominając już o jego  rozgrywającym bracie Michale..
No i nasi bramkarze, w końcu pokazali, że są " coś " warci, godnie zastąpili Sławka.
Kawał dobrej roboty przy rzutach karnych wykonał Wyszomirski, a Wichary..
Według mnie to on wygrał mecz.. Swoją widowiskową obroną wielu piłek w najważniejszej części meczu, zmotywował naszych Gladiatorów do walki co przełożyło się " ZEBRANIE DUP* W TROKI " i piękny wynik.. :)
Niewątpliwie bardzo emocjonujący mecz, w końcu chłopaki uwierzyli we własne siły i to na pewno ich wzmocni.
Przed nami ciężkie mecze w grupie półfinałowej..

Jakby były jakieś pytania to chętnie odpowiem i podyskutuje. :)

Mam troszkę doświadczenia ponieważ trenuje już trooochę handball, jestem wojewódzkim sędziom piłki ręcznej i zawodnikiem MKS MOS WROCŁAW. - taki mój mały dobytek :))
(2012/01/19 22:51)

u?ytkownik65689

Mecz niesamowity, gardło mnie boli, włosów z łysiny ubyło, telewizor o mało za oknem nie wylądował;-))) Boję się, co będzie dalej! A podobno sport to zdrowie ;-))) (2012/01/19 23:05)

DARO2165

Mieszkam k/Puław, ale ,bardzo lubię ręczną i cały czas obserwowałem Wyszomirskiego , jest wspaniałyi ogromny talent,miejmy nadzieję ,jest narazie dobrze. (2012/01/19 23:22)

Pitbul

przypomnieliście mi tym wątkiem dowcip jak Polak kupował w Londynie piłkę ręczną.......do metalu:)))))sorki za off-toppozdrawiam :)T. (2012/01/20 00:02)

u?ytkownik65213

Dzisiaj nasi szczypiorniści pokazali dwa oblicza.Pierwsza połowa fatalna.Zawodzili we wszystich elementach gry.Ale w drugiej wielkie odrodzenie i pogoń punktowa. Skończyło się remisem ale jak byśmy mieli jeszcze dwie,trzy minuty było by zwycięstwo. (2012/01/21 18:34)

sliwka15

10 sec by wystarczyło a być może nawet 5 sec :) (2012/01/21 18:53)

Zibi60

Tak Rafał napisał po poprzednim meczu, teraz milczy, boję się... (2012/01/21 19:40)

sliwka15

Dania - Macedonia 33:32 (2012/01/21 19:46)

DARO2165

Nasi są wspaniali ,są zdolni wszystko zrobić ,jeszcze szwaby i będzie pięknie ,oprócz tego parę meczów ,różnie bywa i miejmy nadzieję.Nasi chyba będą górą jest koncentracja tylko za póżno,ściskajmy kciuki. (2012/01/21 20:23)

Majster94

W meczu Dani z Macedonią Pan Kirił Łazarow rzucił 13 bramek.Z nimi nie będzie łatwo wygrać. (2012/01/21 20:32)

sliwka15

nie będzie łatwo, nigdy nie jest łatwo . Ale po tym co zrobili dzisiaj nasi gladiatorzy ( odrobili w 30 minut 11 bramek )jestem o nich spokojny:)
Trener Wenta na pewno DO NICH DOTRZE :))) i w poniedziałek od 1 sekundy będą w wyciskać 7 poty na boisku :) (2012/01/21 20:43)

Majster94

Wenta to mistrz mobilizacji piłkarzy, trenerem jest znakomitym więc o formę możemy być spokojni.Wracając do mobilizacji mecz w którym Siódmiak rzucił zwycięską bramkę Wenta bierze na 8 sekund przed końcem czas i mówi "spokojnie mamy dużo czasu". (2012/01/21 20:49)

Mlody97

meczu polska szwecja dwa razy zmieniałem koszulke XDD (2012/01/21 20:50)

Zander51

Gdyby ktoś się ze mną zakładał,że odrobimy 11 bramek, to postawiłbym swoje kije, łódkę i silnik. I zostałby mi spacerek z psem... (2012/01/21 20:55)

sliwka15

Kurdę ! Mogliśmy się założyć hehehe :)) (2012/01/21 20:58)

Zander51

Ta :) Nie widziałem takiego meczu, by odrobiono w nim 11 bramek. A niewiele zabrakło do zwycięstwa. Szwedzi jeszcze bardziej "zdurnieli" niż Duńczycy. Ale ilu siedziało na ławie. Tkaczyk, B. Jurecki, Bielecki tylko 1 gol. Rezerwowi to "sól" tego zespołu. Dzisiaj Jaszka i Wiśniewski. No i walka do końca. Nie ma tutaj takiej ekipy. Jak nie prześpią I połowy to wygrają wsio. (2012/01/21 21:06)

DARO2165

Nasi są na fali po przerwie,dlaczego nie przed przerwą,psychika??? (2012/01/21 21:28)

JOPEK1971

Najwazniejsze ze wygrali z Dunczykami,to sport narodowy w Danii,a jak wygraja z Niemcami,to tak jak by medal zdobyli ;-) (2012/01/21 21:33)

sliwka15

Nasi są na fali po przerwie,dlaczego nie przed przerwą,psychika???

Dla tego, że przed przerwą Bogdan jeszcze nic CIĘŻKIEGO im nie powiedział, a po przerwie wychodząc z szatni " na haju " ;)) (2012/01/21 21:38)

sliwka15

Serbia-Niemcy 21:21 (2012/01/21 21:53)

DARO2165

Narazie jest oki wierzymy , że Wentyl pogada z chłopakami i będzie dobrze ,jest super trenerem, to jest moja opinia. (2012/01/21 22:19)

Zander51

Te remisy to super wyniki dla nas. Wszystko jest jeszcze możliwe. (2012/01/22 00:30)

Brzanol

Dętka zawsze był dobrym trenerem jak i graczem ale to nie on wygrywa meczy tylko zawodnicy.Super meczyk zagrali.Od zera do bohatera  (2012/01/22 00:42)

sliwka15

Oj nie zgadzam się.
Trener również w dużej mierze wygrywa mecz a szczególnie Bogdan :) (2012/01/22 09:56)

Bernard51

FLAUMA masaz racje i jestes potroche fachura w HANDBALU -SRODKOWI W DRUGIEJ POLOWIE ZAGRALI B DOBRZE I TORMAN ale pierwsza to sie pogubili nie wiem dlaczego brak zrozumienia bylo widac i wspolpracy jakby to byla dopiero zlepiona przed chwila druzyna, ale takie szpile nas jednocza (2012/01/22 10:11)