Zaloguj się do konta

Mistrall Olympic Feeder, ktoś ma, miał kontakt zty

utworzono: 2013/01/10 22:00
Jimmy

Witam.
Jak w temacie, czy ktoś z Was ma może taki kijek. Konkretnie 3,60m cw. do90g.
Już wyjaśniam dlaczego pytam. Dziś właśnie taki kijek zakupiłem, prezentuje się bardzo fajnie, solidnie wykonany i do tego w fajnej promocji:) Jest jednak małe ale.
Już po zakupie okazało się, że do wędki dostałem 2 końcówki. Nie było by w tym nic dziwnego, jednak we wszelkich źródłach internetowych występuje on z trzema wymiennymi szczytówkami.
Skontaktowałem się ze sprzedawcą, Pan po kontakcie z przedstawicielem Mistralla poinformował mnie, że w katalogu jest błąd. 3 końcówki dotyczą wędziska o cw 120 a ja mam cw 90. I ja mu wierzę, ale sądzę, że i mnie i sprzedawcę przedstawiciel robi w bambuko. I tu prośba do Was, może ktoś ma taki kijek?
Prosił bym również ewentualnych właścicieli o jakiekolwiek opinie o tej tyczce, do wiosny daleko i nie chce się zastanawiać przez cały ten czas czy wybór był słuszny.

Z góry dzięki
[2013-01-10 22:00]

Łobo

Witaj!
Posiadam owe wędzisko już od ponad roku, ale w wyżej wymienionej gramaturze 120g i długości 3.90. Jest to świetne wędzisko (z resztą bardzo dużym zaufaniem, darzę firmę Mistrall) i obawiam się iż twój sprzedawca miał rację! Ja posiadam wędzisko 3.90, gdyż 3.60 jest za krótkie. Oglądałem, i również widziałem  tam 2 szczytówki a nie 3. Czy ty przypadkiem nie dostałeś 2. szczyt. w "pudełku", i 1. na wędce?

Pozdrawiam,
Łobo
[2013-01-14 17:09]

Jimmy

Hej. Właściwie najbardziej zależało mi na opiniach o tym kijku, a skoro jesteś zadowolony, to super. To mój pierwszy Mistrall i właściwie przed zakupem nie rozpatrywałem takiej opcji, oglądałem bardziej standardowe wędziska typu Jaxon, Konger itp.

Szczytówki na pewno dostałem dwie, ale sprzedawca dorzucił mi trzecią. Problem w tym, że ja jestem prawie przekonany że powinny być 3 sztuki, nawet niższe modele Mistrala mają po 3, wszędzie w sprzedaży internetowej widnieje opis z 3 szczytówkami, no kurde wędka za 180 (zapłaciłem 160 jbc.) zł z 2 szczytówkami? Chyba nie bardzo. Za 2 stówki oglądałem Mikado z 5 szczytówkami. No ale nic, można dokupić bez problemu więc jest ok.

Śliczne dzięki za odpowiedź, oby do wiosny :) Pozdrawiam
[2013-01-16 02:07]

Jimmy

Odświeżę troszkę pytanie, może trafi mi się jeszcze z jeden użytkownik tego kijka?

[2013-03-05 10:45]

Dawid345

Hej ja ma owe wędzisko mistrall olympic feeder cw.120g 3,90m na Bugu jest świetne wypróuje jeszcze na Popradzie :D :D

[2013-03-20 20:46]