Mistrall Tournamnet 2,7/5-25g

/ 12 odpowiedzi
Witam.
Zakupiłem dzisiaj spinning Mistrall Torunament 2,7/5-25g. Jak dla mnie powinien wytrzymac hole przedwszystkim szczupaków i boleni (mimo delikatniej szczytówki), a takze kleni i jazi. Wydaje się być dość mocny i podczas testów (na niewielkim stawie) mozna bylo posłac nim i prowadzic praktycznie wszystkimi przynęty których uzywam (male obrotówki i srednie wahadlowki do 15 g, woblery do 20g gumy na glowkach do 10g). Ale chcialbym poznac tez waszą opinię czy sprawdzi się na wyzej wymienionych rybach w mniejszych rzekach i duzej rzece nizinnej (np. Wisła)?

fenio994

witaj ja co prawda tego kija nie mam ale posiadam mistrall stratus spin o tym samym cw co twoj kijek i łowie nim na odrze jeziorach stawach kanałach i gdzie tylko sie da:) i na Rzece odrze radzi sobie świetnie (2014/05/28 17:38)

mateozet21

Ten moj to ma cieniutką szczytówke i to jest wklejanka raczej, ale troszke dziwna bo tylko ostani element jest miękki. (2014/05/28 17:52)

fenio994

da rade bez problemu ja w stratusie wstawiłem wklejaną szczytówkę bo fabrycznie nie miał i szczupaczki 70-80cm dawał rade bez problemu więc nie powinieneś mieć problemu (2014/05/28 18:16)

wariat1404

mam wersje od 10-30g i to nie jest wklejanka wytrzymuje wszystko i rybę czuć fajnie na kiju nawet małe okonki (2014/05/29 08:47)

mateozet21

Tylko dlaczego producent nie informuje w katalogu o tym że wędką do 25g jest z wklejaną szczytówką? (2014/05/29 15:00)

johny77

bo nie jest z tego zdjecia z katalogu widac ze to nie jest wklejanka, poza tym za tania jak na wklejanke moim zdaniem. (2014/05/29 18:58)

mateozet21

Tymczasem niektore sklepy na aukacjach internetowych podają że to progresywna wklejanka i jest wklejanką, przyznam ze dosć dziwną gdyż czułe jest tylko jakies 10 cm miedzy dwoma ostatnimi przelotkami reszta pracuje normalnie. Rzeczywiscie ze zdjec wynika ze nie jest to wklejanka bynajmniej nie kijki 25g i 30g, a te najlzejsze widać na zdjeciu ze mają charaktersytycznie geste rozmieszczone przelotki na szczytówce. Nie sądze żeby były dwie wersjie wędzisk z wklejanką i bez bo nigdzie producent tego nie podaje. Nie sądze zeby to byla tez blędnie naklejona etykietka z wedki do 25g na lzejszej wersji, które są wklejanką. Prawdą jest jadnak to ze stan faktyczny nie zgadza sie opisem katalogowym. (2014/05/29 19:53)

mateozet21

Jezeli ktoś ma takie wędzisko to proszę o wrzucenie zdjęcia części szczytowej dla porównania. (2014/05/29 19:58)

matirloone

Akurat jestem posiadaczem tego wędziska, więc mogę się co nieco wypowiedzieć. Mi jak najbardziej przypadła do gustu, choć nie ukrywam, że szczytówkę już dwa razy udało mi się połamać ;] Jest delikatna więc musisz obchodzić się z nią dość szczególnie ;] (2014/06/13 14:21)

Krul-Mateusz

Mam tego kijka. Jak chcesz to napisz na PW to wyślę ci fotki szczytówki. Faktycznie jest bardzo cienka. (2014/06/19 13:25)

plotka97

Mi się wydaje, że będziesz zadowolony. Sam używam Mistralla o takich samych parametach tylko, że z serii Aqua. Na szczupakach sprawdza się super. Największą rybę jaką ten kijaszek wyciągnął byl sandacz 87cm. Wędka bardzo wytrzymała i wygodna. Cena twojej i mojej jest bardzo zbliżona także moim zdaniem będzie git. (2014/06/28 21:07)