Mistrall - opinie o sprzęcie

/ 44 odpowiedzi
FLO92


a posiada ktos moze plecionke mistrall shiro ? poprosze o opinie (2012/03/25 12:27)

wezywiusz4


Od tamtego roku posiadam mistrall aqua carp 3.90 i kołowrot mistrall pro carp X4 power wyciagnąłem na nią karpie powyżej 6kg kijek sprawuje sie znakomicie kołowrot też nie jedno przeszedł wszystko jest naprawde dobre polecam tą firme w tym roku mam zamiar jeszcze jedna karpiówke z tej firmy kupic polecam ;D (2012/03/25 13:08)

taymer


a posiada ktos moze plecionke mistrall shiro ? poprosze o opinie


Witajcie

Kupiłem kilka przekrojów plecioneczki wyżej wspomnianej marki i postanowiłem je wypróbować nad wodą. tak więc zapasowe szpule poszły w ruch i nad wodę. Jeśli chodzi o plecioneczki 0.10 oraz  0.13 są to najmniejsze przekroje z jakimi się spotkałem w owym czasie a teraz może są dostępne inne przekroje - można je zastosować do spina jak i spławiczka. Ładnie schodzi ze szpuli podczas wyrzutu i się nie plączą  / podczas nawijania „ścisło” się nawija na szpule.

Większe przekroje bym stosował tylko na grunt.

Posiadam droższe plecionki i wiele z nich niestety są gorsze co do jakości – niestety taki czasem jest rynek by niektóre produkty mogły osiągnąć określoną półkę.

Pozdrawiam


(2012/03/31 11:06)

u?ytkownik109603


Witam. Ja używam kija aqua 270 25g i kołowrotka Siro spin 20. Jestem bardzo zadowolony z tego zestawu. Pozdrawiam (2012/04/08 20:44)

u?ytkownik61065


Mam wędkę Mistrall 2 kołowrotki Mistrall i zamierzam kupić odległościówkę mistrall i feederka.Zdanie o tej firmie mam bardzo dobre dobry sprzęt , dobra cena zwłaszcza że sprzęt zamawia mi wujek w hurtowni właśnie tej firmy :)

Polecam ! (2012/08/17 20:07)

u?ytkownik60174


Mam Mistrall X4 Carp i bardzo nie polecam... Po 2 miesiącach użytkowania pękła sprężyna kabłąka, lubi wciągnąć sobie żyłeczkę pod szpulę, na plastikowej szpuli jest większy rowek tam gdzie jest oś kołowrotka niż na metalowej co powoduje cholerne luzy... WIELKIE NIE!!! (2012/08/17 20:46)

Dawid1346


Ogólnie to odradzam miałem sprzęt tej firmy i nie za ciekawie wypadł.

Plecionka Mistrall Shiro 0,23 i 0,17 ciemni zielona, kupiona na metry.

Jest barwiona jakąś lepką farbą, podczas nawijania kilka metrów trzymałem w palcach, pozostała mi na palcach zielona farba i palce bardzo się kleiły.

Problem jest z tym podczas kilku pierwszych rzutów bo plecionka na szpuli jest posklejana, przez klejącą powłokę często się pląta.

*******************

Wędka  Mistrall Aqua Tele Float ma słaby lakier, szybko się rysa i co wyjazd nad wodę to brałem klej Super Glue aby wklejać przelotki które wypadają.

Ostatnio przy zarzucaniu zaczepiłem żyłką o rower który stał mi za plecami, wędka złamała się w trzech miejscach.

********************

Mogę jedynie pochwalić kołowrotek Mistrall Carp x4.

Jak za te pieniądze to spisuje się dobrze, miał troszkę luzów ale po rozkręceniu i skręceniu do konserwacji luzy zmalały. 

(2012/08/17 22:12)

getka


ja u używam żyłki do spiningu z fluorofosforanem i jest ok  plecionka będzie próbowana na jesienne szczupaki. (2012/08/18 07:44)

u?ytkownik93695


Mój kuzyn ma kołowrotek mistrall night spin, i łowi nim już siedem lat i żadnej usterki jeszcze nie miał. Ten sam kołowrotek od niego odkupiłem, i sprawuje się znakomicie się sprawuje, i myślę że jeszcze pochodzi z 2 lata, albo dobije do dziesiątki :D (2012/08/18 10:00)

Przemo55555


Ja już od 3 sezonów spinninguję Mistrallem Amundsonem 2,74 o cw 7-25 równolegle z Team Dragonem o podobnych parametrach i musze stwierdzić, że Mistrall wcale nie odstaje od dwa razy droższego Team Dragona. Wyciągnąłem na ten kijek w ubiegłym sezonie ponad sto szczupaków w tym kilka wiekszych sztuk, z kijem nie było żadnych problemów. Akcja wyśmienita, szczytowa przechodząca w parabolę. Wędka super czuła, świetnie współpracuje z plecionką, nawet najmniejsze bodźce z drugiego końca błyskawicznie meldują się pod kciukiem, z zacinaniem nie ma najmniejszych problemów. Wykonanie górnych lotów porównywalnie do Dragona, z tym że Mistrall ma ładniejszy design. Jesli chodzi o wytrzymałość wędka piekielnie mocna, o czym już kilka razy się przekonałem, wyciągając 5 kilowe szczupaki na dokręconym na maxa hamulcu z krzaków na czystą wodę. (2012/08/20 13:16)

u?ytkownik8590


Ja posiadam 2 kije mistrall i kołowrotek mistrall amundson 3000. Na mistrall aqua spin 10-30 wyciaglem szczupala 96 cm i sandacza 82cm kij super nic sie nie dzieje. Jesli chodzi o stosunek jakosci do ceny to dla mnie rewelacja, kreciol tez jak narazie spisuje sie super. Polecam tą firme. Jakby ktos mial jakies pytania to pisac. (2012/08/20 17:19)

u?ytkownik64718


Ja też chciałem kupic sobie teleskopówkę mistralla, nie pamietam jaki to był model ale jak wziąłem ją do ręki to poprostu zrezygnowałem , to tragedia , po prostu porażka przelotki lużne , wędzisko nie spasowane, elementy krzywe , nie polecam teleskopów tej firmy. (2012/08/20 19:31)

Łobo


Kolega gada głupoty. Nawet najtańsze mistrale są dobrze wykonane. Miałeś felerny model i tyle. (2012/08/21 08:59)

u?ytkownik64718


Muszę ci powiedziec że nie był to wcale tani kijek , to kijek który kosztował około 180 złotych , ja już w swoim życiu przerzuciłem sporo wędek i kręciołów i staram się już teraz wybierac dośc dobry sprzęt sprawdzony, dla ciebie akurat tanie kije mistralla są super ale widzisz to zależy co ty oczekujesz od kija, ja od kija nie oczekuje tylko ładnego wyglądu, wybierając wędkę proponuje niektórym kolegom wziąśc ją do ręki i przyjrzec sie dokładnie co kupujemy. (2012/08/21 17:45)

plotka97


Ja posiadam Mistrall aqua spinn cw.:5-25 i nie mogę narzekać wędka sprawuje się wyśmienicie. Daje radę okoniom szczupakom a także przy spławiku można jej z powodzeniem używać.Jednak miałem też kołowrotek Mistrall Hornet i niestety nie pociągnął nawet sezonu. Jest bardzo tani ale moim zdaniem powinien dłużej pochodzić.Nieco więcej inf o wędce na moim blogu (2013/01/04 23:45)

kuba gq


Carp Max fajny, Z mistralla też używam Tanago i też sobie chwalę ale zastanawiam się nad zakupem BIG FISH. 
Ma ktoś? (2015/09/22 15:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik165777


Witam . Miałem big fisha jeszcze tydzień temu - ładny , 3 aluminiowe szpule każda o innej pojemności , a wszystko to za 180 zeta . Na poważne łowienie się nie nadaje - jestem szczęśliwy że znalazłem ,,łosia '' który go odkupił. (2015/09/22 21:10)

kuba gq


Ogólnie Mistrall prezentuje optymalną cenę do jakości sprzętu. Moim zdaniem kładzie na łopatki jaxona, mikado czy kongera (z tymi firmami mam niemiłe wspomnienia, coś sie rozleciało, urwało, złamało.. mniejsza o szczegóły). 
Obecnie używam spinningów Mistralla Lexus, Siro perch Spin i Tournament na kołowrotkach Odys i Eveiro. Feederki Też mam z Mistralla i również Tournament. Myślę że mogę sporo powiedzieć o jakości i trwałości tego sprzętu. 

Wiadomo że są marki droższe gdzie jakość jest nieporównywalna ale zejdźmy na zienie.. dla przeciętnego weekendowego wędkarza nie ma potrzeby pakować kasy w drogi sprzęt. (2015/11/27 10:46)

Bincim


Dodam coś od siebie. Właśnie złożyłem sobie miesiąc temu spinning z Mistralla. Kołowrotek EXOR, 2 biegowy jak i kij siro zander 2,70. Wklejka z 35g wyrzutu. Dla mnie, rewelacja. Przyjemnie się łowi szczupaki jak i wczoraj miałem okazje złapać na nią pierwszego okonia. Solidna konstrukcja za małe pieniądze. (2017/08/28 09:19)