Mikado X-Plode Ultra Fine Spin 240 up to 8g

/ 4 odpowiedzi
Witam . Tak jak w tytule chciałbym dowiedziec sie cos na temat tego kija . Chciałbym uzywac go na wody stojące , do połowu okoni ( boczny trok , spinning ) . Prosze niech wypowiedzą sie użytkownicy tego modelu . Pozdrawiam  
użytkownik155838

http://fishing-test.pl/wdki/23-wdki/551-mikado-x-plode-ultra-fine-spin (2015/01/03 17:59)

Sebastian 123

Przeglądałem ten test , lecz chciałbym usłyszeć opinie również innych użytkowników  (2015/01/03 18:06)

Sebastian 123

Przeglądałem ten test , lecz chciałbym usłyszeć opinie również innych użytkowników  (2015/01/03 18:06)

wojtek1991

Ja osobiście posiadam ten kijek, gdybym podejmował zakup wędki jeszcze raz na pewno wybrałbym tą samą opcję ale do 10 gram. Moim zdaniem, jak dla mnie wtedy byłoby idealne, szczególnie właśnie na boczny trok. Dla mnie do 8 gram to prawie dobrze, używam blach do 4 gram i paprochów ale to wszystko. Jeśli chodzi o wykonanie, ja akurat trafiłem na bardzo staranie wykonaną. Nie ma żadnych ubytków, zniekształceń czy nadwyżek lakieru. Przelotki bardzo ładnie nawinięte, w części szczytowej występuje na 3 przelotkach od góry zgrubienie na łączeniu lakieru ale naprawdę nie przykładam do tego uwagi, podobnie niektórzy skarżą się na wykonanie Black Draf'ta w teście też jest o tym mowa. Mocowanie kołowrotka bardzo ładne. Dolnik z korka ale już mocowanie przy górnej części kołowrotka nie z korka tylko z taśmy. Jednak dla mnie i tak rewelacja za 100 zł.  Moim zdaniem wędka ma łowić a nie wyglądać a ta jak na moje potrzeby sprawdza się dobrze. Prawidłowa długość bo i brzeg i łódka więc 240 jak znalazł. Ja naprawdę bym Ci ją polecał, chociaż Black Draf ma nie co lepsze ,,surowce" bo już IM9+ a nie raz warto dodać te 30-40 zł więcej. Nie mniej dla mnie w ręce lepiej leżał X-Plode. Pozdrawiam (2015/01/19 13:52)