Zaloguj się do konta

Mini zawody

utworzono: 2014/02/05 18:55
patryk-kociemba

Mając troche wolnego czasu zacząłem kombinować:)
może jak zejdzie już lód to zorganizujemy mini zawody w pobliżu Gliwic ?? tzn zmirzemy się w kilka osób: metoda połowu dowolna i spróbujemy swoich sił. Oczywiście termin i miejsce do dogadania.
Co koledzy o takiej propozycji myślicie?? tylko proszę nie wyśmiewać jak coś za bardzo mojego pomysłu:)
pozdrawiam
[2014-02-05 18:55]

Zionbel

Mając troche wolnego czasu zacząłem kombinować:)
może jak zejdzie już lód to zorganizujemy mini zawody w pobliżu Gliwic ?? tzn zmirzemy się w kilka osób: metoda połowu dowolna i spróbujemy swoich sił. Oczywiście termin i miejsce do dogadania.
Co koledzy o takiej propozycji myślicie?? tylko proszę nie wyśmiewać jak coś za bardzo mojego pomysłu:)
pozdrawiam

Ja wchodzę.
[2014-02-06 07:53]

patryk-kociemba

Myślałem by się zebrać nad jeziorkiem którego nie trzyma PZW by się nie czepiali o pierdoły.
Chodzi przede wszystkim o zebranie się i wymianę doświadczeń, a rywalizacja to dodatkowy plusik.
[2014-02-06 11:23]

piastol1985

Ja także jestem zainteresowany, świetny pomysł !!
[2014-02-06 12:20]

max1998

Szkoda że mieszkam tak daleko:(
[2014-02-06 16:01]

patryk-kociemba

to trzeba się wspólnie zastanowić gdzie to miało by się odbyć??
jak dla mnie przychodzi tylko jeziorko które opisał Zionbel w Gierałtowicach.
Inne propozycję mile widziane:)
A co do terminu to myślę, że większego problemu nie będzie by się w któryś weekend zebrać.

[2014-02-06 16:14]

Zionbel

Myślałem by się zebrać nad jeziorkiem którego nie trzyma PZW by się nie czepiali o pierdoły.
Chodzi przede wszystkim o zebranie się i wymianę doświadczeń, a rywalizacja to dodatkowy plusik.

Trza oblukać czy na Gierkach jest lód.Miejsca tam sa aby sie rozstawić.Ale narazie jest nas 3 :) [2014-02-06 19:12]

patryk-kociemba

ód póki co na pewno tam jest, co do naszej ilosci na pewno ktoś się znajdzie:)
co do rybek to myślalem dopiero pod koniec lutego jak pogoda pozwoli, chyba że wcześniej pogoda nam na to pozwoli.
[2014-02-06 19:17]

tomek4ch

Witam!

Propozycja brzmi interesująco J.

Jeśli potrafiłbym się wstrzelić  w termin – to dlaczego nie.

Pozdrawiam i czekam na dalsze info.

[2014-02-09 21:13]

Daishi

Siemka! Jeśli termin trafi w weekend i dopiero od kwietnia to wchodzę!
[2014-02-09 22:54]

Dar73

Jestem również na tak, co do łowiska jest Ostropa dawne "730" płoć, okoń, leszcz. Narazie nie jest związkowy, kiedyś to dzierżawili teraz ponoć chcą się za to zabrać lecz jakoś problemowo. A to taka wspaniała woda. [2014-02-10 09:18]

Pasjonata

Ja też bardzo chętnie się przyłączę :) Sam jestem organizatorem tego typu zawodów typowo amatorskich, od 6 lat spotykamy się na przełomie maja i czerwca na takich zawodach na stawie hodowlanym U Romana w Sierakowicach. Dlatego hodowlany bo tam nie jest wymagana karta wędkarska a nie każdy z moich znajomych ma kartę. Mamy pucharki za różne dyscypliny, jest zawsze jakiś poczęstunek, kanapki, coś na gorąco, piwko... Warto organizować takie przygody bo to super zabawa, ja się oczywiście piszę na takie spotkanie, pozdrawiam.  http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,na-staw-hodowlany-po-napelnienie-akumulatorow,10482 [2014-02-10 10:59]

patryk-kociemba

Byłem w sobotę na Ostropie i niestety warstwa lodu jest duża( próbowałem cegłą ją rozbić, bez skutku), podobnie mają się inne łowiska w naszej okolicy.
Więc trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, chyba że można się wybrać na kanał:) ten pewnie już lada moment zacznie płynąć.
Co do terminu, jeżeli rzecz wypali to można zacząć się spotykać cyklicznie.
pozdrawiam.
[2014-02-10 11:21]

Zionbel

Jestem również na tak, co do łowiska jest Ostropa dawne "730" płoć, okoń, leszcz. Narazie nie jest związkowy, kiedyś to dzierżawili teraz ponoć chcą się za to zabrać lecz jakoś problemowo. A to taka wspaniała woda.

Juz jest :)Niestety w tym sezonie nie będzie jej w wykazie.Numer łowiska jest juz nadany.W kole ci go podadzą. [2014-02-10 13:17]

patryk-kociemba

Jestem również na tak, co do łowiska jest Ostropa dawne "730" płoć, okoń, leszcz. Narazie nie jest związkowy, kiedyś to dzierżawili teraz ponoć chcą się za to zabrać lecz jakoś problemowo. A to taka wspaniała woda.

Juz jest :)Niestety w tym sezonie nie będzie jej w wykazie.Numer łowiska jest juz nadany.W kole ci go podadzą.

Myśle że co do numeru to powinien być na znakach nad wodą, jeżeli nie będzie to bez wyrzutów można będzie tam lowic bez opłaconych składek :):P
[2014-02-10 19:46]

Zionbel

Juz jest :)Niestety w tym sezonie nie będzie jej w wykazie.Numer łowiska jest juz nadany.W kole ci go podadzą.

Myśle że co do numeru to powinien być na znakach nad wodą, jeżeli nie będzie to bez wyrzutów można będzie tam lowic bez opłaconych składek :):P

Niby tak niby nie Patryk.Mamy obowiązek wiedzieć czyja własnością jest woda na której chce się wędkować :)
Ps. Kupiłem u p. Rafała na Jagielońskiej dziś spławikówkę :)Teraz się możemy mierzyć na spławik na Kanale :)
[2014-02-10 19:57]

patryk-kociemba

Rafał ma fajne ceny od niego mam 90 % sprzetu i nie tylko ja :)
co do rywalizacji to zaczynamy chyba w sobotę w Rybniku??:)
ps. ja zaopatrzyłem się w sobotę w Rybniku
[2014-02-10 20:37]

Zionbel

A co do zawodow to mam ciekawe miejsce na mysli na wiosne.

Jest juz na kilku.

Lowisko komercyjne wiec kazdy bedzie

mogl wedkowac. zadzwonie i zapytam jak przy

takiej pogodzie z otwarciem.

[2014-02-10 21:19]

patryk-kociemba

Myślę że najważniejsze za pierwszym razem by doszło to do skutku miejsce to już drugorzędna sprawa:) choć na komercji może być zabawa z większymi okazami.
[2014-02-10 21:34]

Zionbel

Grzegorz z nami nie ciśnie.Ja jadę na 100 %.Dzisiaj kupiłem zanętę i czekam na sobotę :)Jak jedziemy ????
[2014-02-11 15:44]

patryk-kociemba

Dzisiaj kupiłem zanętę i czekam na sobotę :)Jak jedziemy ????

jaka zanete kupiles ??
a jedziemy mysle na jedno auto, ktorym to mi jedno:)
[2014-02-11 17:23]

Zionbel

Dzisiaj kupiłem zanętę i czekam na sobotę :)Jak jedziemy ????

jaka zanete kupiles ??
a jedziemy mysle na jedno auto, ktorym to mi jedno:)

Siema Patryk.Co do zanety to kupiłem StarFish Winter Ochotka.Super zapach i suszonego jokersa na trochu w sobie.
[2014-02-12 19:16]

patryk-kociemba

fajnie ja miałem kiedyś zanęte płociową o zapachu ochotki i była świetna, to już się  boje jak mi złoisz skórę:)
[2014-02-12 20:08]

patryk-kociemba

Dzień dobry panowie, korzystając z ładnej pogody można powolutku przymierzać się do ustalenia łowiska oraz terminu naszego spotkania:)
ponieważ wszystkie łowiska chyba już są odmarznięte , problemu chyba nie będzie.
Jeżeli chodzi o termin to chyba tylko sobota wchodzi w grę i będzie to najodpowiedniejszy dzień.
Propozycje mile widziane::)
Dla mnie pasowało by 15.03 ze względu na nasze drugie połówki które pewnie były by złe, że siedzą same w swoje święto.

[2014-02-27 10:17]

Wasieek

Koledzy może w następnym roku wypali ? Dopiero teraz coś zaczęło sypać ale potem znowu będzie się ocieplać :)
[2014-12-26 10:20]

liter90

ja jestem za można coś myśleć na nowy rok :) [2014-12-28 22:57]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia