Mikado Ultraviolet sprzęt

/ 3 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witam
Miał ktoś doczynienia z wędziskiem Mikado Ultraviolet? Sprzęt kupiłem w ubiegłym roku ale pod koniec sezonu, także może korzystałem ze 2 razy. Dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie wyruszyłem na rybki, rzuciłem 20 gramowym koszyczkiem i ...wędzisko złamało się jak zapałka...dodam że ciężar wyrzutu ma do 90 g. Ktoś jeszcze tak się naciął na tym modelu czy może to jakiś felerny egzemplarz mi się przytrafił?
hubi


Pare lat temu podobne problemy były ze spiningami firmy zeebko było bardzo duzo reklamacji pozdro. (2009/05/09 07:03)

sacha


Używam chyba 3 lata i nic mu nie dolega,a cw.90 jakoś chyba nie pzrestrzegam jeśli używam koszyczka 100g nabitego zanętą. (2009/05/09 20:44)

u?ytkownik9239


Możliwe że wada fabryczna była , podobną sytuacje miałem ze spiningiem firmy Balzer może z 4 razy miałem go nad wodą i strzelił jak zapałka.Kij był (niby)nowy ale koleś nie miał gwarancji .Za szczytówkę dałem co za połowę nowego kija tak mi wyszedł zakup bez gwarancji .Jeśli masz gwarancje nie powinieneś mieć problemu z reklamacją jeśli nie było z twojej winy.Pozdrawiam (2009/05/10 13:05)