MISTRALL OLYMPIC TELE 3.30 - 10 - 30 GR

/ 7 odpowiedzi
Co sądzicie o tej wędce
MISTRALL OLYMPIC TELE 3.30 - 10 - 30 GRAM

matis1994

Co chcesz nią łowic.Wędka dośc fajna jak na tą cene (2012/04/22 21:11)

użytkownik112291

Kolorowa  wędka robiona przez przygłupów , najwyraźniej dla kolejnych przygłupów. W świecie handlu panuje taka prosta zasada : jeżeli coś jest kiepskiej jakości , musi być wyposażone w ozdobniki. Tak się akurat składa ,że wędki Mistrall oraz Lineaeffe , mają wszelkie tego typu ozdoby : paski , kropki , hologramy , napisy "Super " , "Power " , "Magic " oraz gwiazdki w ilościach spotykanych chyba tylko na niebieskim firmamencie , ale nie mają one tego co powinna mieć dobra wędka :mianowicie ,  przemyślanej i starannie przekutej na gotowy produkt , konstrukcji dającej komfort łowienia. Wędka może być czarna jak gówno , albo mieć barwę przypominającą zardzewiały pręt budowlany - ważne jednak jest  , by miała w sobie to "coś " , dzięki czemu - wędkarz już po  pierwszym wypadzie na ryby , rzuci  z zachwytem " O , to naprawdę coś dla znawców ". Jeżeli wędka  stanowi obiekt , na który przelewa się swoją fantazję plastyczną - zamiast sensownej , gruntownej pracy , wkładu w stworzenie dobrego produktu : wędkarz nigdy nie będzie zadowolony z takiej wędki.
(2012/04/22 22:00)

JKarp

Kolorowa  wędka robiona przez przygłupów , najwyraźniej dla kolejnych przygłupów. W świecie handlu panuje taka prosta zasada : jeżeli coś jest kiepskiej jakości , musi być wyposażone w ozdobniki. Tak się akurat składa ,że wędki Mistrall oraz Lineaeffe , mają wszelkie tego typu ozdoby : paski , kropki , hologramy , napisy "Super " , "Power " , "Magic " oraz gwiazdki w ilościach spotykanych chyba tylko na niebieskim firmamencie , ale nie mają one tego co powinna mieć dobra wędka :mianowicie ,  przemyślanej i starannie przekutej na gotowy produkt , konstrukcji dającej komfort łowienia. Wędka może być czarna jak gówno , albo mieć barwę przypominającą zardzewiały pręt budowlany - ważne jednak jest  , by miała w sobie to "coś " , dzięki czemu - wędkarz już po  pierwszym wypadzie na ryby , rzuci  z zachwytem " O , to naprawdę coś dla znawców ". Jeżeli wędka  stanowi obiekt , na który przelewa się swoją fantazję plastyczną - zamiast sensownej , gruntownej pracy , wkładu w stworzenie dobrego produktu : wędkarz nigdy nie będzie zadowolony z takiej wędki.

CześćObiecuję Ci, że na Twoje pytania o sprzęt uzyskasz taką samą odpowiedź pełną słów obraźliwych oraz nic nikomu nie dających opisów.A skąd Ty możesz wiedzieć czy Twoje wędki " mają one tego co powinna mieć dobra wędka :mianowicie ,  przemyślanej i starannie przekutej na gotowy produkt , konstrukcji dającej komfort łowienia. " - bo używasz Milo, Zebco czy innych mało znanych marek sprzętu produkowanych też przez małych, żółtych ludzi?JK (2012/04/23 06:27)

użytkownik112291

CześćObiecuję Ci, że na Twoje pytania o sprzęt uzyskasz taką samą odpowiedź pełną słów obraźliwych oraz nic nikomu nie dających opisów.A skąd Ty możesz wiedzieć czy Twoje wędki " mają one tego co powinna mieć dobra wędka :mianowicie ,  przemyślanej i starannie przekutej na gotowy produkt , konstrukcji dającej komfort łowienia. " - bo używasz Milo, Zebco czy innych mało znanych marek sprzętu produkowanych też przez małych, żółtych ludzi?JK

Bla Bla Bla . Kompletnie nie jarzysz o czym piszę , skąd więc zatem tak wielkie wzburzenie nerwowe ? Bo napisałem prawdę na temat sprzętu produkowanego obecnie ? Bo Mistrall istotnie produkuje wędki o mało gustownej szacie graficznej a przy tym niewiele lepszych własnościach ? Jeżeli ktoś robi takie wędki, to musi mieć swoich klientów za osoby o  kiepskim guście i raczej słabych umiejętnościach ( "tzw wędkarz niedzielno - wakacyjny , okazyjny , mało wybredny ) . Napisałem więc to co napisałem czyli : "kolejna wędka najwyraźniej robiona przez przygłupów dla przygłupów . Wbrew pozorom nie ma w tym nic , o mogłoby zelżyć , konkretnie wybraną osobę .Ty natomiast -  nie dość ,że zwracasz się do mnie w sposób , jakbyś mnie znał całe życie , to na dodatek jeszcze mylisz mnie z kimś przypisując sympatyzowanie z takimi firmami jak :"Milo " czy "Zebco ". Tymczasem , tak naprawdę nie mam żadnej , konkretnej firmy wzbudzającej mój szczególny entuzjazm . Wędka może się zwać " Żaba " , "Baba Jaga " albo "Pchła piaskowa " - a jednocześnie w praktyce móc zastąpić te wszystkie debilowate "Carbo Deluxe" itp. Dziwi mnie twój deklaratywny ton : nie znasz mnie , nie widziałeś mnie nigdy ( nie mówiąc już w ogóle o jakiekolwiek relacji pomiędzy nami ) - lecz nie przeszkadza ci to zupełnie z niemal eschatologiczną grozą obiecywać mi : obraźliwą odpowiedź  na któryś z tematów dotyczących sprzętu założony przeze mnie. Niestety , okazuje się ,że spełnienie tych obietnic , będzie trudne do realizacji w praktyce , gdyż dotąd nie mam ani jednego wątku poświęconego sprzętowi wędkarskiemu. (2012/04/23 15:36)

JKarp

CześćNaprawdę nie musisz pisać, że to wędki dla przygłupów. To jest bardzo nie w porządku do Użytkowników sprzętu tej Firmy. Wystarczy napisać, że jakość adekwatna do ceny ;-) Ciekaw jestem czy nawet przez chwilę trzymałeś w ręku w/w wędkę nie mówiąc o testach nad wodą.Ja osobiście uważam, że jako spławikówka jest za krótka. Na grunt ma ciut za mały ciężar wyrzutu. Zależy tak ogólnie do czego miałaby być wykorzystywana żeby odpowiedzieć na pytanie " Co sądzicie... ".
A z tym znaniem hmm... jakbym już gdzieś czytał wypowiedzi w tym tonie. JK (2012/04/23 15:57)

beatark

Właśnie dowiedziałam się od szankiera1, że jestem przygłupem:)

Moja wędka nie ma ozdobników, a spisuje się na medal.

Kolego Szankier, czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji takiego zachowania? Uważaj, bo możesz słoni zapłacić.

Od dziś Twoje posty mnie nie interesują, sorki ale tu chodzi o merytoryczną odpowiedź, a nie animozje i obrażanie innych (choćby mino woli). To było bardzo niesportowe:(

(2012/04/23 16:06)

beatark

Dodam, że wędka, o której piszę to bacik. Jestem bardzo zadowolona. (2012/04/23 16:48)

Sklep wedkuje.pl

Mistrall Olympic Tele Carbon