Mistrall Black Diamond Carp 3,60 / 3,5 LB

/ 5 odpowiedzi

Witam. chciałem dowiedzieć się coś na temat tych dwóch kijów a szczególnie tego pierwszego. czy nadadzą sie do dalekich wyrzutów? 

przeglądałem na forum ale nic o nim nie jest napisane żeby coś wywnioskować, a w sklepach stacjonarnych w najbliższej okolicy nie posiadają tego kija. za każde info z góry dzięki 

lukisek


Nie kupuj nic z firmy Mistrall wędki się strasznie psują ja 3 kupiłem i wiem coś na ich temat (2014/05/13 08:23)

pawel83q


Witam. chciałem dowiedzieć się coś na temat tych dwóch kijów a szczególnie tego pierwszego. czy nadadzą sie do dalekich wyrzutów? 

przeglądałem na forum ale nic o nim nie jest napisane żeby coś wywnioskować, a w sklepach stacjonarnych w najbliższej okolicy nie posiadają tego kija. za każde info z góry dzięki 


Hej odradzam z czystym sumieniem kije mistrala jedna wielka pomyłka miałem na początku mojej przygody z karpiarstwem 2 kije w/w firmy i co moge powiedzieć wywalona kasa w błoto kije wyglądają nawet fajnie jak ich nie zobaczysz z bliska wtedy sam wychwycisz dużo niedociągnięć w postaci złego położenia lakieru itd, ale to już mniejszy kłopot ważne jest to że niby mają do 3 lub 3,5lbs i tu się nie zgodzę jeden z kiji poprostu trzasnoł przy wyrzucie 50gr oliwką i nie był ani obity ani nic reklamacja wymiana kija po długim użeraniu się z serwisem ( pomogło to że  kupiłem je u znajomej w sklepie i dlatego uznali gwarancję) nowy kij zupełnie branie karp ok 6kg przelotki się pogieły ( kolejna reklamacja nie uznana odpisane że zostały zgniecione mechanicznie) wiec sprzedałem wędki zakupiłem daiwe black window fajny kij ale mi nie przypasował obecnie mam od jakiś 2 lat kije z askari dokładnie anaconda base wendki karpiowe cena za nie jaką dałem była 240zł ( 2 lata temu) i sa nadal w sprzedaży jestem bardzo zadowolony po pierwsze lekkie cienkie mocne (wyjeły nie jednego miska) i co do wyrzutu spokojnie przy zestawie helikopterowym z odp oliwka machniesz 80-100m jak masz dobry młynek wiec polecam z czystym sumieniem te oto kije będziesz naprawdę zadowolony za fajne pieniądze masz bdb sprzęt  (2014/05/13 12:27)

johny77


mam 4 kije mistrala i 2 kręcioły i nic złego sie nie dzieje. Najwiekszy szczuply 96 na spina wyciagniety i kij zyje wiec nie wiem co wy z tymi wedkami robimy. (2014/05/13 20:35)

wariat1404


no właśnie tez posiadam spining z mistrall i jest z nim wszystko ok a z karpiówkami nie wiem jak jest. black diamond ma podobno duże przelotki i to dla nich plus bo nie mam możliwości na wywózki (2014/05/13 21:02)

DaViDoSeK


Ja od roku posiadam spinning Mistralla, i jakoś zarzutów nie mam. (2014/05/18 16:12)