Miły Pan na zasiadce....

/ 27 odpowiedzi
u?ytkownik87604


... i się nie interesowali tym co nie potrzeba i podpłyneli do niby wędkarzy i kazali wędkować i dalej .


Ktoś go zrozumiał ???  Strażnicy PSR ... kazali (O,O)  wędkować i ... dalej? (2011/08/09 17:03)

YOGURT


Witam miałem już w swojej karierze kilka zdarzeń tego typu kiedy zauwarzyłem pana ze ma postawione 2 gruntówki i trzecią z żywcem delikatnie sie go zapytałem czy nie łatwiej i szybciej było by użyć agregatu prądotwórczego lub drgawicy jak zaczął dyskutować po odejsciu paru metrów poprzepalałem mu żyłki .

 

 

Piszesz o sobie " miły sympatyczny pasjonat ...", a według mnie posunąłeś się o krok lub nawet dwa za daleko, trzeba było zadzwonić choćby na Policję. Tak sądzę byłoby lepiej.

I co dalej kolego? Na drugi raz połamiesz mu wędki? Zdecyduj się, albo stoisz po stronie prawa, albo nie.










HAHAHAHAHA to wszystko się wyjaśniło hehehe juz wiadomo komu przepaliłeś te żyłki :p

sorki ,żartuję :) ale lepsze to przepalenie żyłek od wezwania policji czy PSR i lepsze od przemilczenia całego zajścia kłusowniczego .Powinno dać gościowi do myślenia .

PDK
(2011/08/09 17:54)