Mistrall lexus tele match 3,9 m do 25 g/w

/ 6 odpowiedzi

Witam, mam pytanie do bardziej zoorienotowanych. Mam możliwość zakupić od kolegi, który m sklep wędkarski wędzisko: mistrall lexus tele match 3,9 m  do 25g/g nowe z gwarancją za cenę 140 zł.Nie znam tej firmy i będę wdzięczny za jakieś opinie. Czy warto. Na pierwszy rzut oka prezentuje się świetnie, delikatny z wyglądu ale lekki. Kolega to solidna firma ale proszę o opinię, może ktoś ma doświadczenie z tym sprzętem.. Dzięki z góry.

Ramsay

Witam :)
Kolego powiem tak jestem początkujacym jesli chodzi o odlegloscowke (dokladnie przygode zaczynam od poczatku tego sezonu) wszystkie moje kije to mistrall i posiadam tez Lexusa Match tyle ze 3 czescowke 4.20m ;)
Kijek jest naprawde super jak i sama metoda odlegloscowa z tego co sie orientuje to tele match jest  lzejszy wiec wedkowanie bedzie jeszcze milsze ale moze niech wypowiedza sie bardziej doswiadczeni z tej dziedziny ;)
Jesli chodzi o mnie to kij jest swietny.
Pozdrawiam. (2012/05/26 21:16)

RAFI81

Dziękuję za opinię. Kupiłęm i jestem zadowolony.;-)

(2012/05/28 17:39)

sc102

Witam. Te wędki ma kumpel co jeżdzę z nim ma ryby. Kijek jest wspaniały , leciutki i wspaniale się nim łowi. Ale też ma paskudną wadę (może tylko jego kije to mają) zaczął z nich schodzić ten brązowy lakier i ukazuje się biały podkład. Jeśli coś takiego zacznie się dziać natychmiast reklamuj. (2012/05/28 18:45)

RAFI81

Dziękuję , to jest bardzo cenna uwaga. Będę zwracał uwagę na ten lakier. Pozdrawiam (2012/05/28 22:13)

Remi82

ja mam mistrall bavaria tele match 3.90 i nie narzekam (2012/05/29 15:01)

Ramsay

Hmmmm ... Lakier faktycznie odpryskuje na moim najstarszym Mistrallu ale to tylko i wylacznie z mojej winy :) Czeste wedkowanie z kamiennych walow ot cala tajemnica ;) (2012/05/29 21:11)