Zaloguj się do konta

Minikota

utworzono: 2010/08/20 07:18
domin77

witam szukam serwisu mini koty w łodzi lub okolicach [2010-08-20 07:18]

Czy to jest PORADA wędkarska? Pokój "Hydepark". [2010-08-20 07:31]

Oszalałeś kolego domin77 ??? [2010-08-20 10:49]

Kolego Mastiff. To nie jest prośba o poradę. Kolega prosi o namiary na serwis Minn Koty, nie prosi zaś o doradę czy Minn Kota, czy inna firma czy co tam w całym ustrojstwie piszczy i co trzeba zrobić żeby nie piszczało.

Zatem temat jak najbardziej nadaje się do HydeParku.

[2010-08-21 09:44]

Bromar

 Witam Cię Mirku.
Moim zdaniem to Maciej ma rację że post kolegi bardziej nadaję się do pokoju porady niż tu, wiem że szuka on pomocy w sprawie serwisu sprzętu, ja przynajmniej bym tam taki swój post umieścił. Jakby nie patrzeć pytanie dotyczy silników do łodzi co jakoś tak wedle mnie łączy się z wędkarstwem ( oczywiście niekoniecznie ) ale tu raczej piszą posty wędkarze. Był kiedyś taki temat o problemie kolegi z samochodem i moim zdaniem ten temat bardziej nadaje się do Hydeparku.
Pozdrawiam.
P.S  Co słychać w sprawach kilowaniach, coś ostatnio trafiło na patelkę poza kaszaneczką ?
[2010-08-21 11:40]

Ostatnio było bezrybie. Mam nadzieję ze pomimo pierwszej kwadry dziś albo jutro z rana coś sie ruszy. Zresztą przygotowałem już moją wunderwaffen. [2010-08-21 12:08]

 Witam Cię Mirku.
Moim zdaniem to Maciej ma rację że post kolegi bardziej nadaję się do pokoju porady niż tu, wiem że szuka on pomocy w sprawie serwisu sprzętu, ja przynajmniej bym tam taki swój post umieścił. Jakby nie patrzeć pytanie dotyczy silników do łodzi co jakoś tak wedle mnie łączy się z wędkarstwem ( oczywiście niekoniecznie ) ale tu raczej piszą posty wędkarze. Był kiedyś taki temat o problemie kolegi z samochodem i moim zdaniem ten temat bardziej nadaje się do Hydeparku.


Z tego samego założenia wyszedłem ja, tak właśnie odpisując. Dziękuję.

Poza tym hasło "Mini koty", można dwojako rozumieć. :)

[2010-08-21 13:26]

Bromar

 Witam Cię Mirku.
Moim zdaniem to Maciej ma rację że post kolegi bardziej nadaję się do pokoju porady niż tu, wiem że szuka on pomocy w sprawie serwisu sprzętu, ja przynajmniej bym tam taki swój post umieścił. Jakby nie patrzeć pytanie dotyczy silników do łodzi co jakoś tak wedle mnie łączy się z wędkarstwem ( oczywiście niekoniecznie ) ale tu raczej piszą posty wędkarze. Był kiedyś taki temat o problemie kolegi z samochodem i moim zdaniem ten temat bardziej nadaje się do Hydeparku.


Z tego samego założenia wyszedłem ja, tak właśnie odpisując. Dziękuję.

Poza tym hasło "Mini koty", można dwojako rozumieć. :)


 Jeśli chodzi o "Mini koty" to ja proponuję :

Jesli macie jakieś zwierzątko ...pochwalcie się...


[2010-08-21 13:41]

domin77

chodzi wyłącznie o śilnik zaczą trochę piszczeć, obawiam się że może jakies łozysko się trze a niechcę sam grzebać.Znalazłem jeden serwis ale zbyt daleko [2010-08-21 15:39]

A gdzie miał by być ten serwis? [2010-08-22 14:35]

domin77

znaalazłem w jaworznie jesli się nie mylę a szukam łódz i okolice

[2010-08-22 22:01]